Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KUPIĘ WCS 94
#46
Cena nie po przyjecia
Odpowiedz
#47
http://allegro.pl/flipper-world-cup-socc...04615.html
Tu masz taniej :-)
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
Odpowiedz
#48
Sprzedajacy twierdzi ze mu nie zalezy na sprzedazy i nie obniza ceny. Propozycja 7 tys okazuje sie za malo.
Odpowiedz
#49
pylu81 napisał(a):http://allegro.pl/flipper-world-cup-socc...04615.html
Tu masz taniej :-)
Najlepiej podoba mi się "Wymieniono baterie" :lol:
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
#50
Grudaallegro napisał(a):Sprzedajacy twierdzi ze mu nie zalezy na sprzedazy i nie obniza ceny. Propozycja 7 tys okazuje sie za malo.
Tym bardziej że ma dwa na stanie. Undecided
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
Odpowiedz
#51
"Wymieniono baterie" to nie w kij pierdział okaz, właściciel na pewno dbał i pod kocem trzymał. :lol:
Odpowiedz
#52
snowvictim napisał(a):"Wymieniono baterie" to nie w kij pierdział okaz, właściciel na pewno dbał i pod kocem trzymał. :lol:

Wymiana baterii nie jest takim hopsiup.
Ja wymieniłem gumki rozebrałem Flipka i położyłem protectora, zmieniłem żarówki na pf na ledy ale prawdziwym wyzwaniem była wymiana baterii na noleak'i. Rispek.
Odpowiedz
#53
Mi to się takie perełki trafiły, że w TOTANie i CFTBL mimo wymiany baterii były wycieki na płycie. :lol: Tylko do TZ nie musiałem Rottendoga wstawiać.
Odpowiedz
#54
A mi najbardziej podobają się prostacy którzy komentują wystawione ogłoszenia sprzedawców.
Przed otrzymaniem dowodu osobistego powinni zdawać egzamin.
Odpowiedz
#55
Uderz w stół...
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#56
dokładnie
Odpowiedz
#57
mucha napisał(a):dokładnie

a ja tam sie dobrze bawie widząc te oferty "specjalne" aka "cena jest jaka jest i ani grosza taniej. moj Painball jest białym krukiem" Big Grin

sprzedawcy są sami sobie winni.
Odpowiedz
#58
Zamiast pisać pierdy że wyprodukowano tylko 1000000 sztuk, to może lepiej umyć, ogarnąć albo nieco opuścić cenę?.
:-)
Odpowiedz
#59
Pierda to powinieneś mieć na imię. Jak Ci nie pasuje to nie kupuj a komentarze zostaw dla siebie bo nie masz pojęcia o czym piszesz.Weź się do roboty to zarobisz na flippera bez opuszczania ceny.
Odpowiedz
#60
Flippera bez opuszczania ceny to może się i kupi, ale zasad kultury osobistej i przyzwoitości już nie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości