Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Pinball Cup 2015 (11-14.09)
#1
Printimus Pinball Cup 2015

11 września - 14 września
Bernardyńska 1, 41-902 Bytom

https://www.facebook.com/events/1527229744224038/

wrzucam na prośbę, może jest tu ktoś kto jeszcze nie wie?


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Berud, uzupełnij proszę zapowiedź o wysokość wpisowego oraz jakieś zasady tego turnieju.
#3
Przecież stoi pod linkiem Smile 50 EUR.
#4
Nie kliknąłem w link. Chodziło mi o to ze jeśli info pojawia się na forum to powinno być pełne a nie na zasadzie wklejania linków zwłaszcza że jest na tym forum sporo osób nie używających fejsbuka (była już o tym niejedna dyskusja)

Wracając do tematu: 50 euro czyli po aktualnym kursie ponad 210 PLN a więc najdroższy turniej w historii PL.

Ja na pewno nie jadę.
#5
Owszem, drogo na maksa Smile Za to wybór maszyn niesamowity.

Reszta zarzutow to troche chyba takie przyciskanie sie ze wzgledu na te jakies Wasze tajemnicze animozje. Jak ktos wchodzi na forum, to pewnie przez przegladarke. Link to jest link, co ma za znaczenie na jakiej domenie? Jak ktos nie wlada angielskim to moge ew. cos podtlumaczyc Smile
#6
"Jak ktos nie wlada angielskim to moge ew. cos podtlumaczyc Smile"

Ale w Polsce to chyba mogłoby być po polsku... Undecided ???
Ja lubię nasz język ;-)
A po angielsku władam średnio ale sobie poradzę jak trzeba...
#7
Chcieli trafic do miedzynarodowego grona (z tego co widze sa ludzie spoza kraju), ale tez nie rozumiem wylacznie ang. wersji jezykowej Wink
#8
Adam, musze odnieść się do części Twoich wypowiedzi Smile
theadam napisał(a):Reszta zarzutow to troche chyba takie przyciskanie sie ze wzgledu na te jakies Wasze tajemnicze animozje.
To nie zarzuty ale grzeczne zwrócenie uwagi. IMHO umieszczenie linków do FB zamiast pełnej informacji czyli zmuszanie ludzi do wejść na czyjś fanpage jest po prostu nieładne, zwłaszcza ze wiele osób facebooka nie używa i nie chce używać ale mniejsza o to.
theadam napisał(a):Chcieli trafic do miedzynarodowego grona (z tego co widze sa ludzie spoza kraju), ale tez nie rozumiem wylacznie ang. wersji jezykowej Wink
Co do języka ang i cen (50 euro) to zgadzam się z Tobą - turniej celowany w graczy zagranicznych. Nie przeglądałem tamtej strony zbyt dokładnie ale jak rozumiem z Twojej wypowiedzi jest tam info tylko w języku ang. Impreza w Polsce a info tylko w języku ang... cóż ja takie coś odbieram bardzo źle.
#9
Kto z flipperowców zastanawia się czy jechać na printimus pinball cup 11-13.09 do Bytomia ? Wykupiłem turniej i hotel 3 noce dla 2 osób. Ja jadę ale druga osoba nie da rady i chciałbym odsprzedać po kosztach lub z strata udział w turnieju i nocleg dla 1 os.
#10
marcinkg napisał(a):Kto z flipperowców zastanawia się czy jechać na printimus pinball cup 11-13.08 do Bytomia ? Wykupiłem turniej i hotel 3 noce dla 2 osób. Ja jadę ale druga osoba nie da rady i chciałbym odsprzedać po kosztach lub z strata udział w turnieju i nocleg dla 1 os.

co ty?? chcesz odsprzedać bilet na imprezę która się odbyła ?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
#11
pomyłka :oops:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości