Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiary translite do flippera
#1
Witam
Czy mógł by mi ktoś podać wymiary szyby translite do flippera Jack·Bot firmy Williams (albo innego tej firmy chyba wszystkie takie same są)?
Mam już plik do wydruku ale nie wiem czy wymiar 66x53 cm jest prawidłowy Undecided .
Pozdrawiam Irek
Odpowiedz
#2
Zapytam,czy jesteś w posiadaniu tego flipera?Jeśli tak to zmierz obudowę wewnątrz i po sprawie. ;-)
Pinball EM
Odpowiedz
#3
nie jestem, gdybym był to bym nie pytał :-)
Odpowiedz
#4
Chyba 67.31cm x 47.84cm
Odpowiedz
#5
Dzięki bardzo :-D
Tak mi się wydawało że 66x53 to nie te proporcje.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Irek napisał(a):nie jestem, gdybym był to bym nie pytał :-)
Sądziłem że masz tę maszynkę ale brakuje w niej translight.Ok. W takim razie pochwal się co tam tworzysz?
Pinball EM
Odpowiedz
#7
Tworzę podświetlany translite do mojej męskiej jaskini :lol: ,chciałem oryginał ale ciężko kupić więc wydrukuję na szkle i będzie ok...mam przynajmniej taką nadzieję:-))
Pozdrawiam
Odpowiedz
#8
Również kiedyś o tym myślałem by stworzyć taki neon.Tak sobie myślę że jako podświetlenie użyj świetlówki neonowej.Rozumiem że szyba musi być koniecznie z tego tytułu flipera?Wrzuć jakieś fotki projektu.Może to Ci przypadnie do gustu.https://www.olx.pl/oferta/szyba-glowna-do-flipera-CID99-IDpXn8D.html#ed6a64e707
Pinball EM
Odpowiedz
#9
Szyba musi być z tego tytułu :-P .... szybę na olx widziałem i jest taka sobie, nie ten design.:-)) Do podświetlenia planuje użyć oryginalnych żarówek z flippera. Jak skończę umieszczę fotki. ..projekt na zimę.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
Ok.No to czekamy na finał projektu.Pozdrawiam.
Pinball EM
Odpowiedz
#11
Ile Cię wykosztuje druk na szkle translite? Parę miesięcy temu chciałem zrobić druk translite 18+ do CFTBL bo ten co kupiłem ma strasznie słabą jakość (rozmazane piksele) ale dałem sobie spokój i wsadziłem oryginalny.
Odpowiedz
#12
W poniedziałek jadę do drukarni która specjalizuje się podświetlanych reklamach ,dam znać .
Odpowiedz
#13
Ponoć wydruk na szkle to jakieś 300 PLN.Ktoś mi na forum o tym pisał lecz nie pamiętam kto.
Pinball EM
Odpowiedz
#14
Ja bym wolał jednak translite niż druk na szkle. W Elivrze zbiłem backglass, na szczęście miałem wersję z translite a nie z malowanym szkłem.
Odpowiedz
#15
Jestem po rozmowie z Panem w drukarni .Odradził druk na szkle ,poleca wydruku UV do podświetleń na folii bezbarwnej z warstwą kleju cena 62 zł. za wymiar 67x48, lub wydruku UV do podświetleń na backlite w cenie 37 zł. niestety już nie samo przylepny, oczywiście plus szyba w obu przypadkach . Osobiście wybieram folie bezbarwną.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości