Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Indiana Jones - Awaria szukam fachowca
#1
Witam,

Mam flipera Indiana Jones już kilka ładnych lat. Miałem fachowca który regularnie mi go przeglądał. Lecz niestety jak większość dobrych fachowców wyjechał za granice.
Szukam kogoś kto naprawi mi kilka rzeczy w moim fliperze oraz zrobi ogólny przegląd. Pokrywam oczywiście za dojazd. Możliwość również noclegu w naszych pięknych Pieninach.
Fliper znajduje sie w miejscowości Tylmanowa 100km na północny wschód od Krakowa

Pozdrawiam wszystkich i z góry dzięki za pomoc

Krzysiek
Odpowiedz
#2
Hmmm a co tam jest zepsute. Co rozumiesz przez przeglad? Rozkrecic wyczyscic wymienic gumki i zarowki, doprowadzic do sprawnosci mechanicznej... Czy to domowa maszyna?
Mezik
Odpowiedz
#3
Krzysiek,masz od ładnych parę lat Indiana J. i Twój fachowiec nie przekazał Ci chocby jakiś kilku podstawoawych wskazówek jak dbac o fliperka?Ja rozumiem że z elektroniką to wyższa szkoła jazdy ale przeglądy poszczególnych mechanizmów to obowiązek posiadacza flipera.No i słusznie że kolega mezik się dopytuje co tam w nim niedomaga,bo trochę nie sprecyzowałeś co się zepsuło w Twojej maszynce.Spróbuj dokładniej opisac na forum jakie masz problemy z Indiana.J, Osobiście polecam abyś się skontaktował z >mizet102Pinball WizardKriszna
kane11 napisał(a):Farsight Studios są, jak PO, nie liczą się ze zdaniem konsumentów, fani domagali się Johnnego Mnemonica, bądź Congo, a oni wymiślili jakiegoś Frankensteina.

Może łatwiej licencje było zdobyć na Frankensteina...
Odpowiedz
#4
Ale mi pojechal po serwisie Sad moze nie przerobiles tysiecy maszyn ale ze 30+ zrobilem. jedyny minus to ze nie jestem tani Big Grin ale czlowiek po studiach sie ceni no i terminy u mnei tez dlugie Tongue
Mezik
Odpowiedz
#5
e tam pomoc... ja chce ZAROBIC! obliczylem ze chyab 45 maszyn mi przez rece przeszlo...
Mezik
Odpowiedz
#6
mezik napisał(a):e tam pomoc... ja chce ZAROBIC! obliczylem ze chyab 45 maszyn mi przez rece przeszlo...

ze dwie naprawil.. Wink))))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości