Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pixel Heaven 2016
#1
Zapraszam Smile www.pixelheavenfest.com

Wśród gości specjalnych m. In.Peter Molyneux, Jon Hare, Bracia Oliver, Ben Daglish...
#2
Dokładnie w tym terminie jest PPO w Łodzi i to ma priorytet. Szkoda, że takie zdublowanie terminów.
RAA
#3
Prawda. Niestety tak się złożyło. Wcześniej nie mam możliwości, a tydzień później już EURO...
#4
Poprzednia edycja PH była całkiem OK poza jedną kwestią.
Dwie maszyny (T2 i DH) były ustawione na wrzutki (2 PLN i 5 PLN). Było tez info iż są to maszyny turniejowe a dla zwycięzców przewidziane są jakieś (podobno cenne) nagrody.
Po wrzuceniu kilku piątek zrobiłem na T2 Granda i... nic z tego nie wynikło. Niby drobiazg ale IMHO trochę nieładnie...

Taka drobna uwaga na przyszłość: gdy robi się turniej na którym za grę pobiera się jakieś opłaty to wypada zrobić jakieś podsumowanie (zwłaszcza gdy umieszcza się o tym info na kartkach) bo inaczej wygląda to niezbyt profesjonalnie.

Takie podejście psuje końcowy efekt w sumie naprawdę niezłej imprezy.


Załączone pliki Miniatury
   
#5
Łapusz, serio nie było podsumowania turnieju i nagrody? oO
#6
Mówiąc szczerze - sam tego nie doglądałem, bo się nie dało. Osoby, które się tym zajmowały mogły rzeczywiście niedopatrzyć - miały też sporo na głowie, w tym inne turnieje. Jeżeli tak było - z góry przepraszam, w tym roku postaramy się bardziej. A co do cennych nagró - podaj proszę adres i Ci wyślę, nie ma problemu. Mogę też z góy wysłać za rok 2016 - bylebyś nie przychodził robić grandów dla ludzi, którzy są na nieco innym poziomie umiejętności, niż uczestnicy PPO Wink
#7
NEX nic nie straciłeś. Nagrodą była prenumerata... :mrgreen:
#8
A cha czyli szukanujemy Profesjonalnych graczy Big Grin no jest zacheta Big Grin
Mezik
#9
Mezik, to są kulisy sławy Smile
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#10
lapusz napisał(a):Mówiąc szczerze - sam tego nie doglądałem, bo się nie dało. Osoby, które się tym zajmowały mogły rzeczywiście niedopatrzyć - miały też sporo na głowie, w tym inne turnieje.
Nie widziałem (ale może to wina mojej nieuwagi) aby ktokolwiek poza Tobą zajmował się flipperowymi grandami Wink Rozmawialiśmy o tych turniejach przed imprezą, w czasie imprezy a po imprezie wysłałem Ci nazwiska osób które zajęły miejsca 1-3 na obu maszynach. Miałeś gotowca - wystarczyło odezwać się tu na forum, na FB czy w jakikolwiek inny sposób...
lapusz napisał(a):Jeżeli tak było - z góry przepraszam, w tym roku postaramy się bardziej.
Przeprosiny przyjęte tylko.... dlaczego "z góry" Wink
lapusz napisał(a):A co do cennych nagró - podaj proszę adres i Ci wyślę, nie ma problemu. Mogę też z góy wysłać za rok 2016 - bylebyś nie przychodził robić grandów dla ludzi, którzy są na nieco innym poziomie umiejętności, niż uczestnicy PPO Wink
Miło że tak szczerze wyjaśniasz do kogo adresowana jest tegoroczna edycja PH Wink
#11
Proponowałbym czytać ze zrozumieniem, niczego nie wyjaśniam. Kto zechce - wpada, kto nie - nie wpada. Podczas PH oprócz flipperów, dzieje się wiele innych rzeczy. Nie każdego one jarają, ba, jarają stosunkowo niewielu, porównując np. z tańcem na lodzie, czy kuchnią z gwiazdami, co jest oczywiście zrozumiałe. Zdrówka Smile
#12
Lapusz, jarają wiele osób ale PH to nie jest poważna impreza dla fanów tych maszynek ...
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#13
Jakich maszynek?
#14
Yyyyyyyyy FLIPPERÓW? Daaaaaaaaaaa
Mezik
#15
lapusz napisał(a):Proponowałbym czytać ze zrozumieniem, niczego nie wyjaśniam. Kto zechce - wpada, kto nie - nie wpada. Podczas PH oprócz flipperów, dzieje się wiele innych rzeczy. Nie każdego one jarają, ba, jarają stosunkowo niewielu.... Smile

Zdanie zostało zbudowanie w ten sposób, że nawet czytając ze zrozumieniem nie mamy 100% pewności, czy:

-nie każdego, ba, stosunkowo niewielu jarają flipery

czy też:

-nie każdego, ba, stosunkowo niewielu jara wiele innych rzeczy, które dzieją się na PH

:lol:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości