Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Katowice] Hostel Pinball Rooms
#1
Hostel "Pinball Rooms Noclegi 16"
Katowice, ul. Słowackiego 16

Mustang
1 gra (3 kule) - 2 zł

Stan - Niestety flipper wybija za każdym razem po 2 kulki. W trakcie gry tracisz jedną z nich i łapki przestają działać

Czynne - jak hostel, czyli całą dobę (?)

Dodane: 29 stycznia 2017 przez RAV
Odpowiedz
#2
Jak na pierwszy raz 4 miejsce .


Załączone pliki Miniatury
   
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#3
Spędziłem w tym hostelu ostatnio dwie noce i niestety przyznać muszę, że z flipperowego klimatu pozostały jedynie akcenty. Nie ma już wielu pokoi o tematyce pinballowej a także nazwa noclegowni to już nie „Pinball Rooms” tylko „Good Times House”.
Natomiast wśród pozostałych elementów nawiązujących tematyką do pinball’i - nadal są stoliki i zegary z motywami grzybków a w głównym lobby umieścili maszynę Mustang Sterna. Podobno ostał się też jeden pokój wieloosobowy z wystrojem o wiadomej tematyce, w którym dodatkowo stoi maszyna (ze zdjęć na bookingu wynika że to Cyclone), jednak nie miałem okazji go zobaczyć.
Jeżeli chodzi o Mustanga stojącego w lobby to trochę się zmieniło od czasu ostatniego opisu dodanego przez RAV. Na blacie widać efekt setek gier, lewy slingshot nie działa. Dodatkowo maszyna była wyciszona na maksa (dopiero na moją prośbę nieznacznie obsługa pogłośniła), podobno dźwięk przeszkadzał gościom. Obecnie maszyna jest ustawiona na free-play.
W lobby wisi, oprawiony w ramki, artykuł z magazynu Interplay napisany przez Pana Banasika, zawierający m.in. informację, że był to pierwszy tego typu tematyczny obiekt noclegowy na świecie. Tym bardziej szkoda, że to się skończyło ☹

[Obrazek: 318c065ec0ea061emed.jpg]

[Obrazek: 2425a00effc50720med.jpg]

[Obrazek: f8f1042dff1244a3med.jpg]

[Obrazek: f315aefa29bef698med.jpg]
Odpowiedz
#4
Aktualizacja: lewy slingshot poprawiony. Niestety flipper wybija za każdym razem po 2 kulki. W trakcie gry tracisz jedną z nich i łapki przestają działać. Mega irytujące.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości