Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naliczanie punktów przy wstrząsie.
#1
Kupiłem na swoją 40-stkę fliper- Time Machnie-działał miesiąc bez zarzutów -kilka imprez już przeżył Smile
Ale wczoraj mój syn, który trenuje do następnej edycji PPO w Łodzi Smile zobaczył, że przy potrząśnięciu maszyną, a nawet podczas wciskania fliperów same naliczają się punkty.
Czy macie może jakąś teorię lub radę co sprawdzić?
Time Machine
Odpowiedz
#2
Najczęstszą przyczyną jest zbyt mały odstęp styków przy slingshot'ach lub zbyt "napięta" blaszka jakiegoś micro switch'a. Diagnozować to można "oklepując" pięścią blat w różnych miejscach.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#3
Spróbuj wejść w test switchy i potrząsnąć maszyną.
-----
Edyta mówi, że znowu zniknęła opcja kasowania postów :mrgreen:
Odpowiedz
#4
Na playfield znajdują się targety,trójkąt,koło,kwadrat.Zajrzyj do nich a zwłaszcza tych na środku bo są one najbardziej narażone na mocne uderzenia kuli i byc może tam siedzi przyczyna tych niedomagań.Poinformuj nas po postępie usuwania tej usterki.Pozdrawiam!
Pinball EM
Odpowiedz
#5
Wielki szacun, nawet taki lama elektroniczny, jak ja przy Waszej pomocy ogarnął "naprawę".
Jeden ze środkowych targetów miał blaszki switcha zbyt blisko siebie. Naprawione, jeszcze raz dzięki wielkie za pomoc Big Grin

BTW- jeśli organizatorzy PPO w Łodzi będą chcieli mieć Time Machine na turnieju-mój fliper jest dostępny.
Time Machine
Odpowiedz
#6
zeeker napisał(a):...Naprawione, jeszcze raz dzięki wielkie za pomoc Big Grin...
Wiesz, co trzeba kliknąć? :mrgreen:
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#7
Jasne Tongue
Time Machine
Odpowiedz
#8
zeeker napisał(a):Wielki szacun, nawet taki lama elektroniczny, jak ja przy Waszej pomocy ogarnął "naprawę".
Jeden ze środkowych targetów miał blaszki switcha zbyt blisko siebie. Naprawione, jeszcze raz dzięki wielkie za pomoc Big Grin

BTW- jeśli organizatorzy PPO w Łodzi będą chcieli mieć Time Machine na turnieju-mój fliper jest dostępny.
Nie ma sprawy,super że mogliśmy Ci pomóc,,Mój rekord na T.Machine to dwukrotne przekręcenie licznika,życzę pobicia nowego rekordu!A tak na marginesie,jeśli nie jest to tajemnicą,za ile go wyhaczyłeś?
Pinball EM
Odpowiedz
#9
Kriszna napisał(a):Mój rekord na T.Machine to dwukrotne przekręcenie licznika,życzę pobicia nowego rekordu!

Na razie raz przekręcilem licznik.

Kriszna napisał(a):A tak na marginesie,jeśli nie jest to tajemnicą,za ile go wyhaczyłeś?

Żadna to tajemnica, zapłaciłem 3300 PLN
Time Machine
Odpowiedz
#10
zeeker napisał(a):BTW- jeśli organizatorzy PPO w Łodzi będą chcieli mieć Time Machine na turnieju-mój fliper jest dostępny.
Super. Idealny na drugą edycję The 80's Smile Zwłaszcza że jest na miejscu w Łodzi Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości