Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
poszukuje Serwis flipperów województwo pomorskie
#1
Witam czy ktos może mnie pomóc ?? Posiadam flippera Baywatch sega i mam małe problemy z nim wybijak , niedziałająca płetwa , podświetlenie .Szukam serwisanta który zajałby sie nim i doprowadził go do 100% funkcjonowania . Prosiłbym o info . pozdrawiam
Odpowiedz
#2
A gdybyś tak zechciał temat sformułować gramatycznie, czyli z użyciem dopełniacza? A może zacząłbyś od przywitania się z nami? A może napisałbyś swój post w odpowiednim dziale?
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#3
maciasplacias napisał(a):Witam czy ktos może mnie pomóc ?? Posiadam flippera Baywatch sega i mam małe problemy z nim wybijak , niedziałająca płetwa , podświetlenie .Szukam serwisanta który zajałby sie nim i doprowadził go do 100% funkcjonowania . Prosiłbym o info . pozdrawiam
Proponuje przeniesc ten post do dzialu "Warsztat" ;-)
Pinball EM
Odpowiedz
#4
Słuszna uwaga. Zrobione
Odpowiedz
#5
Dziękuję za bardzo wyczerpujące informacje od razu wiedziałem że dobrze trafiłem. :-D
Odpowiedz
#6
Ponawiam temat
Odpowiedz
#7
Zaraz, zaraz. To Twój temat, czy masz też taką maszynę?
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#8
Pinball Wizard napisał(a):Zaraz, zaraz. To Twój temat, czy masz też taką maszynę?

Czego sie czepiasz !!!! , po prostu chce sie dowiedziec czy jest ktos w woj. Pomorskim co zamuje sie naprawami.
Odpowiedz
#9
Coś taki znerwicowany? Po prostu odniosłem przez chwilę wrażenie, że mamy do czynienia z podwójną tożsamością. Ale się mylę, prawda??
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości