Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Cuda na kiju
#16
W dniu dzisiejszym około południa odwiedziłem tę miejscówkę. W lokalu stoi nadal Dracula. Mimo że w barze było dużo ludzi, maszyna była wyłączona i musiałem poprosić obsługę o włączenie (ostatnim razem gdy tam byłem też prosiłem o włączenie - osobiście dziwię się, że nie jest włączona cały czas, przecież ma przyciągać graczy i zarabiać na siebie...).
Spędziłem w tej lokalizacji 20 minut grając na tej maszynie. Flipper niezmiennie w bardzo dobrym stanie, nie zauważyłem jakichkolwiek defektów. Playfield bardzo ładny. Głośność ustawiona na minimum (ale nie wyciszona) - z uwagi na specyfikę miejsca to nie dziwi, ale szkoda bo pełną przyjemność z gry czerpie się gdy strona dźwiękowa także jest na normalnym poziomie. Trzy gry po 5 kul za 5 zł to bardzo dobra cena.
Krótka relacja zdjęciowa:

[Obrazek: 81f3d9cc5e9f6f2dmed.jpg]
Lokalizacja znajduje się blisko Ronda gen. Charles'a de Gaulle'a (tego z palmą)

[Obrazek: 513e812aa29612cfmed.jpg]
Widok lokalu od strony Al. Jerozolimskich

[Obrazek: 1da394189d95a955med.jpg]
Widok lokalu i na Al. Jerozolimskie

[Obrazek: 7ad8a2f80cdb9e49med.jpg]
Dracula

[Obrazek: f38a1f5affabbe80med.jpg]
Piękny playfield
Odpowiedz
#17
Mały Edit odnośnie miejscówki. Zajechałem tam dzisiaj. Aktualnie zamiast flippera "Dracula" jest "Doctor Who" Niestety nie było mi dane na nim zagrać bo obsługa powiedziała że działają na razie tylko na zewnątrz, z "ogródka".
Odpowiedz
#18
Edit.
Dzisiaj udało mi się zagrać u nich na flipperze Doctor Who. Flipper oczywiście był wyłączony, zamiast "kusić" i zarabiać na siebie. 
Maszyna wyciszona maksymalnie chyba. Stan, bez zarzutu  Smile

Flipperek
   

Playfield
   

Cennik
   

Grand - całkiem niezły wynik chyba, niestety nie mój  Confused mi udało się natrzepać 423mln. ( pierwszy raz grałem na tym flipperze )
   

Średnio wyszły te zdjęcia, ale orientacyjnie nowa maszyna ukazana i opisana.
Odpowiedz
#19
Serio nie wiesz, czyj to nick? MKG?
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#20
Inicjały podobne do organizatora turniej nad morzem ale pewny nie jestem Wink
Odpowiedz
#21
(04/06/2020, 22:22)Pinball Wizard napisał(a): Serio nie wiesz, czyj to nick? MKG?


Stary, Nie znam nikogo osobiście z forum, nie muszę kojarzyć każdego użytkownika z trzech literek, a i dawno nie odwiedzałem wątku o turnieju nad morzem ( tak to bym pewnie skojarzył ) a i gdzie ja napisałem "Kto to jest?" itp. Po prostu stwierdziłem ze smutkiem fakt że nie mój rekord  Sad   Ja tylko gram i dzielę się aktualnymi flipperami które występują w danym miejscu. Duży Grand to wkleiłem w ramach ciekawostki.
Odpowiedz
#22
Cino, spokojnie Wink Wizard zartowal, nikt nie zna i znac nie musi wpisow innych graczy.
Btw myslalem kiedys aby dodac na forum w profilu usera wlasnie miejsce na 3 znakowy HSI. Musze chyba wrocic do tego pomyslu Smile
Odpowiedz
#23
(05/06/2020, 09:38)Cino napisał(a):
(04/06/2020, 22:22)Pinball Wizard napisał(a): Serio nie wiesz, czyj to nick? MKG?


Stary, Nie znam nikogo osobiście z forum, nie muszę kojarzyć każdego użytkownika z trzech literek, a i dawno nie odwiedzałem wątku o turnieju nad morzem ( tak to bym pewnie skojarzył ) a i gdzie ja napisałem "Kto to jest?" itp. Po prostu stwierdziłem ze smutkiem fakt że nie mój rekord  Sad   Ja tylko gram i dzielę się aktualnymi flipperami które występują w danym miejscu. Duży Grand to wkleiłem w ramach ciekawostki.

Cino,
tak jak napisał NEX - wyluzuj. To był żart a nie złośliwość. 
Pinball Wizard to Legenda tego forum i nie tylko. Pomógł wielu początkującym i stworzył bardzo dobre opisy działania flipperowych "mechanizmów" (patrz "traktat o fliperach").
Nie miałem okazji poznać osobiście, ale chyba go widziałem nad morzem przed turniejem jak doglądał maszyn (miał koszulkę "Pinball Wizzard", choć może to nie on był)  Tongue

Nex,
Bardzo dobry pomysł z 3 znakami Wink
Odpowiedz
#24
Smile 
To byłem ja  Smile
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#25
Dobra, to ja zjem snickersa...<om om mom mom om>  Big Grin
Odpowiedz
#26
(05/06/2020, 20:26)namore napisał(a): Bardzo dobry pomysł z 3 znakami Wink

Dodane jako pole dodatkowe (dla chętnych).
Odpowiedz
#27
Myślę że wczoraj zaliczyłem ostatnią swoją wizytę w tym miejscu, straciłem ochotę nawet na ich pizzę... Oto dlaczego:
Tydzień temu ok. godz. 12:00 poprosiłem o włączenie maszyny, ale mi odmówiono wyjaśniając, że włączają po 17:00. Bez głębszej refleksji po prostu wyszedłem i poszedłem do Zagrywek.
Wczoraj było identycznie z tym że dopytałem w czym tkwi problem i o to co się dowiedziałem:
1) Maszyna hałasuje i denerwuje innych klientów
2) Przed siedemnastą jest dużo dzieci które za często naciskają przyciski które psują mechanizmy...
3) Serwis jest z płn Polski i rzadko może naprawiać maszynę
Potem niby wyjaśnili, że jak mi bardzo zależy to włączą maszynę w drodze wyjątku. Szkoda komentować... ja dziękuję, pogram gdzie indziej...
Odpowiedz
#28
(22/06/2020, 20:54)namore napisał(a): Myślę że wczoraj zaliczyłem ostatnią swoją wizytę w tym miejscu, straciłem ochotę nawet na ich pizzę... Oto dlaczego:
Tydzień temu ok. godz. 12:00 poprosiłem o włączenie maszyny, ale mi odmówiono wyjaśniając, że włączają po 17:00. Bez głębszej refleksji po prostu wyszedłem i poszedłem do Zagrywek.
Wczoraj było identycznie z tym że dopytałem w czym tkwi problem i o to co się dowiedziałem:
1) Maszyna hałasuje i denerwuje innych klientów
2) Przed siedemnastą jest dużo dzieci które za często naciskają przyciski które psują mechanizmy...
3) Serwis jest z płn Polski i rzadko może naprawiać maszynę
Potem niby wyjaśnili, że jak mi bardzo zależy to włączą maszynę w drodze wyjątku. Szkoda komentować... ja dziękuję, pogram gdzie indziej...
Ostatnio miałem to samo, z wielką łaską dali mi włączyć jak przyszedłem o 16 ( sam sobie włączyłem  Tongue ) Mam wrażenie że ten flipper to stoi u nich "za karę" takie mają podejście jak zjawi się jakiś "intruz" który chce pograć  Big Grin
Z tym że od 17 można grać to jakaś wymówka z dupy, wtedy może im pasuję bo się zaczyna robić tam tłoczno i wtedy to z kolei grający nie słyszy tego flippera który jest ustawiony na minimum. A jeszcze później to tam już Meksyk się zaczyna robić.  O godzinie 12 to pewnie garstka ludzi tam jest, idealna pora żeby sobie zagrać 2-5 partyjek. Co za problem wyłączyć flippera jak klient sobie pójdzie. Z tymi dzieciakami też wymówka z kosmosu, klient jest klient. Flippery się psują...nic odkrywczego.
Jeżeli serwis długo nie będzie przyjeżdżał to będą mieli spokój z tymi natrętnymi klientami co na flipperze chcą pograć  Smile

Ja jeszcze ich odwiedzę, bo nie znalazłem drugiego miejsca w stolicy gdzie stoi DR WHO. Będę po 17  Angel
Odpowiedz
#29
(05/06/2020, 15:34)NEX napisał(a): Cino, spokojnie Wink Wizard zartowal, nikt nie zna i znac nie musi wpisow innych graczy.
Btw myslalem kiedys aby dodac na forum w profilu usera wlasnie miejsce na 3 znakowy HSI. Musze chyba wrocic do tego pomyslu Smile

Nie "wracaj" tylko działaj. popieram. 
A moze by jeszcze dodać miejscowosc właściciela ?
Odpowiedz
#30
(22/06/2020, 21:44)Marek Ch napisał(a): A moze by jeszcze dodać miejscowosc właściciela ?

Takie pole jest od dawna. Widzę, że (pewnie podczas konwersji skryptu) wyłączyła się jego widoczność w profilu użytkownika w postach. Przed chwilą włączyłem i znów jest widoczne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości