Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Austria - Wiedeń] C.H. Millenium City
#1
Kraj: Austria
Miasto: Wiedeń
Nazwa lokalizacji:
Adres: C.H. Millenium City, 94 Handelskai
Nazwa miejscówki: ocean park Vienna- Family Entertainment Center

Listę flipperów: WCS, T3, AVATAR (maj 2023 – wyłączony), TAF, CORVETTE, IJ (STERN08), THE ROLLING STONES,
Ceny: żetony po 2 euro, jedna gra 3 kulki


Podczas mojego pobytu w Wiedniu miałem okazję odwiedzić kolejne miejsce, gdzie mogłem zagrać na fliperach - "Ocean Park Vienna". Dowiedziałem się o tym miejscu dzięki aplikacji "Pinball Locations". Mimo posiadania dokładnego adresu, miałem pewne trudności z odnalezieniem tego klubu. Jednak jak mówi przysłowie: "koniec języka za przewodnika" (a nawet nie trzeba znać niemieckiego). Po prostu zapytałem w pobliskiej kręgielni, która znajdowała się na pierwszym piętrze w części restauracyjnej. Tam dowiedziałem się, że klub znajduje się na poziomie garażowym, do którego dostałem się za pomocą wskazanej przez obsługę windy.
 
W "Ocean Park Vienna" oprócz flipperów można było znaleźć także inne urządzenia do zabawy, co szczególnie przypadło do gustu dzieciom. Były tam również stoły do bilarda, a co najbardziej mnie zaskoczyło, kilka stołów do ping ponga. Choć może to wydawać się niczym szczególnym, to w takich miejscach w Polsce nigdy nie spotkałem ludzi grających w tradycyjnego ping ponga, dlatego byłem trochę zaskoczony. I choć liczba dostępnych maszyn nie była oszałamiająca, to znalazłem całkiem ciekawe tytuły, a ja sam miałem okazję po raz pierwszy zagrać w "Terminatora 3". Natomiast dzieci skupiły się głównie na grach wideo.
 
Muszę przyznać, że "Ocean Park Vienna" to naprawdę fajne miejsce, które gorąco polecam. ? ?

[Obrazek: 906ac8fd26734543gen.jpg]

[Obrazek: 83fc566c1de41c25gen.jpg]

[Obrazek: 3d374cd718876388gen.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości