Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Idę na Flippery
#91
snowvictim napisał(a):A gdzie znajdują się owe automaty???
Cuda na kiju - Nowy Świat 6/12 (budynek dawnego KC)
Podbijaj, będziemy koło 18:30.
Odpowiedz
#92
Spróbuję, lecę z chłopakami opić urodziny kolegi ale będę blisko NŚ to może uda mi się wyrwać na chwilę. :roll:
Odpowiedz
#93
Eh :-( a wiecie co będzie z flipperami z hulakuli? Zostaną przeniesione gdzieś w a Warszawi?
Odpowiedz
#94
No wlasnie. w czwartek wieczorem bede w Warszawie i popykalbym na tych Sternach a tu lipa Sad
Odpowiedz
#95
Na razie jeden (AC/DC) stoi w Klub 5 w Forcie Piontek. Jest szansa że pozostałe tez znajda jakieś miejsce.
Na jesieni Hulakula powinna mieć już nową lokalizację - jest szansa że będą tam Sterny.

Na razie tylko tyle wiadomo.
Odpowiedz
#96
A jakas z "topowych" maszyn stoi gdzies jeszcze w W-wie? Zagralbym w jakies Addams Family, Medieval Madness, Monster Bash, Scared Stiff, LOTR, Indiana Jones, Theatre of Magic, Star Trek, Tales of Arabian Night, Fun House, Cactus Canyon? Nie gralem w nic z tego Smile
Odpowiedz
#97
Medieval, Monster B., Cactus...?? Confusedhock:

Ale theadam na serio pytasz?
Odpowiedz
#98
No skoro Whitewater stoi w Sz-nie, to moze Indiana Jones w W-wie Smile
Domyslam sie, ze MM czy MB nikt do lokalu nie wstawi Smile ale chyba Star Trek, Indie, Fun house czasem stoja?
Odpowiedz
#99
Ale w wawie jest słabo jeśli chodzi o flipery, stały sterny w hula k., a poza tym jest kilka maszyn:
Demolka, Dirty H, Dracula i zaniedbany T2....

Ale pojechałeś z tymi tytułami... :mrgreen: :lol:
Odpowiedz
Posty wydzielam i przenoszę do tego wątku. W Lokalizatorze umieszczajmy tylko info o tym gdzie na czym możemy zagrać.

Wracając do tematu. ST TNG niedawno stał w "Kosmos Kosmos".
Odpowiedz
Addams Family, Medieval Madness, Theatre of Magic czy Tales of the Arabian Nights to dobrym trzeba być wariatem żeby wystawić na użytek publiczny. :-P
Odpowiedz
snowvictim napisał(a):Addams Family, Medieval Madness, Theatre of Magic czy Tales of the Arabian Nights to dobrym trzeba być wariatem żeby wystawić na użytek publiczny. :-P

Na ToM i TAF nauczyłem się grać gdy stały one (dawno temu) w miejscu ogólnie dostępnym (MDM) :mrgreen:
A tak poważniej - nowe Sterny cenowo są porównywalne z wymienionymi przez Ciebie tytułami a... jednak coraz więcej ich stoi w miejscach ogólnie dostępnych ;-)
Odpowiedz
Kiedyś to kiedyś, flippery to nawet w wesołych miasteczkach były (pamiętam jak w wakacje dawno temu grałem). To były czasy :-D

Z cenami masz racje, ale myślę, że dlatego są Sterny (które kosztują prawie tyle samo) bo łatwiej serwisować i części zamienne są bardziej dostępne. Wiadomo przecież, że te flippery są nadal produkowane. Gorzej by było z Williams/Bally bo tych firm już jako tako nie ma. Poza tym łatwiej skołować takiego Sterna niż Williams/Bally/Gottlieb bo te drugie to raczej teraz są traktowane jako egzemplarze kolekcjonerskie. Podobnie jak z samochodem - lepiej kupić dziesięcioletni niż trzydziestoletni. :->
Odpowiedz
Teraz jest tyle reprodukcji, ze mozna nowe stoly skladac Wink
Medieval Madness chyba zreszta robia reprodukcje, wydaje mi sie ze gdzies widzialem.

@Nex ten Start Trek w Kosmos Kosmos rozumiem ze juz nie stoi?
Odpowiedz
Planetary Pinball robi repro, kosztuje $7000.

Składać można, gorzej tylko z playfieldami. Skany jakby robili to można zawsze zlecić naklejkę na winylu do druku zamiast się cackać z malowaniem to po prostu pieprznąć na dechę. I to tyle.

Obudowa - stolarz
Mechanika - eBay etc.
Kable - no kable no, ciężko znaleźć nie jest...
"Mózg" - płyty typu P-ROC
Programowanie - IPDB albo kupić EPROMy odpowiednie
Schematy - IPDB
Guziki i przedmioty specyficzne - sklepy z częściami do pinballu

Z resztą jakoś sobie ktoś obeznany poradzi. Ale to i tak droga zabawa, wiem bo sam teraz whitewooda robię i już i tak sporo pieniędzy pochłonął...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości