Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reaktywacja EM Royal Flush
#31
Na tę chwilę wstrzymam się z tym projektem szyby ale będę miał to na uwadze.Nie chcę pompować kasy na obecnym etapie prac tym bardziej że już trochę kasy wtopiłem.Jeśli ukończę reaktywację royalka i maszynka będzie na 100% gadać wtedy będę mógł pomyśleć o dalszych finansowych inwestycjach.Na razie wszystko idzie po mojej myśli.Liczniki się resetują.Podłączyłem przekaźniki 500 i 3000 point.Zlicza też 10 point.Powoli zabieram się za podłączenie bonus unit tak aby zliczał poszczególne,podświetlane wartości punktowe.Mechanizm ten współpracuje z SEQUENCE BANK więc strategia jest opracowana. ;-)
Pinball EM
Odpowiedz
#32
Kriszna napisał(a):.Na razie wszystko idzie po mojej myśli.Liczniki się resetują.Podłączyłem przekaźniki 500 i 3000 point.Zlicza też 10 point.Powoli zabieram się za podłączenie bonus unit tak aby zliczał poszczególne,podświetlane wartości punktowe.Mechanizm ten współpracuje z SEQUENCE BANK więc strategia jest opracowana. ;-)


Praca wre to pewnie niedługo zagramy :-P na gotowej maszynce.Czekam na gotowca a teraz jakiś materiał filmowy by się przydał
Odpowiedz
#33
Na chwile obecna nie dysponuje materialem video,same fotki.Moze za jakis czas cos tam sie nakreci.Teraz mi Dzwirzyno w glowie :->
Pinball EM
Odpowiedz
#34
Czas na mały test który nastąpi chyba w najbliższy weekend. Zakładam gumeczki i zobaczymy co się spali ;-) Wiem,wiem,trochę mała rozpierdolucha z tymi kablami ale jak już to powiążę będzie całkiem,całkiem.A tak przy okazji zapytam,ma ktoś taki woskowy sznurek jaki stosowało się w oryginalnych fliperach EM do wiązania kabli?Może być z odzysku.


Załączone pliki Miniatury
           
Pinball EM
Odpowiedz
#35
Pieknie !! to lubie Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#36
Kriszna napisał(a):...trochę mała rozpierdolucha z tymi kablami ale jak już to powiążę będzie całkiem,całkiem.A tak przy okazji zapytam,ma ktoś taki woskowy sznurek jaki stosowało się w oryginalnych fliperach EM do wiązania kabli?Może być z odzysku.
Przede wszystkim to nie są kable, tylko przewody. Kable układa się w ziemi. Do wiązania możesz z powodzeniem użyć szewskiej dratwy, tej brązowo-szarej. Można ją też nawoskować.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#37
Kriszna napisał(a):Czas na mały test który nastąpi chyba w najbliższy weekend. Zakładam gumeczki i zobaczymy co się spali ;-) Wiem,wiem,trochę mała rozpierdolucha z tymi kablami ale jak już to powiążę będzie całkiem,całkiem.A tak przy okazji zapytam,ma ktoś taki woskowy sznurek jaki stosowało się w oryginalnych fliperach EM do wiązania kabli?Może być z odzysku.

No Ładnie Ładnie poligon atomowy :-P .Zabieraj się za zszywanie tego okablowania. :-P
Odpowiedz
#38
Oprzewodowania... 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#39
[quote="Kriszna"]Czas na mały test który nastąpi chyba w najbliższy weekend. Zakładam gumeczki i zobaczymy co się spali ;-)

Tak Tak z gumeczką bezpieczniej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#40
leszek golon napisał(a):[quote="Kriszna"]Czas na mały test który nastąpi chyba w najbliższy weekend. Zakładam gumeczki i zobaczymy co się spali ;-)

Tak Tak z gumeczką bezpieczniej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Leszku,mylisz pojęcie gumeczki z gumowym płaszczem ;-)
Pinball EM
Odpowiedz
#41
Jarnie napisał(a):Oprzewodowania... 8-)
No to okablowania czy też oprzewodowania? :roll: A i tak wiadomo o co chodzi.Ale z tą dratwą dobry pomysł Wizard,tak właśnie zrobię.Dziękuję za pomysł!!!!!!!!!!!!!!!
Pinball EM
Odpowiedz
#42
Na początek trytytką zaciągnij , jak sie nie zjara to mozesz pozawijać .
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#43
Diablo napisał(a):Na początek trytytką zaciągnij , jak sie nie zjara to mozesz pozawijać .
Jak najbardziej słuszna uwaga!!! Dziękuję.
Pinball EM
Odpowiedz
#44
czy w swojej wersji masz cymbalki/chimes? U mnie albo tego nie bylo albo ktos zdemontowal.
Troche mi brakuje dodatkowch efektow dziekowych
Odpowiedz
#45
http://www.ebay.pl/itm/222631467711?ssPa...1558.l2649
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości