Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reset na wpc :)
#1
Ja wiem, ze temat rzeka ale zdarzaja mi sie resety ktore raczej nie maja podloza a power drive board. Sprawdzalem na 4 roznhch plytach z innych flipperow. Zauwazylem rowniez ze jak plyta jest slabiej dokrecona to resety sa czestsze czyli cos z uziemieniem. Moze jakies przebicia?
Fliptronica tez podmienialem. Moze problem gdzies na cpu board?
Zawsze problemy z resetem rozwiazywal br4 kondensatory regulator ale nie tym razem...
Mezik
Odpowiedz
#2
Przede wszystkim sprawdz wtyczki, tam moga byc spadki napiecia. Ja kurde w swoim RS robilem juz wszystko oprocz wtyczek i dalej sie resetuje. Wink
Odpowiedz
#3
dyleck bo w twoim za dużo bajerów ;-)
Odpowiedz
#4
Sprawdź ile voltów masz w gniazdach w lokalu i potem jak ustawione zworki we fliperze. U mnie bywa poniżej 230v i przestawienie na niższe napięcie pomogło.
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#5
mezik, nie wliczając mozliwych jak wczesniej koledzy piszą "niekontaktów" na wtyczkach za resetowanie płyty WPC odpowiedzialny jest układ U10(MC34064). W związku z tym sprawdż sobie dokladnie
obwód 1-wszej nóżki tego układu- rezystor oraz kondensatorek oraz w szczególności połączenie z układem Asic(numeru pinu z pamięci Ci nie napiszę). Lub podmień ten układ.
mizet102
Odpowiedz
#6
Ten U10 to na ktorej plytce?
Mezik
Odpowiedz
#7
Na CPU, taki mały, wygląda jak tranzystor w plastikowej obudowie. Ścięty walec o średnicy 5 mm.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#8
3 nóżkowy układ na płycie WPC.
mizet102
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości