Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] GRAM nad barem WARMUT
#1
GRAM

Warszawa
Marszałkowska 45/49

Game Show
Funhouse


Maszyny ustawione na FreePlay

Dodane: 3 marca 2018 przez alexanderhrabia / snowvictim
Odpowiedz
#2
Zajrzałem do GRAM jakoś dwa tygodnie przed zamknięciem pubów i restauracji, maszyny ogólnie sprawne. Gra się bez jakichś przykrych niespodzianek. Wizualnie trochę gorzej. Playfieldy wytarte, wyblakłe translite'y, ale jak już napisałem gra się ok Smile Rozmawiałem z barmanem i powiedział, że drugiego lockdownu ten pub może nie przeżyć, więc jeśli go otworzą to warto pójść na kultowego Funhouse'a. Game Show nie przypadł mi do gustu Smile
Odpowiedz
#3
Zajrzałem tam dzisiaj, ale to było dziwne doświadczenie ogólnie  Big Grin  Wygląda na to że chyba przetrwali te lockdowny   Tongue
Wbijam tam, flippery włączone ( nawet dwie arcade jeszcze były ) za barem nikogo, z obsługi nikogo, ludzi nie było. Tylko na dole w warmucie siedzieli.

Co do samych maszyn 
Fun House stan dobry, przetarty trochę playfield ( to o czym pisał aero14 ) 1 kredyt = 1zł za 3 kulki
Nieraz myśli dłużej przy lock ball. Raz całkowicie zgubił kulkę. Ogólnie za takie pieniądze nie ma co wybrzydzać, do tego w miarę powtórki daje. 

Game Show, był ustawiony na free play, koślawo stoi na nogach, przez co kulka ma dużą tendencje do uciekania bokami. Za free można pykać, mechanicznie OK.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości