05/06/2016, 23:12
PPO
Polish Pinball Open 2016
|
05/06/2016, 23:12
PPO
06/06/2016, 10:09
06/06/2016, 12:00
Były emocje
+ KIDS TOURNAMENT CEREMONY
06/06/2016, 14:28
A ja chciałem podziękować organizatorom za bardzo fajną imprezę. Było super.
06/06/2016, 15:42
PPO 2016 - TEAM TOURNAMENT FINAŁ
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UnDUVuktkaY[/youtube] 1. MIEJSCE - RHOBAKI 2. MIEJSCE - BELLCHATEUX 3. MIEJSCE - PWDB 4. MIEJSCE - BUTT's KICKERS
06/06/2016, 23:41
Dorzucam kilkanaście fotek które kliknąłem telefonem:
oraz kilka otrzymanych od Jarniego
07/06/2016, 11:46
PPO 2016 - WYNIKI TEAM TOURNAMENT
1. RHOBAKI 2. BELLCHATEUX 3. Polak Węgier Dwa Bratanki 4. BUTT's KICKERS 5. DART KNZ CLUB 6. NO NAME 7. CHOCIAŻ TRZECH 8. KRZYK CISZY 9. PRINTIMUS PINBALL 10. MR PRINTIMUS THE LEGAL 11. RZESZÓW TEAM 12. SILESIA TEAM 13. DEMO TEAM 14. THE GOOD, THE BAD AND THE UGLY 15. FOR AMUSEMENT ONLY
07/06/2016, 12:32
PPO 2016 - 80's WYNIKI
1 Głowala Cezary 2 Odler Tamas 3 Szabó Zsolt 4 Masłowski Konrad 5 Cieślik Andrzej 6 Wawryka Łukasz 7 Żurkowski Aleksander 8 Natorski Artur 9 Ciepliński Jakub Dziatkiewicz Łukasz Gałązka Robert 12 Jodełko Rafał 13 Tkacz Mariusz Nowak Daniel 15 Wozniak Joël 16 Andrzejewski Piotr 17 Dylewski Marcin 18 Nietrzebka Jarosław Molotov Gabby 20 Węglarz Jerzy Pálfi Balázs 22 Krysinski Marcin Radosław Słotwiński 24 Świerkot Tomasz 25 Olszewski Andrzej 26 Mott Greg 27 Varga Sandor 28 Kaczmarek Daniel Tkacz Jakub Sołtys Sebastian 31 Mazurkiewicz Dariusz 32 Mainwaring David 33 Mazurkiewicz Michał 34 Caranovic Milan 35 Szymborski Marek 36 Płaczek Piotr 37 Strandh Olle 38 Nietrzebka Janek Leja Mateusz 40 Kuncewicz Adam 41 Wieczorek Jakub 42 Maculewicz Armand 43 Wenda Jacek 44 Włodarczyk Piotr 45 Brodziak Marcin 46 Rupiewicz Jarosław Józefczyk Jakub 48 Kaczmarek Nikodem 49 Bytomski Rafał Cichosz Paweł 51 Vanderer Gabor Malinowski Marcin 53 Sugak Jedrzej 54 Gwizdała Mateusz 55 Wiszniewski Piotr 56 Górecki Daniel 57 Kubiak Tomasz 58 Mazurkiewicz Mirosław 59 Dolata Edward 60 Ovinder Lars 61 Jaśkiewicz Marcin
07/06/2016, 12:49
BOP 2.0 - GRAND CHAMPION CHALLENGE
- RADSSON - WORLD CUP 94 - GRAND CHAMPION CHALLENGE - Sandor Varga - PPO 2016 - WYNIKI STERN TROPHY 1 Olszewski Andrzej 2 Głowala Cezary 3 Józefczyk Jakub 4 Świerkot Tomasz 5 Kaczmarek Daniel 6 Węglarz Jerzy 7 Kisiel Marcin 8 Pálfi Balázs 9 Varga Sandor 10 Żurkowski Aleksander 11 Bytomski Rafał 12 Maculewicz Armand 13 Jaśkiewicz Marcin 14 Radosław Słotwiński 15 Tkacz Mariusz Szabó Zsolt 17 Vanderer Gabor Odler Tamas 19 Strandh Olle 20 Gałązka Robert 21 Wozniak Joël 22 Masłowski Konrad 23 Caranovic Milan 24 Wawryka Łukasz 25 Cichosz Paweł 26 Wenda Jacek 27 Dolata Edward 28 Tkacz Jakub 29 Ciepliński Jakub 30 Włodarczyk Piotr Krysinski Marcin 32 Kaczmarek Nikodem Cieślik Andrzej 34 Andrzejewski Piotr 35 Mainwaring David 36 Mott Greg 37 Nietrzebka Jarosław 38 Szymborski Marek Jodełko Rafał 40 Kubiak Tomasz 41 Wiszniewski Piotr Ovinder Lars 43 Płaczek Piotr 44 Nowak Daniel 45 Brodziak Marcin Mazurkiewicz Michał 47 Mazurkiewicz Dariusz 48 Molotov Gabby Górecki Daniel 50 Natorski Artur Sugak Jedrzej 52 Mazurkiewicz Mirosław 53 Gwizdała Mateusz 54 Kuncewicz Adam 55 Sołtys Sebastian 56 Dziatkiewicz Łukasz 57 Wieczorek Jakub 58 Jungiewicz Jakub 59 Rick Raider
07/06/2016, 13:08
Wiem, ze rewelacji nie bylo, ale moglibyscie podac, ktore miejsce zajalem na Sternach ;-)
07/06/2016, 13:21
Nie oddałeś karty (lub zaginęła). Trzeba było na koniec dnia sprawdzić czy jesteś na liście z wynikami STERN THROPY.
Były też takie osoby, co rozmawiały ze mną i twierdziły, że oddały kartę, a okazało się, że trzymają ją w kieszeni.
07/06/2016, 14:01
PPO 2016 - WYNIKI MAIN
1 Varga Sandor 2 Tkacz Jakub 3 Nietrzebka Janek 4 Odler Tamas 5 Żurkowski Aleksander 6 Wenda Jacek 7 Gwizdała Sebastian 8 Masłowski Konrad 9 Pálfi Balázs 10 Dylewski Marcin 11 Krysinski Marcin 12 Molotov Gabby 13 Szabó Zsolt 14 Vanderer Gabor 15 Wozniak Joël 16 Brodziak Marcin 17 Kisiel Marcin 18 Maculewicz Armand 19 Ciepliński Jakub 20 Nowak Daniel 21 Rupiewicz Jarosław 22 Nowak Paweł 23 Węglarz Jerzy 24 Słotwiński Radosław 25 Kaczmarek Daniel 26 Natorski Artur 27 Mott Greg 28 Kubiak Tomasz 29 Tkacz Mariusz 30 Caranovic Milan 31 Bytomski Rafał 32 Jodełko Rafał 33 Gałązka Robert 34 Mainwaring David 35 Górecki Daniel 36 Ovinder Lars 37 Dziatkiewicz Łukasz 38 Wawryka Łukasz Mazurkiewicz Dariusz 40 Glowala Cezary 41 Szymborski Marek 42 Andrzejewski Piotr 43 Nietrzebka Jarosław 44 Józefczyk Jakub 45 Cichosz Paweł 46 Olszewski Andrzej 47 Ścibisz Marta 48 Leja Mateusz 49 Sołtys Sebastian 50 Kuncewicz Adam Płaczek Piotr Swierkot Tomasz 53 Dolata Edward 54 Jaśkiewicz Marcin 55 Cieślik Andrzej 56 Gwizdała Mateusz 57 Sugak Jedrzej 58 Mazurkiewicz Mirosław 59 Kaczmarek Nikodem 60 Mazurkiewicz Michał 61 Radomyski Bartosz 62 Rick Raider 63 Włodarczyk Piotr 64 Jungiewicz Jakub 65 Strandh Olle 66 Wieczorek Jakub 67 Wiszniewski Piotr
07/06/2016, 20:37
Dzięki chłopaki za świetną zabawe w trakcie oraz po zawodach a kto nie był w New Yorku ;-) niech żałuje bo organizatorzy zapewnili tam iście kròlewskie przyjęcie
08/06/2016, 13:50
Ja też dziękuję za dobrą zabawę i chylę czoła przed wszystkimi którym się chce poświęcać swój czas na organizowanie turnieju.Mnóstwo pracy Was to kosztowało!
09/06/2016, 09:22
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|