Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Country Director
#1
Cześć wszystkim! :-)

Złożyłem rezygnację z funkcji Country Director'a i chciałbym to oficjalnie ogłosić.

CD musi być wciąż na bieżąco, a ja ostatnimi czasy nie miałem możliwości zająć się obowiązkami tak jak kiedyś. Zależy mi, żeby nasz polski głos ciągle liczył się na międzynarodowej arenie IFPA i zdecydowałem, że już czas wyznaczyć następcę.

Dziękuję za 12 lat współpracy!

Moim następcą będzie Czarek Głowala - DAL.CG.


Powodzenia Czarek!
Odpowiedz
#2
Dzięki janekV8 :-) .Czarek myślę będzie OK. Stara się chłopak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#3
Dzięki Janek za wkład i pracę którą wykonałeś pełniąc funkcję CD. Zawsze można było liczyć na Twoją pomoc i wsparcie w tematach związanych z IFPA.

Czarek gratulacje - jestem przekonany, że świetnie poradzisz sobie z nową rolą Smile
Odpowiedz
#4
Brawo Czarek! Powodzenia
Odpowiedz
#5
Czarek, to my moĹźemy teraz wszystko!
Trzeba to oblać, stawiasz flaszkę dyraktorze 😀
Odpowiedz
#6
Co jutro robicie?? 8-)
Odpowiedz
#7
A dzisiaj co robicie?
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz
#8
[Obrazek: 9683df95fc4cbfd4.gif]
Odpowiedz
#9
Jakiś mały toast za nowego CD!!!
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz
#10
Dzięki za dobre słowo i zaproszenie do picia :-P
Dam radę zajrzeć do PinStation dziś wieczorem, około 19:00, tak więc zapraszam na kolejkę Smile
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#11
janekV8 napisał(a):ZłoĹźyłem rezygnację z funkcji Country Director'a i chciałbym to oficjalnie ogłosić.
...
Dziękuję za 12 lat współpracy!
Janek, dziękuję za zawsze błyskawiczną i skuteczną pomoc, gdy tylko była potrzebna!
Czarkowi życzę powodzenia w związku z nowym wyzwaniem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości