Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY V - 20-21.08.2016
#31
Dzieki. Swoim autem ale o 2 w nocy odwioze rodzine do Lodzi i .... muszę sie przesłać choćby za 4 godziny. Rusze rano ale drogi kupa
Andrew
#32
W sobotę zobaczymy czy przypadnie więcej niż 1 flipper na gracza "przyjezdnych"

GRAND CHAMPION TOURNAMENTS
5 flipperow (GRAND CHAMPION z kazdej maszynyny 21.08 godz 18.00 zgarnia %%%%)

2zł = 1 gra
1 gra = 3 kule
bez EX
bez końcówek

odpalone w czwartek rano:

REVENGE FROM MARS
STAR TREK NEXT GENERATION
CONGO

w piątek odpalę
POPAY
?

chyba 8 maszyna na FREE PLAY bo wiecej sie nie zmiesci

20 turniejowych + 1-2szt zapasowe

20.08 powinnismy byc chwile po 9.00

Jestem przygotowany lepiej niz zawsze bo w tej chwili jest wszystko lepiej dopięte niz rok temu kilka godzin przed turniejem wiec czy tak naprawde jest progres sami ocenicie.

Oprocz maniakow bedzie tez troche tubylcow.

20.08 - zapisy startuja po 9.00. eliminacje startujemy od 10.00 (nie trzeba być na ta godzine na bacznosc ale trzeba zagrac 20 maszyn do konca trwania eliminacji i ktore konczymy o 16.00 ? bo 18 to chyba za dlugo moim zdaniem. Kolejne etapy to final nad ranem. chyba starczy na zagranie 20 flipperow bez JOKERA. Wtedy wszyscy co nie jedli to na obiad a my ogarniemy wyniki do konca.

Maszyny turniejowe beda na free play. Nie bedzie zabawy z kluczami i nabiajniem kredytow. Zablokowana jest opcja wlaczenia gry od nowa bez zakonczenia rozpoczetej. Prosze o nie cheatowanie Wink Bedzie 4-5 sedziow na 20 maszyn. W trakcie eliminacji bedzie was ktoś lapal aby zrobic fotke wynikow z karty to wpsiania.


21.08 - o której stolica wraca ? do ktorej gramy elite ?

21.08 - po elite Mario turniej urodzinowy ? oraz FREE PLAY do momentu gdy nam pradu nie wylacza Wink


Proszę o nie wnoszenie swoich %%%% kupionych w Biedronce Wink Uszanujmy tez wlascicieli osrodka i postarajmy sie docenic ich goscinnosc.
#33
I jak tam??? Mi żal dupe ściska że znowu nie mogłem być Sad
#34
Powiedz "temu żalu", że dobrze robi. Masz czego żałować.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
#35
Wiem
#36
WYNIKI PLAZA PARK PINBALL PARTY V - MAIN TOURNAMENT
1 Marcin Kisiel
2 Szymon Marciniszyn
3 Radosław Słotwiński
4 Konrad Masłowski
5 Rafał Bytomski
6 Alex Żurkowski
7 Mateusz Gwizdała
8 Mariusz Tkacz
9 Artur Natorski
10 Sebastian Gwizdała
11 Daniel Nowak
12 Czarek Głowala
13 Andrzej Cieślik
14 Marek Kotkiewicz
15 Marcin Jermakowicz
16 Zdzisław Kisiel
17 Anna Kisiel
18 Rafał Wachowski
19 Rafał Jodełko
20 Kuba Ciepliński
21 Łukasz Kasprzyk
22 Paweł Kurant
23 Norbert Bernacki
24 Mateusz Szustek
25 Zuzia Natorska
26 Tomasz Bernacki

WYNIKI PLAZA PARK PINBALL PARTY V - ELITE
1 Marek Kotkiewicz
2 Marcin Kisiel
3 Mariusz Tkacz
4 Cezarty Głowala
5 Rafał Bytomski
6 Jakub Ciepliński
7 Konrad Masłowski
8 Rafał Wachowski
9 Sebastian Gwizdała
10 Daniel Nowak
11 Tomasz Drobnik
12 Szymon Marciniszyn
13 Artur Natorski
14 Andrzej Cieślik
15 Aleksander Żurkowski
16 Rafał Jodełko
17 Marcin Jermakowicz
18 Zdzisław Kisiel
19 Mateusz Gwizdała
20 Zuzia Natorska
21 Maciej Krawiec

Janek moglbys do ifpy wyslac Smile
#37
Gratulacje dla Marcina No i szczególnie dla Marka, który rozwalił system Smile Brawo
Andrew
#38
Alez tam bylo pieknie Smile szkoda ze dopiero na 5 edycje dotarlem Takze teraz postaram sie meldowac co roku Wink Wkoncu wypada maszyne kupic, bo grajac dorywczo to slaby progress :]
#39
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA PRZYBYCIE !!!

GRATULACJE DLA FINALISTÓW I GRAND CHAMPIONÓW.

Imprezę zaliczam do udanych. Szkoda tylko, że ostatnie lata to spadek frekwencji ...

35 flipperów które były przygotowane na PPPP V jedzie jutro do magazynu. Przy 25 osobach w turnieju (w tym 7 osób z Kołobrzegu) liczba przyjezdnych graczy to tylko 18 osób :oops: Czyli prawie 2 flippery na głowę Undecided

Czy będzie PPPP VI ? Chyba tak.

Dawajcie znać co było nie tak, czego brakowało i hejty tutaj. Postaram się to poprawić w kolejnej edycji. Wszystkie sugestie co zrobić aby przyjechało was więcej mile widziane.

GRAND CHAMPION TOURNAMENT nagradzane %%%
STAR TREK NEXT GENERATION - Konrad Masłowski
INDIANAPOLIS 500 - Konrad Masłowski
POPAY - Artur Natorski

Widzimy się na EPC !!!
#40
Jak dla mnie brakowalo tylko Funhousa i dwoch Terminatorow, ale i tak poznalem nowe maszyny Wink no i ludzi zeby bylo wiecej!!!! miejsce turnieju jest odpowiednie Smile
#41
marcinkg napisał(a):Czy będzie PPPP VI ? Chyba tak.
!!!

Oby!!! Szkoda ,że taka licha frekwencja bo maszyny z pierwszej ligi w super stanie a i lokalizacja sprzyja rodzinnemu wyjazdowi więc można połączyć pasywny wypoczynek na plaży z aktywnym młóceniem na fliperach Smile.
#42
To i ja naskrobie kilka słów.

Marcin, gratuluje wygranej oraz organizacji kolejnej bardzo fajnej imprezy. Gratulacje również dla pozostałych zwycięzców.

Jeśli w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja to na pewno postaram się znów przyjechać. Troszkę dziwi mnie tak niska frekwencja. Dla mnie PPPP jest jednym z tych turniejów na których bawię się najlepiej.

W tym roku wszystko było gotowe już kilka dni przed turniejem. Przyjechaliśmy w czwartek - "grandy" były już odpalone, do tego w pobliżu stał nowiutki Ghostbusters. Maszyny (poza nielicznymi wyjątkami) w super stanie. W sobotę i niedzielę każdy mógł pograć tyle ile chciał, także na maszynach turniejowych (co na innych turniejach nieczęsto się zdarza)

Jeśli już muszę się do czegoś przyczepić to zwrócę uwagę na dwa drobiazgi, które IMHO wymagają poprawy. Po pierwsze tilty na kilku maszynach były wyłączone (lub pospadały), po drugie zbyt płaskie ustawiania łapek co czasem trochę psuło frajdę z gry na fliperach posiadających centralne cele (np. STTNG, TZ).

I w zasadzie trudno znaleźć jeszcze jakiś minus, przychodzą mi do głowy już tylko plusy i to ogromne.

Poza rewelacyjną, wakacyjną atmosferą, morzem i plażą był zarąbisty park maszyn, baaaaardzo dużo gry, dobry i sprawdzony system rozgrywek, dodatkowe miniturnieje w postaci grandów, wszystko na luzie i bez niepotrzebnej spinki - po prostu rewelacja!!!

.
#43
Potwierdzam wszystko co napisał NEX. Na tym turnieju po prostu trzeba być i nic nie usprawiedliwia nieobecności (nawet zepsuty samochód Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości