Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga lig! W grudniu w Chmielu.
#1
Plan jest taki ze udzial w zawodach moga brac gracze ktorzy zagrali choc raz w rozgrywkach ligowych w Krakowie, Bytomiu, Warszawie, Lodzi czy gdzie tam sie jeszcze jakas liga odbyla w tym roku. Termin i szczegoly wkrotce. Na razie pytanie czy sa zainteresowani?
Impreza w grudniu w chmielu. Mozna polaczyc z oplatkiem Wink
Mezik
#2
mezik napisał(a):Plan jest taki ze udzial w zawodach moga brac gracze ktorzy zagrali choc raz w rozgrywkach ligowych w Krakowie, Bytomiu, Warszawie, Lodzi czy gdzie tam sie jeszcze jakas liga odbyla w tym roku.
Ech, nie zagrałem w tym roku w żadnej lidze Wink
#3
NEX napisał(a):
mezik napisał(a):Plan jest taki ze udzial w zawodach moga brac gracze ktorzy zagrali choc raz w rozgrywkach ligowych w Krakowie, Bytomiu, Warszawie, Lodzi czy gdzie tam sie jeszcze jakas liga odbyla w tym roku.
Ech, nie zagrałem w tym roku w żadnej lidze Wink
Było przecież kilka spotkań w Górze a skoro kilka w jednym sezonie, to już liga... :-)
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#4
Jasne, że są Smile
#5
Nex, jest jeszcze jedno spotkanie ligowe pod koniec listopada przeciez. Przypominam mozna wystepowac pod pseudonimem Smile
Mezik
#6
Termin jest potrzebny szybko bo grudzień to nie jest bajka Smile
Andrew
#7
Ale widze male zainteresowanie tematem...
Mezik
#8
Termin wrzucaj (jak sugeruje Andrzej) to okaże się jakie jest zainteresowanie Wink
#9
Zatem termin 12.12.2015 pasuje? To jest sobota
Mezik
#10
Miesiac po Budapeszczcie. IMHO OK Smile
#11
Ale chyba zrobienie z tego wydarzenia ligi lig jest troszke chybione bo odcina mozliwosc grania ludziom ktorzy nie zagrali zadnej ligi. A i korzysci z ligi lig watpliwe. Moze po prostu otwarty turniej o jakiejs wdziecznej nazwie Oplatek mocno zakrapiany albo cos sie wymysli
Mezik
#12
mezik napisał(a):Nex, jest jeszcze jedno spotkanie ligowe pod koniec listopada przeciez. Przypominam mozna wystepowac pod pseudonimem Smile
To tak wolno?
#13
mezik napisał(a):Ale chyba zrobienie z tego wydarzenia ligi lig jest troszke chybione bo odcina mozliwosc grania ludziom ktorzy nie zagrali zadnej ligi. A i korzysci z ligi lig watpliwe. Moze po prostu otwarty turniej o jakiejs wdziecznej nazwie Oplatek mocno zakrapiany albo cos sie wymysli
Raczej "Ochlapek". Ja jestem za.
#14
mezik napisał(a):Ale chyba zrobienie z tego wydarzenia ligi lig jest troszke chybione bo odcina mozliwosc grania ludziom ktorzy nie zagrali zadnej ligi. A i korzysci z ligi lig watpliwe. Moze po prostu otwarty turniej o jakiejs wdziecznej nazwie Oplatek mocno zakrapiany albo cos sie wymysli
Dokładnie! Smile
Z nazwą na pewno nie będziesz miał problemów. Śnieg, mróz, zima, koniec roku, mikołajki... Wink
RAV napisał(a):
mezik napisał(a):Nex, jest jeszcze jedno spotkanie ligowe pod koniec listopada przeciez. Przypominam mozna wystepowac pod pseudonimem Smile
To tak wolno?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
#15
Rav-czlowiek pseudonim pyta czy tak wolno Big Grin
Mezik


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości