Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Demolition man
#1
Mój ulubiony stół, ogólnie oprawa dźwiękowa i klimat jest według mnie na najwyższym poziomie.
Do moich ulubionych stołów należą także: The Shadow, Johnny Mnemonic, Dirty Harry, Roadshow, Star Wars, Class of 1812.

[Obrazek: 662f1.jpg]
Odpowiedz
#2
ja lubię demolkę za szybkie tempo gry i dużo kombosów Smile
a i muzyczkę ma też fajną.
Odpowiedz
#3
Także lubię tę maszynę Smile Za klimat, muzykę i świetne multiballe Smile Jeden warunek - maszyna musi mieć mocne flippery i być w 100% sprawna, inaczej gra już na początku traci sens Wink
Odpowiedz
#4
Grałem ostatnio w Sketchu i jakoś mi się niespecjalnie spodobał, albo ja nie umiem na nim grać. Bardzo szybko kule drainują. Sad
Odpowiedz
#5
dyleck napisał(a):Grałem ostatnio w Sketchu i jakoś mi się niespecjalnie spodobał, albo ja nie umiem na nim grać. Bardzo szybko kule drainują. Sad

fipper który nie wybacza, jest kilka słupków z których idą wredne kanały, trzeba trafiać rampy!
Odpowiedz
#6
Panowie jak wygląda ilość kulek w demolce na multiballu. Jaka jest ich ilość zawsze 3 ? czy coś mam u siebie nie tak Big Grin dzieki.
Mezik
Odpowiedz
#7
mezik napisał(a):Panowie jak wygląda ilość kulek w demolce na multiballu. Jaka jest ich ilość zawsze 3 ? czy coś mam u siebie nie tak Big Grin dzieki.

Zaczynasz od dwóch kul. Każdy kolejny multiball to jedna kula więcej, więc Fortress to 2 kule, Cryo Prison to 5 kul. Ale tak jest jeśli odpalisz multi lewym loopem. Jeśli zrobisz to wypuszczając kulę z dźwigu do drugiego toru od lewej to wtedy w multi dostajesz dodatkową kulę, czyli masz 3 kule na Fortress i 5 kul na Wasteland i Cryo Prison. Odpalenie Demolition Time startuje multi z 3 kulami. Ale za każde zgaszenie wszystkich zapalonych żółtych targetów, dostajesz dodatkową kulę, aż do 5 włącznie.
Odpowiedz
#8
Tak wlaśnie myślalem Big Grin
Okazalośie ze magazynek byl lekko wyrobiony i w mijscach gdzie lezaly kule wyrobiły sie lekkie zagłębienia. Kulki czasem nie spadały czego skutkiem było wybicie tylko 2 kulek na przykłąd. ale juz wszystko rozebrane wyszlifowane idealnie gładko i kulki śmigają aż miło.
Dziękuje bardzo za pomoc.
Mezik
Odpowiedz
#9
mezik napisał(a):Tak wlaśnie myślalem Big Grin
Okazalośie ze magazynek byl lekko wyrobiony i w mijscach gdzie lezaly kule wyrobiły sie lekkie zagłębienia. Kulki czasem nie spadały czego skutkiem było wybicie tylko 2 kulek na przykłąd. ale juz wszystko rozebrane wyszlifowane idealnie gładko i kulki śmigają aż miło.
Dziękuje bardzo za pomoc.

terefere mówiłeś wczoraj, że za mało wybija jak dwie w pierwszej multi :-P
Odpowiedz
#10
tak wlaśnie myślałem po dzisiejszej lekturze google Big Grin a kulki się nie przesuwały w magazynku Big Grin. zdażylo mi sie nie dostać żadnej kulku na multiball :evil:
teraz wszystko śmiga! zapraszam
Mezik
Odpowiedz
#11
mezik napisał(a):tak wlaśnie myślałem po dzisiejszej lekturze google Big Grin a kulki się nie przesuwały w magazynku Big Grin. zdażylo mi sie nie dostać żadnej kulku na multiball :evil:
teraz wszystko śmiga! zapraszam

no i gra!
dziękuję, choć nawet jakbyś nie zapraszał to bym wpadł :-D
Odpowiedz
#12
gdzie idzie ten plastyk Big Grin bo mi został


Załączone pliki Miniatury
   
Mezik
Odpowiedz
#13
Zeszło się zanim to znalazłem. Jest pod prawa rampą, poniżej grzybów.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#14
Super dzieki Smile ale dostac sie tam teraz ... Chyba go wloze przy nastepnym czyszczeniu :evil:
Mezik
Odpowiedz
#15
Co sądzicie o tej pozycji ???

http://img14.tablica.pl/images_tablicapl...-lubon.jpg

http://tablica.pl/oferta/flipper-last-ac...40af7c8580
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości