Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
San Marino Cup
#46
Dla mnie zostaw ser. Może być pleśniowy, chociaż w sumie to we wrześniu każdy już będzie taki Wink
Odpowiedz
#47
Ja dziękuję za możliwość pogrania w tak zacnym towarzystwie, za gościnę do wczesnego popołudnia niedzielnego i za kolejne lekcje hi scorowania Smile

ponad 200 na Adamsach cieszy mnie jak małe dziecko choć 300 z hakiem Alexa jest jeszcze bardziej zacne.

Gratulacje dla zwycięzców of course.
Odpowiedz
#48
Również dziękuję wszystkim za fajną zabawę oraz Arturowi i Gosi za gościnę.
Oto wyniki zawodĂłw:

San Marynino Cup I
1. Jakub T.
2. Cezary G.
3. Konrad M.
4. Artur N.
5. Mariusz T.
6. Maciej O.
7. Szymon M.
8. Zuzanna N.
9. Jakub C.
10. Jacek W.
11. Rafał W.
12. Aleksander Ĺť.
13. Radosław S.
14. Sebastian G.
15. Rafał J.
16. Tomasz K.
17. Andrzej K.
18. Piotr Ĺť.
19. Aleksandra N.

Nocny turniej "Flip Frenzy"
1. Mariusz T.
2. Artur N.
3. Jakub T.
4. Maciej O.
5. Szymon M.
6. Konrad M.
7. Rafał W.
8. Cezary G.
9. Rafał J.
10. Aleksander Ĺť.
11. Tomasz K.
12. Andrzej K.
Odpowiedz
#49
Super imprezka i domowe produkty ;-) ,przepraszamy za nocne zakłócenia ostatniej nocy, za to o poranku nas już nie było :-P ,zawsze chętnie przyjadę na następne.
Odpowiedz
#50
Konrad
na wrzesień zapowiedział się na 100% Daniel Nowak i wygląda że poza Martinem Janczykiem (chociaż z Katowic nie ma taka daleko ;-) będą prawie wszyscy z pierwszej dziesiątki rankingu polskiego więc twoje podejrzenia mogą być bardzo słuszne :-P
RAA
Odpowiedz
#51
Poza tym nie ma co dramatyzować za 4 miejsce też jest pucharek :mrgreen:
RAA
Odpowiedz
#52
RAA napisał(a):Konrad
na wrzesień zapowiedział się na 100% Daniel Nowak i wygląda że poza Martinem Janczykiem...
Kondzio to takie ogórki wciąga na śniadanie :-P
Odpowiedz
#53
Super fliperowy piknik Smile.

Ps przyjazd dzień wcześniej żeby się wyspać przed turniejem to nie jest jednak najlepszy pomysł ;-)
Odpowiedz
#54
Może po prostu zrobić w piątek turniej rozgrzewkowy? I tak nikt się nie wyspał. Tłukliście w te gry jakbyście pierwszy raz na oczy widzieli flippery i ciągle było mało!
Odpowiedz
#55
Radsson,
trzeba było jednak zostać z soboty na niedzielę to byś się wyspał. Skończyliśmy już przed 3 :-P
RAA
Odpowiedz
#56
Przepraszamy wraz z AndrzejemC, że niestety nie dotarliśmy, mamy czego żałować... wypadki chodzą po ludziach i nie było innej opcji. Mam nadzieję, że następnym razem Bełchatów stawi się w pełnym składzie :++
Odpowiedz
#57
Dziękujemy wraz z Kubą za świetną flipperową imprezkę .Maszyny piękne ,organizacja na światowym poziomie ,jedzonko pyszne a The Getaway śni mi się po nocach piękny egzemplarz :mrgreen:
Mario
Odpowiedz
#58
MARIO napisał(a):The Getaway śni mi się po nocach piękny egzemplarz :mrgreen:
Gdy byłem u Artura po raz pierwszy nie mogłem się oderwać od Getawaya (podobnie jak od STTNG) Wink

RAA napisał(a):Jak są uwagi lub komentarze co do organizacji i przebiegu to proszę o zgłaszanie,
W zasadzie jedna drobna uwaga - wywalić z turnieju "Maszynę Losującą Hurricane", ewentualnie zrobić na niej jakiegoś side w stylu PinLotto Wink
Odpowiedz
#59
MARIO napisał(a):The Getaway śni mi się po nocach piękny egzemplarz :mrgreen:
Stan maszyny "pudełkowy", co nie zmienia faktu, że ciągle współczuję Ci nocnych koszmarów ;-)
Odpowiedz
#60
NEX napisał(a):W zasadzie jedna drobna uwaga - wywalić z turnieju "Maszynę Losującą Hurricane", ewentualnie zrobić na niej jakiegoś side w stylu PinLotto Wink
No wiesz? To my ciągniemy przez pół Polski najfajniejszą maszynę z całej stajni, a tu taka niewdzięczność? :mrgreen: Dobra, zamienimy na The Flintstones :-P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości