Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
San Marynino Cup II
#31
Andrew post_id=34921 time=1567629108 user_id=385 napisał(a):Łódź reprezentować będzie Andrzej K.
Reszta ma w tym czasie metalowy festiwal z Paradise Lost na czele.
Życzymy udanej zabawy i czekamy na Was w Łodzi na PPO

I pograne! I fajnie! Pogoda dopisała (oprócz niedzielnego pakowania maszyn), ekipa dopisała, maszyny dopisały.
Wyżywienie i wypojenie na najwyższym poziomie.

@Andrew: mam nadzieję, że w miarę reprezentowałem łódzkie. W Pin golfie piątkowym chyba jakieś miejsca zająłem ale nie wiem, które bo w tym samym czasie rozgrywał się turniej na gzymsie i było wysoko w rankingu procentów. W głównym odpadłem z silnej grupy ale osobisty sukces bo na żadnej maszynie nie bylem ostatni. We frenzy zaszczytne 4 miejsce po dogrywce z Szymonem M.

Dziękuję @RAA za udostępnienie miejscówki, @Rav za organizację a nam wszystkim za obecność i dobre humory.
Gratulacje dla zwyciezców - z przyjemnością oglądało się Daniela na RS i COTBL i Mario na Getaway, że nie wspomną o Jakubie C, który na ST chyba się zapętlił Smile
Odpowiedz
#32
Impreza super - podziękowania dla gospodarza i organizatorów.

Hasło "nie ma już ogórków" idealnie podsumowuje weekend Smile

A propos:
KGB rządzi hehehe
Odpowiedz
#33
Dzięki, było super, maszynki fajne niema lipy ;-).
Odpowiedz
#34
Oficjalne wyniki turniejów:

Pingolf
1. Marcin K.
2. Artur N.
3. Andrzej O.
4. Rafał W.
5. Maciej O.
6. Radosław S.
7. Daniel N.
8. Jarosław R.
9. Szymon M.
10. Jakub C.
11. Andrzej K.
12. Karol G.
13. Zuzanna N.
14. Marek G.
15. Maciej W.
16. Piotr Z.
17. Aleksandra N.

Main
1. Daniel N.
2. Jakub T.
3. Mariusz T.
4. Jakub C.
5. Konrad M.
6. Radosław S.
7. Marcin K.
8. Artur N.
9. Rafał W.
10. Rafał J.
11. Andrzej K.
12. Cezary G.
13. Szymon M.
14. Tomasz K.
15. Karol G.
16. Sebastian G.
17. Marek G.
18. Andrzej O.
19. Maciej O.
20. Jarosław R.
21. Mateusz G.
22. Zuzanna N.
23. Aleksandra N.
24. Piotr Z.

Flip Frenzy
1. Artur N.
2. Cezary G.
3. Szymon M.
4. Andrzej K.
5. Karol G.
6. Sebastian G.
7. Rafał J.
8. Tomasz K.
9. Rafał W.
10. Marek G.
11. Mateusz G.
12. Zuzanna N.
Odpowiedz
#35
Dziękuję wszystkim za obecność i udział w zawodach. Ciesze się, że pojawiają się nowe twarze i ma nadzieję, że uda się utrzymać ten trend.
Miło mi było gościć flipperowych zapaleńców. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście. Z głosów jakie do mnie docierają wygląda, że zaproponowana formuła jest OK. Domek niestety ma swoją pojemność więc przy wzrastającej popularności mojej imprezy będziemy się musieli posiłkować namiotem lub pobliskim zajazdem Pauza (niektórzy z powodzeniem przetestowali tą opcję). Dziękuję Rafałowi za dużą pomoc organizacyjną, szczególnie od strony rejestracji wyników, zgłoszenia do IFPA i obsługi MatchPlay.

Ciesze się, że są w śród nas równie mocno zagorzali fani The Getaway - pozdrowienia dla Mariusza Smile

pzdr

Artur


Załączone pliki Miniatury
                   

.jpg   pingolf.jpg (Rozmiar: 239.28 KB / Pobrań: 837)
RAA
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości