Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupię wyświetlacz do Williams-a Dirty Harry
#1
[K] Jak w tytule szukam wyświetlacza działającego do flipper-a DIRTY HARRY w rozsądnych PLN. Bo mój niestety zakończył współprace ze mną.
Będe wdzięczny za POMOC ;-)
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
#2
Nikt nic? Confusedhock:
Tylu flipper - owców w Polsce i taka bieda? :roll:
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
#3
Wyświetlacze może by się znalazły - ale czy od razu w rozsądnych cenach to nie wiem???
#4
jakubce napisał(a):Wyświetlacze może by się znalazły - ale czy od razu w rozsądnych cenach to nie wiem???
Rzuć cene.
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
#5
No ja akurat wolnego nie posiadam.
#6
Sorki że tak się wtrącę ale jak już tak został poruszony temat wyświetlaczy to ja poszukuję wyświetlacza do flipera TAXI 7-Digith numeric zamontowany na płytce,do taxometru.
Pinball EM
#7
Na drugi raz Załóż nowy temat bo mieszasz koledze w zakupach... Konrad zrób proszę porządek
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#8
Wyświetlacz ogarnięty, temat do zamknięcia.
Dziękuję wszystkim z forum za POMOC :mrgreen: jak zwykle można na was liczyć :-(
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości