Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY V ???
#1
Po słabszej frekwencji rok temu, rozmnozeniu się miejsc pełnych flipperów i zapchanego kalendarza chciałem zapytać w tym temacie czy ktoś ma chęć przyjechać na turniej do Dźwirzyna/Kołobrzegu ?

Termin celuje tradycyjnie na koniec wakacji 27-28.08 lub 20-21.08.

Nie jestem pewny lokalizacji ... Możliwe, że uda się tam gdzie zwykle. Jeśli nie będę szukał czegoś innego w Kołobrzegu lub okolicy. Jeżeli będzie zainteresowanie wtedy szybko znajdę lokalizację.

Formuła turnieju jak co roku. Sobota - eliminacje po których przechodzi mniej niż połowa, następnie system pucharowy. Niedziela - elite, czyli każdy z każdym, po określonej ilości rund kończymy i zdobyte punkty za wygraną decydują o pozycjach w tabeli końcowej.

Gramy na 25 flipperach najlepsze które mam (20 turniejowych i 5 free play). Więcej wydaje mi się, że nie ma sensu. Jak będzie sygnał, że trzeba więcej to przywiozę.

Wpisowe 2 dni 150, 1 dzień 80. Płatne w dzień turnieju.
#2
Dla mnie PPPP to jeden z najlepszych turniejów w kalendarzu - tak jak w latach poprzednich zrobię wszystko co w mojej mocy aby tam być Smile

Fajnie że dajesz znać dużo wcześniej - będzie można sobie na spokojnie zorganizować czas Smile

Super gdyby tak jak rok temu kilka maszyn stało już od czwartku, do tego jakieś mini turnieje na Granda Smile
#3
Ja też się piszę.

Myslę ,że Mezik naprodukował w Krakowie sporo nowych "fliperowców" więc frekwencja będzie większa.

A naprawdę warto bo maszyny z najwyższej półki. Nagrałem się w zeszłym roku do bólu.

Tylko 20 maszyn? Wincyj trzeba wincyj :mrgreen:
#4
Na turnieje główne 20 maszyn spokojnie wystarczy (rok temu było jakoś podobnie). W Dźwirzynie zawsze grało się tak że w eliminacjach trzeba było zagrać na każdym fliperze i jak znam pogląd Marcina na tę kwestię to w tym roku będzie podobnie :mrgreen:

Na FreePlaya fajnie jakby było z 5-8 plus z 3-5 na Grandy Smile Generalnie te mini turnieje (te z łyskaczami) były mega pomysłem - można było powalczyć już w czwartek i piątek oraz potem w wolnych chwilach podczas turniejów sobotnio niedzielnych.
#5
I ja się piszę na ten turniej.Postaram się nawet zorganizować dodatkowo paru kumpli,rzecz jasna miłośników fliperów. ;-)
Pinball EM
#6
Ja na Dźwirzyno jak zawsze chętny, jak tylko czas pozwoli jestem na bank.
#7
marcinkg napisał(a):Po słabszej frekwencji rok temu, rozmnozeniu się miejsc pełnych flipperów i zapchanego kalendarza chciałem zapytać w tym temacie czy ktoś ma chęć przyjechać na turniej do Dźwirzyna/Kołobrzegu ?
Tak.
#8
Cześć,
Ja oczywiście wchodzę. Termin 20-21.08 jest dla mnie lepszy.
RAA
#9
Siemka Marcin. Zajefajnie i chce tam być ale musisz sam zdecydować co do terminu i go podać. Jak wszyscy zaczną pisać ze ja chce wtedy a ja wtedy będzie burdel. Wcześniej jest szansa na cieplejsze dni ale ludzie mogą być na urlopach a pózniej to zapewne tańsze noclegi ale dzieci dla szkoły i inne powody.
Podaj datę bo tylko tak można coś zaplanować i do zo Smile
Andrew
#10
Rezerwuję czas ,data obojętna .
#11
I ja też się piszę. Termin 20-21.08 lepszy bo kolejny weekend to ostatni przed szkołą.
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#12
jesteśmy jak zawsze :lol:
Mario


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości