Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Wrocław] Galeria CH Marino
#16
spartanin77 post_id=34955 time=1568812897 user_id=1663 napisał(a):
Berud post_id=29468 time=1505904015 user_id=692 napisał(a):w kregielni miraż w tgg wystawiał http://foxgame.eu/ obecnie jest inna firma z tego co kojarze, swoja drogą kiedyś byla metallica sterna - chyba od foxgame.eu

ta metalica stoi teraz w park trampolin na ul otmuchowskiej we wrocku. a na marginesie maszyna z marino jest teraz u mnie.

i to jest news! mam tam bliziutko, a mozna tylko pograc na flipperze czy trzeba zaplacic za trampoliny?
ps. tak myslalem ze tommy ten sam Big Grin
Odpowiedz
#17
Berud post_id=34962 time=1568923997 user_id=692 napisał(a):
spartanin77 post_id=34955 time=1568812897 user_id=1663 napisał(a):
Berud post_id=29468 time=1505904015 user_id=692 napisał(a):w kregielni miraż w tgg wystawiał http://foxgame.eu/ obecnie jest inna firma z tego co kojarze, swoja drogą kiedyś byla metallica sterna - chyba od foxgame.eu

ta metalica stoi teraz w park trampolin na ul otmuchowskiej we wrocku. a na marginesie maszyna z marino jest teraz u mnie.

i to jest news! mam tam bliziutko, a mozna tylko pograc na flipperze czy trzeba zaplacic za trampoliny?
ps. tak myslalem ze tommy ten sam Big Grin

Można pograć bez płacenia za trampoliny. Ale dla mnie Metallica coś mało grywalna.
Odpowiedz
#18
spartanin77 post_id=34955 time=1568812897 user_id=1663 napisał(a):
Berud post_id=29468 time=1505904015 user_id=692 napisał(a):w kregielni miraż w tgg wystawiał http://foxgame.eu/ obecnie jest inna firma z tego co kojarze, swoja drogą kiedyś byla metallica sterna - chyba od foxgame.eu

ta metalica stoi teraz w park trampolin na ul otmuchowskiej we wrocku. a na marginesie maszyna z marino jest teraz u mnie.

A to ciekawe info bo przebywam w DE i nie wiem co tam sie dzieje :] u Ciebie to znaczy odkupiles, naprawiasz? albo lepiej powiedz ze masz jakies priv miejsce fliperowe Smile
Odpowiedz
#19
witam.maszyne odkipilem(nazwijmy to do prywatnej kolekcji).brakowalo wybijaka .lapka niedzialala.wybijak kupilem,styki poczyscilem lapka dzialala.pogralem troche i awaria z ktora sam sobie nie poradze.flipera nawet po naprawie raczej nie chce wystawiac gdzies do klubu (ale temat otwarty)poszukuje mechanika na miejscu we wroclawiu.moze masz jakis kontakt?pozdrawiam
Odpowiedz
#20
spartanin77 post_id=34989 time=1569580135 user_id=1663 napisał(a):witam.maszyne odkipilem(nazwijmy to do prywatnej kolekcji).brakowalo wybijaka .lapka niedzialala.wybijak kupilem,styki poczyscilem lapka dzialala.pogralem troche i awaria z ktora sam sobie nie poradze.flipera nawet po naprawie raczej nie chce wystawiac gdzies do klubu (ale temat otwarty)poszukuje mechanika na miejscu we wroclawiu.moze masz jakis kontakt?pozdrawiam

Togratuluje bo jak w 2018 chcialem od nich kontakt do wlasciciela to sie nie odezwali
Odpowiedz
#21
ja ich nawiedzalem co okolo 3 miesiace.w koncu wlasciciela bawialni trafilem i udalo sie dogadac.
Odpowiedz
#22
I co naprawiles go? Wiesz o innych fliperach we Wro? Doszlo 3 nowe ale wole stare
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości