Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Pinball Station
#1
Ehm, część z was już pewnie wie że coś się szykuje, zatem nie ma co dalej utrzymywać tej informacji w "tajemnicy". Niedługo na flipperowej mapie Polski pojawi się kolejny punkt, co myślę jest dobrą wiadomością dla całego środowiska. Od kilku miesięcy przygotowujemy wspólnie z Pawłem miejscówkę, gdzie będzie można do woli bawić się flipperami, napić piwka, spotkać i pogadać w szerszym gronie. Naszym zamysłem jest stworzenie lokalu z niepowtarzalnym klimatem i wystrojem w całości poświęconego flipperom. Termin oficjalnego otwarcia jeszcze nie został ustalony, natomiast odwiedzić nas będzie można w trakcie Nocy Muzeów. Czas ostro depcze nam po piętach. W tej chwili mogę powiedzieć, że dołożymy wszelkich starań, aby do tego terminu przynajmniej połowa z zamierzonych przez nas planów została zrealizowana. Najświeższe informacje w miarę możliwości umieszczać będziemy na facebooku.
A teraz trochę konkretów.

Nazwa: Pinball Station
Lokalizacja: Warszawa ul. Kolejowa 8a
Wstęp: bilety + nieograniczony dostęp do maszyn
Maszyny: 30 sztuk to pułap docelowy (na start będzie oczywiście trochę mniej)
Facebook: @PinballStation

dziękuję za uwagę :mrgreen:


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
👍🏻
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#3
I tak trzymać powodzenia :!:
Odpowiedz
#4
Elegancko 8-) macie już jakiś zarys maszyn jakie będą?
Odpowiedz
#5
snowvictim napisał(a):Elegancko 8-) macie już jakiś zarys maszyn jakie będą?
Lista powstanie dopiero jak zacznjemy zwozić maszyny. Bardzo ogólnie mogę powiezieć że będzie trochę topów (TZ, TAF, STTNG..) kilka klasyków (JL, Flash...) i pare ciekawostek, których do tej pory nie przywoziliśmy na PPO . Każdy znajdzie coś dla siebie Smile
Odpowiedz
#6
Jak będzie MM to chyba tam zamieszkam :lol: W takim razie uzbrajam się w cierpliwość. Ogólnie to bombowo, będzie można gdzieś wyskoczyć żeby pograć a nie tylko w domu zasuwać na 3 grach.
Odpowiedz
#7
No wreszcie :mrgreen:

30 fliperów w miejscach ogólnie dostępnych to chyba od dwudziestu paru lat nie było w Warszawie Smile

W końcu będzie gdzie spotkać się przy piwie i fliperze czy potrenować przed turniejami Smile

Trzymam kciuki za jak najszybsze otwarcie.
Odpowiedz
#8
snowvictim napisał(a):macie już jakiś zarys maszyn jakie będą?
Wszystko masz dokładnie podane w pierwszym poście Pizmakusa tylko... nie czytasz uważnie Wink

TIP 1: zerknij w podpis Pizmakusa
TIP 2:
pizmakus napisał(a):przygotowujemy wspólnie z Pawłem
Odpowiedz
#9
Snowvictim grałeś na MM?
Odpowiedz
#10
super.
Odpowiedz
#11
NEX napisał(a):
snowvictim napisał(a):macie już jakiś zarys maszyn jakie będą?
Wszystko masz dokładnie podane w pierwszym poście Pizmakusa tylko... nie czytasz uważnie Wink

TIP 1: zerknij w podpis Pizmakusa
TIP 2:
pizmakus napisał(a):przygotowujemy wspólnie z Pawłem

Widziałem listę jego gier, ale nie sądziłem, że w miejscu publicznego użytku będzie dawał swoje maszyny. Ja bym nie miał serca :-p

RAFAL, niestety tylko PinballArcade, ale katuje bez przerwy.
Odpowiedz
#12
Trzymam kciuki ,to ogrom pracy i wyzwań ,zobowiązuję się być częstym gościem ;-) ,brawo !
Odpowiedz
#13
snowvictim napisał(a):Widziałem listę jego gier, ale nie sądziłem, że w miejscu publicznego użytku będzie dawał swoje maszyny.
Tak z ciekawości zapytam: jak nie swoje to czyje? Z wypożyczalni mieli wziąć? :mrgreen:
Odpowiedz
#14
Przypomniała mi się scena z Co mi zrobisz jak mnie złapiesz
"Uśmiech naszego dziecka premią za trud wychowawczy
-ja bym wyciął naszego no bo jak jest dziecko to wiadomo, że musi być czyjeś..." :mrgreen:
Odpowiedz
#15
GRATULACJE! Wreszcie jacyś odważni i szaleni fani fliperów :-P
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości