Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Judge Dredd by Bally OLX
#16
https://www.olx.pl/oferta/flipper-fliper...a;promoted wklejam jak by ktoś chciał poczytać
Odpowiedz
#17
I o co ten wrzask ? Normalna cena za ładnego flipera...
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#18
Jarnie napisał(a):I o co ten wrzask ? Normalna cena za ładnego flipera...



Dzięki Jarnie ! Łodziak dostał spazm bo skupuje po 2 koła od ludzisk. A ostatnio zgarnął brekouta i grand prix za 300zł i sprzedawał z kitem w opisie na allegro że ma od lat. Hahaha ! Grand prixa puścił z kłamliwym opisem za 2000zł komuś na allegro. A najlepsze że ten fliper był zepsuty, i takiego sprzedał ,kłamiąc że wcześniej mu działał w domu. Hahaha. Widać że on wie co to schizofrenia paranoidalna ! Hahahaha

Wiem że mam ładnego dreda, dlatego mu pikawa wysiada że nie udało się go wyłudzić za psi grosz.

Na pisidach faktycznie takie się sprzedają po 15-20K. A on by chciał za 10% wyrywać.
Ok wyprzedzę odpowiedz, że tu Polska. Ale znowu że Polska to nie znaczy że nowe mercedesy są po 20K w salonach do nabycia. No troszkę rynek musi dyskontować realia, ale nie że za 10% wartości czy nawet 50%. Ale to już spekulację, więc lepiej patrzeć na ceny i ich samemu nie dostosowywać. Bo jak u nas będą faktycznie nie dostosowane. To ludzie powywożą do reszty z naszego kraju najładniejsze okazy. I tak to się skończy.
Nie popadajmy w paranoję.
Mam ładnego Dreda, każdy powinien zrozumieć że ani nie chcę 15K, ani też nie sprzedam za 2K.

Fliperek jest ładny , działa dzwig i działa planeta. Wszystko działa. Ma Ledy. Orginalne malowania. Playfild bez przetarć. Ostre kolory.

Miałem kilka ofert po 8500. I nie sprzedałem. To tylko znaczy że mam świadomość, że już takiego ładnego mogę nigdy w życiu nie mieć. Dlatego co zrozumiałe szanuję jego cenę.

P.S- proszę kolegę admina aby nie pozwalał łamać regulaminu. I ktoś wstawia moje linki w ten dział.
A wydaje mi się że od handlu jest dział kupię sprzedam wymienię? Jeżeli ktoś chcę, bez mojej aprobaty. To ok. Ale proszę w odpowiedni dział . A nie aby tylko trolować moją ofertę. Jak zrobił pAN Łodzianin.

P.S2. - nie rozumiem dlaczego ktoś mnie bierze za Jaro? Buahahahaha ! To już są jakieś "jaja". Ale ok, rozumiem że forum podszyte humorkiem ! Ok. Fajnie :-)
Odpowiedz
#19
P.S- zapraszam na oględziny. I dla kolegów z forum na mój fliper ogłaszam 5% zniżki !!!
Odpowiedz
#20
@j-rawicki, @judgedredd

po raz drugi i ostatni proszę abyście przestrzegali Regulaminu i przestali się tu publicznie obrażać - jeśli to się nie zmieni - kolejne posty, w których będziecie po sobie jechać oraz cały wątek wylądują w koszu.

Forum nie jest miejscem przeznaczonym na pranie prywatnych brudĂłw.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości