Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kradzież 8 flipperów
#1
Z wtorku na środę na parkingu pod Monachium, kilku gnoji napadło na kierowce mojego kolesia z Włoch, chłopak dostał w dyńkę, a potem zamroczonego trzymał jeden cwaniaczek, a reszta bydła wyniosła z busa 8 sztuk: Piraci z Karaibów, Road Show, Theatre of Magic, Shadow, Dracula, Terminator 2, Star Wars i Family Guy. Znając życie teraz się zastanawiają co w ogóle wzieli. Piszę to tutaj bo być może wypłyną gdzieś u nas, ponieważ to byli nasi wspaniali rodacy.
Sprawa zgłoszona, koleś zawsze jak puszcza busa obojętnie czy to z flipperami czy czymś innym, spisuje numery i inne znaki szczególne towaru, oczywiście wszystko przekazane Policji.
Za wszelkie przydatne informację napewno nagroda.

P.S.
Martin Skyline, mam ogromną prośbę, czy mógłbyś puścić tą informację na niemieckim forum??

Dziękuję
Odpowiedz
#2
Ale walek,sie zrobi ...
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#3
marcinkg napisał(a):kurde ale jaja Confusedhock:

Ktoś musiał się orientować o co chodzi bo dla 99,9% rodaków flipper to stary złom nic nie warty.

Dokładnie. To jest taka nisza że nie chce mnie sie wierzyć w przypadkowosc tej akcji.....
Odpowiedz
#4
a jesli byla przypadkowa to moze sie skonczyc porzuceniem maszyn w rowie
Mezik
Odpowiedz
#5
marcinkg napisał(a):kurde ale jaja Confusedhock:

Ktoś musiał się orientować o co chodzi bo dla 99,9% rodaków flipper to stary złom nic nie warty.

Marcin, a po co ci ostatnio były potrzebne te osoby do tachania czegoś co to ogłoszenie dawałeś? Smile ?
Andrew
Odpowiedz
#6
No i wydało się :oops: FB to zło Wink
Odpowiedz
#7
... ja bym sterna zostawił Wink
Odpowiedz
#8
Coś kierowca chyba naściemniał , przenieście szybko 8 flipperów z samochodu do samochodu.
Kurat przechodzil z tragarzami ? I mieli tira schowanego za krzakiem w Monachium .
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#9
masz moze numery seryjne flipperkow ?? moze byc na priv..
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#10
A to ciekawe bo trafił mi się okazyjnie Star Wars Episode One z 2000 roku, zastanawiam się nad kupnem. Gdzie taka maszyna ma numer seryjn? Co prawda niska cena, raczej podyktowana jest stanem urządzenia ale nigdy nie wiadomo.
Odpowiedz
#11
Masz racje nigdy nie wiadomo
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości