Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Email z Ameryki...
#1
(Umieszczam w tym dziale, bo mail dotyczy PPO i EPC)


Jak pewnie zauważyliście, ostatnimi czasy, modne zrobiło się skarżenie. Skarżenie nie byle gdzie, bo za granicę. Zaprasza się komisje z innych krajów, żeby badały sprawy w Polsce. Skarży się europejskim gazetom, organizacjom i europejskim państwom..
Ale to nic! Trzeba się przecież rozwijać i, uwaga, ktoś poskarżył się Stanom Zjednoczonym :lol: niektórzy już się pewnie domyślają któż to taki skarży-pyta, ale imiona za chwilę ;-)
Więc tak - dostałem maila od IFPY, w sprawie wyjaśnienia zdarzeń z PPO 2016 i EPC 2016. Niestety nie wiem jakie dokładnie sytuacje mają na myśli i liczę na Waszą pomoc w tej kwestii, dlatego poniżej cytuję maila od Josha:

Cytat:Od: Josh Sharpe
Issues regarding PPO i Lodz and EPC
Do: Janek N

Hi Janek,

I received an email from Lukasz regarding some issues that took place at both PPO in Lodz and the EPC. He wanted me to reach out to you to get your side of the story of what's going on here.

Were there any issues that you could share with me regarding what may have happened with Lukasz between these two events.

Thanks,
Josh

Jeśli ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, co niedobrego przytrafiło się biednemu Łukaszowi to dajcie znać. Nie mam natomiast zamiaru załatwiać "naszych" spraw przez mediatora siedzącego 10 000 km stąd, ale odpisać wypada ;-)
#2
...
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
#3
Czytam i nie wierzę Smile

Ok - po pierwsze to gratulacje dla słynnego propagatora flipperów w Polsce - jest constans - dalej jesteś kretynem.

Po drugie - trochę enigmatyczny ten mail od Sharpa - niech poda jakieś szczegóły (dostał z bani, z kopa w ryj, jakieś fatality było - to są jednak istotne sprawy).

A tak na poważnie to byłem 4 dni na EPC i nie zarejestrowałem "kapusty" na imprezie - może był pod innym nick'em.

PS
Do NEX'a
Zamknij szybko temat bo szkoda ludzi takimi rzeczami zniechęcać.
#4
ale o co camman??!!

jakie issues?wtf?
#5
Czy ktoś może zadzwonić w sprawie pilnej interwencji.
http://www.wodociagi.krakow.pl/kontakt.html

W stolicy małopolski znowu szambo wywaliło.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#6
Janek poproś Josha o przesłanie wiadomości Łukasza będzie nam dużo łatwiej ustosunkować się do tych 'issues' jeżeli poznamy jakieś szczegóły.
#7
pizmakus napisał(a):Janek poproś Josha o przesłanie wiadomości Łukasza będzie nam dużo łatwiej ustosunkować się do tych 'issues' jeżeli poznamy jakieś szczegóły.

Probuje cos wiecej ustalic, od źródła się przecież nie dowiemy ;-)
#8
Pewno można było na PPO i EPC kilka rzeczy zrobić lepiej, fajniej itd. ale generalnie imprezy wymagały dużego wysiłku i zaangażowania i z perspektywy gracza mogę powiedzieć że było OK. Jak ktoś ma uwagi to jest forum i można tu wprost powiedzieć co komu nie pasowało. Ale pewnie trzeba trochę odwagi i otwartości. Nadawanie do Wuja Sama bez kontaktu na miejscu to mocna przesada i sranie we własne gniazdo. Tu specjalista medyczny jest potrzebny...
RAA
#9
No i koniec marzeń o bezwizowym wjeździe do USA dla Polaków. Wink
#10
Z wydzwieku emaili od Josha (drugiego nie cytuję, bo dotyczy trochę innych spraw) wynika, ze Ł donosił do USA w miarę regularnie i na rozne tematy ;-)
Odpowiedz od Josha na temat konkretow, ktore Ł zarzucał nam w sprawie organizacji turniejow zamieszczam poniżej, bez skrepowania, bo to chyba nic w porownaniu do tego podpier...

Cytat:Here are some issues that were presented to me:

1) The granting of the European Pinball Championship was secured in an underhanded way, and not involving Lukasz and Marcin at all in advance just notifying them of the plans. They felt very kept in the dark about it. Next was that the date chosen for the EPC was the same date that Lukasz and Marcin typically hold the Printimus Pinball Cup. They feel this was done intentionally as their Printimus tournament date was already announced.

2) Regarding PPO the rules stated registration was to take place from 10-11am, but it had actually continued for much later (3-4pm). Lukasz was told by Gabby from Romania that the number of qualifiers was to be increased from 32 to 36 due to player complaints. It sounds like that didn't happen and the official rules of 32 players was the number that advanced. Lukasz said he received a call that night from Marcin Dylewski saying that Lukasz deliberately caused confusion by spreading this false information of the qualifiers being increased to 36, and told him he's not welcome any longer. When Lukasz showed up the next day things were not very pleasant.
Personally I have no interest in getting involved. I value the positive things you do for IFPA, and I value the positive things that Lukasz and Marcin have done for the IFPA. Hopefully there can be a balance of making sure you guys are at least respecting eachother to allow eachother to do positive things separately. I don't expect you guys to actively have to do things 'together'.

I'm going to send a quick email to both of you just with my quick thoughts.

Thanks,

Josh

Kto byl na turnieju, ten wie jak bylo naprawdę..
#11
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZV5FU33-PlU[/youtube]
#12
Hehe, ten gość jest ewidentnie biorcą i nie może znaleźć żadnego dawcy. (pozdro dla kumatych).

Janek, napisze że po prostu organizatorzy nie mieli o tym wszystkim żadnego pojęcia. Moje działania były tylko i wyłącznie moją inicjatywą (bo to prawda) wynikającą z nienawiści do tego cymbała i mogę w ramach kary przyjąć wyzerowanie mi punktów WPPR. Smile
#13
Tak przy okazji, do Josha juz dotarlo, ze jego maile sa wklejone na forum ;-)
#14
Łukasz skoro już śledzisz ten wątek dobrze by było poznać twój punkt widzenia. Czy naprawdę w tym wąskim gronie flipperowców potrzebujemy co chwila gównoburzy?
#15
wesolo mocie chopy :mrgreen:

Pozdro z kartoflandii
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości