Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
San Marino Cup
#31
Czarek nie strasz ludzi Smile napisane ze grill od 13 bedzie.
RAA
Odpowiedz
#32
A chleb ze smalcem to i od poczatku Smile
RAA
Odpowiedz
#33
RAA napisał(a):...
1-wsza runda
Najlepsza szesnastka po eliminacjach gra w 4-osobowych grupach (grupa A – 1, 5, 9,13, grupa B – 2, 6, 10, 14, grupa C – 3, 7, 11, 15, grupa D – 4, 8, 12, 16).
...
2-ga runda
8 graczy z pierwszej rundy gra w dwu 4-osobowych grupach (grupa 1 – A1, B1, C2, D2, grupa 2 – C1, D1, A2, B2).
Rzadko spotykane warianty. Dobrze, że piszesz wcześniej - nie będzie zaskoczenia.

RAA napisał(a):Na koniec bardzo chciałbym podziękować Rafałowi i Mezikowi za pomoc w organizacji turnieju. Bez ich pomocy nie byłoby moĹźliwe zrobienie w tego w zaplanowanym wymiarze i atrakcyjności.
Nie chwal wilka z lasu, zanim nie przeskoczysz Smile
Odpowiedz
#34
adas_2008 i przyległości na ten moment się muszą wypisać. Będziemy informować na bieżąco ale piękniejsza część rodziny Adasiów wybiera się na operację kolana na początku czerwca.
Ps: Panie Andrzeju - proszę o kontakt w sprawie przekazania planowanych czteropaków.
Odpowiedz
#35
Po słusznej uwadze Rafała korekta:
Grupa A - 1-8-9-16
Grupa B - 2-7-10-15
Grupa C - 3-6-11-14
Grupa D - 4-5-12-13

Grupa 1 - A1, D1, C2, B2
Grupa 2 - B1, C1, A2, D2
RAA
Odpowiedz
#36
Panie Adamie, niech się chłodzą dalej - jeszcze kilka turniejów w tym sezonie jest zaplanowanych. Poza tym - wypite razem smakują lepiej Smile
Andrew
Odpowiedz
#37
Na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze Smile

Obietnica padła - kobyłka u płotu Smile

Inne turnieje też się ogarnie Smile
Odpowiedz
#38
Kto mnie zabierze z Łodzi w sobotę rano? Moze być moim samochodem.
Toz to jest dzień po meczu reprezentacji a ja mam wtedy imprezę i aktywne oglądanie meczu - dlatego kierowca potrzebny Smile
Andrew
Odpowiedz
#39
Jest szansa ze to mozemy byc my.
Odpowiedz
#40
Cześć,
widzimy się za tydzień. Maszyny już czekają :0 Zapowiada się świetna zabawa.

Poniżej lista osób, które z dużym prawdopodobieństwem będą na turnieju. Jeśli ktoś z listy wie, że nie będzie jednak mógł dotrzeć to wielka prośba o informację bo przygotowuję grilla i będzie to bardzo cenna informacja.

Jeśli jest ktoś kto wcześniej się nie deklarował a jednak chciałby wpaść to też prośba o informację. Każdy jest mile widziany.

1. Adam Kaminski
2. Aleksander Zurkowski
3. Aleksandra Natorska
4. Andrzej Cieslik
5. Bartosz Radomyski
6. Cezary Glowala
7. Jakub Cieplinski
8. Jakub Tkacz
9. Jaroslaw Rupiewicz
10. Konrad Maslowski
11. Maciej Olesiak
12. Mariusz Tkacz
13. Mateusz Gwizdala
14. Piotr Zaba
15. Radoslaw Slotwinski
16. Rafal Wasik
17. Sebastian Gwizdala
18. Sebastian Lasek
19. Tomasz Kubiak
21. Zuzia Natorska

PoniĹźej link do MatchPlay:
https://matchplay.events/live/smc1-2019
RAA
Odpowiedz
#41
Up: Adam Kamiński będzie ale ma 11 lat Smile Ktoś go musi dowieźć więc plus dwie osoby bo wybieramy się całą bandą rodzinną.

1. O której trzeba być na miejscu?
2. Jakiś adres aby wklepać do navi?
3. Ma ktoś numer albo inny kontakt do @Andrew ? Na wiadomości nie odpisuje tutaj.
Odpowiedz
#42
No to dochodzi nam jeszcze zawodnik z Norwegii
1. Adam Kaminski + 2
4. Aleksander Zurkowski
5. Aleksandra Natorska
6. Andrzej Cieslik
7. Bartosz Radomyski
8. Cezary Glowala
9. Jakub Cieplinski
10. Jakub Tkacz
11. Jaroslaw Rupiewicz
12. Konrad Maslowski
13. Maciej Olesiak
14. Mariusz Tkacz
15. Mateusz Gwizdala
16. Piotr Zaba
17. Radoslaw Slotwinski
18. Rafal Wasik
19. Sebastian Gwizdala
20. Sebastian Lasek
21.. Tomasz Kubiak
22. Zuzia Natorska
23. Radosław Matusiak
Andrew
Odpowiedz
#43
Ostatnia aktualizacja przed turniejem Smile
Zestaw maszyna na turniej:
1. Congo
2. Star Trek TNG
3. Hurricane
4. The Guardians of te Galaxy
5. Nitro Ground Shaker
6, The Addams Family
7. RoadShow
8. The Getaway

Wielkie podziękowania dla Maćka i Rafała za udostępnienie maszyn dzięki czemu zestaw turniejowy jest tak sympatyczny Smile
RAA
Odpowiedz
#44
I to mnie się podoba ☺
Odpowiedz
#45
Dziękuje za frekwencję i udział w pierwszych oficjalnych zawodach San Marynino Smile

Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili.

Chcę bardzo podziękować Maćkowi i Rafałowi za udostępnienie maszyn, dzięki czemu turniej miał tak sympatyczny zestaw do grania. Również wielkie dzięki dla Rafała za ogarnięcie systemu na Matchplay i pomoc w prowadzeniu zawodów. Dzięki Rafałowi udała się spontanicznie uruchomić dodatkowy turniej po rozgrywkach głównych. A i jeszcze podziękowanie dla Sebastiana, który przygotował wyśmienity gulasz.

Korzystając z okazji chciałem zaprosić na turniej na koniec lata - 7 września 2019. Lokalizacja i okoliczności przyrody takie same.

Jak są uwagi lub komentarze co do organizacji i przebiegu to proszę o zgłaszanie, żeby je wykorzystać kolejnym razem. Ponieważ konsumpcja z waszej strony była mniejsza niż to na co się przygotowałem to we wrześniu część zasobów będzie do wykorzystania co zmniejszy koszt Smile

pozdrawiam
RAA
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości