Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Machine: Bride of Pin-Bot (renowacja playfieldu)
#16
xianek napisał(a):Ale będzie równie śliczna mam nadzieję Smile
Poprzeczka jest cholernie wysoko. I nie chodzi nawet o wersje 2.0 ale o ogólne przygotowanie maszyny. Egzemplarz Bartka wygląda jak nówka (w zasadzie to lepiej niż nówka bo nówki nie miały takiego oświetlenia :mrgreen: )
Odpowiedz
#17
Witam , mam na imię Wojtek posiadam flippera police force i nie dawno kupiłem flippera The machine bop. Flipper kupiłem nie daleko miasta Gjovik w Norwegii. Poprzedni właściciel kupił go do kiosku w małej miejscowości. Właściciel zamknął kiosk 10 lat temu a flipper przestał kolejne 10 lat w szopie pod przykryciem. Zamierzam odrestaurować obie maszyny ale wracając do flippera the machine potrzebję pomocy i wskazówek w naprawie flippera. Playfield jest w dobrym stanie ale posiada uszkodzone inserty ,mylar jest też spękany i odchodzi w nie których miejscach. Potrzebuję też nową grafikę na obudowę.
W jaki sposób można naprawić inserty które są częścią grafiki?
Czy ktoś posiada gotową grafikę na obudowę do wydruku w firmie reklamowej jeśli tak to ile to będzie kosztować.
Kupiłem ochronę na playfield makrolon jakie są wasze opinie na ten typ ochrony?
pozdrawiam Wojtek.
Odpowiedz
#18
Zerknij to tego tematu: http://forum.flippery.org.pl/viewtopic.php?t=1626
Odpowiedz
#19
Dziękuje za pomoc , mam pytanie jakie masz zdanie o ochronie playfieldu typu makrolon?
Odpowiedz
#20
Są dwie szkoły zabezpieczania playfield'u przed wytarciem: lakier i folia. Obie mają tyluż zwolenników co przeciwników. Wybór należy do Ciebie.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#21
lakier, folia i playfield protector z poliweglanu. Ale moze jeszcze o czyms niewiem.
Mezik
Odpowiedz
#22
Czy zdjęcia nakleki obudowy w pliku jpg nadają się do wydruku naklejki w firmie reklamowej?
Odpowiedz
#23
Na upartego tak ale lepiej byłoby na przykład w tif. W jpg zawsze coś tam tracisz, poza tym mogą być problemy z bielą.
Odpowiedz
#24
Jpg raczej zadna drukarnia nie przyjmie. Pdf albo plik przygotowany w wektorach.
Jezeli chodzi o.zabezpieczenie playfieldu to macrolon jest bardzo fajna opcja. Zakladasz bez koniecznosci odkrecania wszystkiego na playfieldzie. Kula smiga po tym jak po szkle. Generalnie polecam :mrgreen:
Odpowiedz
#25
Witam, dzięki za opinię.
Mam kolejne pytanie jakiej firmy polecacie kosmetyki do czyszczenia playfieldu i plastików i jakiej firmy farby do renowacji stołu i ten klej z mylara czy go usunąć?
Pozdrawiam
Wojtek
Odpowiedz
#26
Nie chce byc nieuprzejmy ale juz bylo o tym takze uzyj wyszukiwarki forumowej Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości