Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I - Pierwsza kolejka PLF
#16
Ustalam termin kolejnego spotkania ligowego na 10.04.2011 , co myślicie o tym terminie ?
#17
pasuje... tylko zamów słoneczną pogodę ;-)
#18
Klasyfikacja końcowa I turnieju (27.02.2011) :

1. Daniel Nowak 25 pkt. (22+3)

2. Łukasz Warmijak 23 pkt. (21+2)

3. Jacek Wenda 21 pkt. (20+1)

4. Paweł Nowak 19 pkt.
5. Konrad Masłowski 18 pkt.
6. Stanisław Nietrzebka 17 pkt.
7. Andrzej Karpiński 16 pkt.
8. Mariusz Jabłonkowski 15 pkt.
9. Łukasz Walenda 14 pkt.
10. Marcin Jabłonkowski 13 pkt.
11. Sebastian Gwizdała 12 pkt.
12. Piotr Butkiewicz 11 pkt.
13. Andrzej Łapczyński 10 pkt.
14. Jacek Urbańczyk 9 pkt.
15. Łukasz Wenda 8 pkt.
16. Dominik Tkacz 7 pkt.
17. Janek Nietrzebka 6 pkt.
18. Piotr Wiktorowski 5 pkt.
19. Jakub Ciepliński 4 pkt.
20. Jarosław Nietrzebka 3 pkt.
21. Bartosz Nowak 2 pkt.
22. Łukasz Dziewulski 1 pkt.
#19
A może by tak pomyśleć nad tym aby kolejne edycje ligi przebiegały troszkę "sprawniej czasowo". Przyznaje że jak dla mnie turniej trwał odrobinkę za długo i niestety zmuszony byłem wycofać się przed finałem. Niby niedziela - weekend i wszystko OK ale gra do 23 to troszkę długo a w miarę wzrostu popularności przybywać będzie uczestników i... maszyn (Paweł już coś wspominał o tym że pojawi się nowy fliperek Smile Tak przy okazji - ten Demolition Man stoi już z innymi maszynami?

Paweł napisał(a):Ustalam termin kolejnego spotkania ligowego na 10.04.2011 , co myślicie o tym terminie ?
Termin jak każdy inny - ani lepszy ani gorszy od innych weekendów Smile



Btw, może dalsza dyskusję prowadźmy w jednym wątku bo wszystko nam się z czasem popląta Wink W tej chwili widzę dwa wątki o lidze
#20
NEX napisał(a):A może by tak pomyśleć nad tym aby kolejne edycje ligi przebiegały troszkę "sprawniej czasowo". Przyznaje że jak dla mnie turniej trwał odrobinkę za długo i niestety zmuszony byłem wycofać się przed finałem. Niby niedziela - weekend i wszystko OK ale gra do 23 to troszkę długo a w miarę wzrostu popularności przybywać będzie uczestników i... maszyn (Paweł już coś wspominał o tym że pojawi się nowy fliperek Smile Tak przy okazji - ten Demolition Man stoi już z innymi maszynami?


Zostawimy 3 kule , zmniejszymy ilość maszyn do 3 w fazie ćwierć , pół i finał .

Demolka już stoi ale czeka na Andrzeja , trochę przy niej jest roboty.


NEX napisał(a):Btw, może dalsza dyskusję prowadźmy w jednym wątku bo wszystko nam się z czasem popląta Wink W tej chwili widzę dwa wątki o lidze

Tamten wątek jest martwy , chyba go zlikwiduję zupełnie Smile
#21
witam.
Paweł brałeś pod uwage taki scenariusz rozgrywek np.
na kolejnym spotkaniu ligowym stwiło się 40 zawodników.
10 grup po 4 osoby
i teraz podczas losowania to jest rozdzielania zawodników do grup
powstaje grupa lub dwie (grupy śmierci)z zawodnikami z czołowki ligi
np.4 pierwszych w lidze gra ze sobą w jednej grupie eliminacyjnej,co powoduje wykoszenie najlepszych graczy już na etapie eliminacji.
Rozgrywanie repasaży ze względu na czas nie jest chyba do przyjęcia!
I tak sobie myśle że przed następnym spotkaniem,należało by ustalić jakieś zasady by wyeliminować powyższy problem .
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#22
w eliminacjach gra role ilosc punktow zdobytych na maszynie, wiec nie wystepuje problem, ktory opisales...
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#23
Ok masz racje-ale w następnej fazie rozgrywek?problem już istnieje.
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#24
Jeśli już kombinować z podziałem na grupy w eliminacjach to można pomyśleć nad podzieleniem wszystkich którzy zgłoszą się do turnieju na dwie grupy. Z każdej z tych grup do dalszych rozgrywek wyszłoby po 8 osób tworząc w ten sposób finałową szesnastkę.
Każda z tych dwóch grup eliminacyjnych grałaby na oddzielnych automatach a więc nie wchodziliby sobie w drogę - ale to zależy od tego ile osób zgłosi się do turnieju oraz od tego ile będzie dostępnych automatów.
Jeśli zgłosi się powiedzmy 60-80 osób a do dyspozycji będzie około 14-20 maszyn to w zasadzie inaczej tego nawet nie da się rozegrać Wink
#25
jacquesik napisał(a):Ok masz racje-ale w następnej fazie rozgrywek?problem już istnieje.

Dlatego o grupach decyduje nasz system z exela , który rozkłada zawodników na podstawie ich wyników z eliminacji .


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości