Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fulda IFPA Pinball Olympics 2019 19-23.06
#1
Jest już info. Dwóch pierwszych z kraju może na pre, dla pozostałych wyścig z czasem ... Start 4 marca godz. 20:00

IFPA Pinball Olympics 2019
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#2
Generalnie planują dużo grubiej niż ostatnio Confusedhock:

10 turniejów do WPPR, ponad 100 graczy, ponad 60 maszyn
Wpisowe 100€ (bez żarcia).
RAA
Odpowiedz
#3
najwieksza seria turniejowa na Swiecie w roku 2019 !! w sumie bedzie 12 turniejow ,jest moc Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#4
Tam trzeba mieć kondycję. Niedługo podczas turnieju będą pojawiać się błagania graczy o koniec, bo nie dają rady :-P
Odpowiedz
#5
pierwszy raz bedzie grany Team, montujemy jakas ekipe ?? Team Poland ?? Daniel ,Czarek, Konrad bedziecie w Fuldzie ?? macie ochote na druzynowy ?? taka luzna propozycja narazie Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#6
Z ceną to trochę zaszaleli - wpisowe podnieśli z 60 do 100 euro. Opłata za całość 148 euro...

12 turniejów??? Ciekawe w ilu maksymalnie można będzie zagrać (kilka na pewno będzie się pokrywać czasowo)

skyline napisał(a):pierwszy raz bedzie grany Team, montujemy jakas ekipe ?? Team Poland ?? Daniel ,Czarek, Konrad bedziecie w Fuldzie ?? macie ochote na druzynowy ??

W drużynówkach zawsze z chęcią biorę udział Smile Drużynówki mają swój urok Smile
Odpowiedz
#7
Na polskim zróbmy drużynówkę Smile Żeby ośmielić myszki jak np ja Smile
Odpowiedz
#8
"Ośmielisz się" na marcowej lidze Smile Albo ośmielisz się tylko nie być! Wink
Odpowiedz
#9
Leki na uspokojenie biorę już od tygodnia Smile
Odpowiedz
#10
Czy zwróciliście uwagę, że to się zaczyna już w środę 19.03 ...?
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#11
Tak, dlatego pisałem o wymaganej dobrej kondycji.
Odpowiedz
#12
DAL.CG napisał(a):Czy zwróciliście uwagę, że to się zaczyna już w środę 19.03 ...?

To chyba będą zimowe igrzyska olimpijskie :-)
Odpowiedz
#13
Mogę zgłosić jeszcze jednego gracza w pre-rejestracji. Na razie zarejestrowałem skyline

Trzeba podesłać mi info:

- imię i nazwisko
- email
- IFPA ID
- catering (od organizatorów, na wszystkie 4 dni) jeśli tak, to jeszcze info czy mięsny czy wegetariański
Odpowiedz
#14
Mam rozumieć, że decyduje kolejność w rankingu krajowym? Ja się zgłaszam.
Odpowiedz
#15
hej jakby pojawiły się wolne miejsca też jestem zainteresowany.
RAA
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości