Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrażenia i uwaga po pierwszej wizycie...
#1
Witam,
Jako że jestem stałym bywalcem w warszawskiej "Pinbal Station", a wczoraj pierwszy raz odwiedziłem "Kraków Pinbal Museum" pozwalam sobie poniżej krótko podsumować największe NAJ (te pozytywne i negatywne).

NAJwiększy pozytyw: ilość "eksponatów". Wreszcie mogłem zagrać na maszyny z pierwszej 10 rankigu IPDB których brakuje w PS jak MM, TOM (choć może niedługo będzie), SS, MB.

NAJwiększy negatyw: w "Pinball Station" każdy Klient witany jest regułką której ja już nie mogę słuchać, w skrócie "...jak zaczynamy grę to ją kończymy....". Niestety w Krakowie przy prawie każdej maszynie do której podchodziłem zagrać musiałem najpierw "spuszczać" kulki po graczach którzy ustawili 4 playerów a nie chciało im się dokończyć gry. W PS ten problem jest znikomy a w KPM to niestety chyba reguła Sad

Ale oczywiście wyjazdu nie żałuję, było super! Drobny niuans do poprawienia Smile
Odpowiedz
#2
Fajnie ze najwiekszym negatywem jest czynnik ludzki zwiazany z klientami. Jesli znasz regulke na pamiec to pewnie wiesz ze na 2-3 kulce maszyne sie resetuje w 3 sekundy (albo w 1 zalezy od systemu).
Mezik
Odpowiedz
#3
mezik napisał(a):Fajnie ze najwiekszym negatywem jest czynnik ludzki zwiazany z klientami. Jesli znasz regulke na pamiec to pewnie wiesz ze na 2-3 kulce maszyne sie resetuje w 3 sekundy (albo w 1 zalezy od systemu).

Jak to się mówi "człowiek uczy się przez całe życie" Smile
Przyznaję, że nie wiedziałem o możliwości zresetowania maszyny (tego w Wawce nie zdradzają).

Teraz sobie uświadomiłem też, że widziałem Waszego pracownika chodzącego po klubie i coś kombinującego przy maszynach (teraz już wiem że było to "spuszczanie" pierwszych kulek i resetowanie)

Po "wygooglowaniu" teraz i ja będę błyszczał:

"When all players finish Ball 1, you can hold the Start button at the beginning of Ball 2 to restart a game."

Dziękuję za bardzo miło spędzony czas! Na pewno będę wracał i dzielił spostrzeżeniami Wink
Odpowiedz
#4
namore napisał(a):Przyznaję, że nie wiedziałem o możliwości zresetowania maszyny (tego w Wawce nie zdradzają).
"When all players finish Ball 1, you can hold the Start button at the beginning of Ball 2 to restart a game."

W PS na wielu maszynach nie zresetujesz gry w ten sposób :mrgreen:
Flippery z PS brały udział w wielu turniejach a na turniejach tę opcje często się wyłącza aby jakiś mniej uczciwy gracz "niechcący" nie powtórzył sobie gry ;-)
Odpowiedz
#5
NEX napisał(a):[...] na turniejach tę opcje często się wyłącza aby jakiś mniej uczciwy gracz "niechcący" nie powtórzył sobie gry ;-)

Nigdy nie brałem udziału w turniej ale sobie wyobrażałem że na jednej maszynie rywalizuje jednocześnie 4 graczy którzy siebie nawzajem kontrolują Smile
Odpowiedz
#6
Cześć,
byłem kilka dni temu i mi się podobało, choć miałem trochę za mało czasu przeznaczone, więc na pewno wrócę Smile
Odpowiedz
#7
namore post_id=33676 time=1549279472 user_id=1309 napisał(a):Witam,
Jako że jestem stałym bywalcem w warszawskiej "Pinbal Station",

NAJwiększy negatyw: w "Pinball Station" każdy Klient witany jest regułką której ja już nie mogę słuchać, w skrócie "...jak zaczynamy grę to ją kończymy....". Niestety w Krakowie przy prawie każdej maszynie do której podchodziłem zagrać musiałem najpierw "spuszczać" kulki po graczach którzy ustawili 4 playerów a nie chciało im się dokończyć gry. W PS ten problem jest znikomy a w KPM to niestety chyba reguła Sad

To nie Ty przypadkiem natrzepałeś na Draculi 1) GrG 4,126,899,800 :evil: ? Skoro jesteś stałym bywalcem.

Jeżeli chodzi o wizyty w "Pinball Station" to ja tylko za pierwszym razem usłyszałem całą formułkę. A przed formułką obsługa pyta się zazwyczaj, "byłeś już u nas kiedyś?" ja odpowiadam że co 2 miesiące u was jestem i już idę grać wtedy 8-)

Flippery w Krakowie odwiedzę w kwietniu pierwszy raz. Po wizycie napiszę wrażenia ewentualnie porównania z PS itp.
Mi jedyne co przeszkadza w PS to nieraz duchota szczególnie na górze.
Odpowiedz
#8
Cino post_id=35433 time=1578949291 user_id=1692 napisał(a):To nie Ty przypadkiem natrzepałeś na Draculi 1) GrG 4,126,899,800 :evil: ? Skoro jesteś stałym bywalcem.

Wprawdzie ostatnio dobrze mi poszło na Draculi ale ten wynik nie jest mój Wink

Cino post_id=35433 time=1578949291 user_id=1692 napisał(a):Jeżeli chodzi o wizyty w "Pinball Station" to ja tylko za pierwszym razem usłyszałem całą formułkę. A przed formułką obsługa pyta się zazwyczaj, "byłeś już u nas kiedyś?" ja odpowiadam że co 2 miesiące u was jestem i już idę grać wtedy 8-)

Teraz jak mnie widzą to się tylko uśmiechają, płacę i gram do woli.

Cino post_id=35433 time=1578949291 user_id=1692 napisał(a):Flippery w Krakowie odwiedzę w kwietniu pierwszy raz. Po wizycie napiszę wrażenia ewentualnie porównania z PS itp.

Zdecydowanie polecam Kraków, mają tę przewagę nad PS że maszyn jest więcej i można pograć na nowszych tytułach STERNA - co mi bardzo imponuje.
Ale PS się jeszcze rozwija, kupili PONGA to kupią i nowe MM Wink

Cino post_id=35433 time=1578949291 user_id=1692 napisał(a):Mi jedyne co przeszkadza w PS to nieraz duchota szczególnie na górze.

NIgdy nie zauważyłem, może gra mnie za bardzo pochłania Smile
Odpowiedz
#9
Miałem przyjemność grać tam ostatnio, nie tylko jednego dnia  Wink podczas mojej wizyty w Krakowie. 
Miejscówka oczywiście na duży plus, znalazło się około 15 flipperów +/- na których grałem pierwszy raz. To ogromna frajda poznawać całkiem nowe maszyny z którymi wcześniej nie miało się styczności. Nie liczę starszych maszyn które znajdują się po prawej stronie w pomieszczeniu od wejścia. Bo na te po prostu zabrakło mi czasu, żebym wszystko ograł to chyba cały wyjazd musiałbym spędzić tam  Big Grin
Możliwość zakupienia pamiątek ( koszulki, magnesy itp. ) ja tam lubię takie głupotki. No i oczywiście świetna, przemiła i pomocna obsługa całego Krakow Pinball Museum, dzięki  Big Grin Jedyny minus to że mam kawałek drogi do Krakowa, ale jeszcze kiedyś tam zajrzę  Cool
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości