Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gorgar
#1
Witam wszystkich forumowiczow , nie mam głosu w w/w flipperku podejrzewam że jest uszkodzona płytka głosowa lub jakaś kość , czy może ktoś pomóc? Podobno jest to jeden z pierwszych flipperów z głosem . Dziękuję i pozdrawiam .
Odpowiedz
#2
kola9 napisał(a):Witam wszystkich forumowiczow , nie mam głosu w w/w flipperku podejrzewam że jest uszkodzona płytka głosowa lub jakaś kość , czy może ktoś pomóc? Podobno jest to jeden z pierwszych flipperów z głosem . Dziękuję i pozdrawiam .

Mógłbyś określić czy usterka powstała w trakcie użytkowania czy nabyłeś flipera z taką usterką?
Odpowiedz
#3
Witaj, jak juz go nabyłem to nie było głosu , elektronik potroche związany z tą brażą twierdzi że jest uszkodzona odpowiedzialna za głos.
Odpowiedz
#4
Jeżeli zechcesz to prześlesz tę płytkę do sprawdzenia.
mizet102
Odpowiedz
#5
WITAM! I co z tym Gorgarem,odzyskał głos?Pytam bo dawno,dawno temu miałem okazje grac na tej wspaniałej maszynce i nie ukrywam że z ogromną chęcią ponownie bym bym zagrał na tym fliperku.Swoją drogą to chciałbym aby i takie flipery gościły na turniejach fliperowych.
Pinball EM
Odpowiedz
#6
Po nawiązaniu kontaktu nieznane mi są powody nieprzesłania płytki. Traktuję temat jako zakończony.
mizet102
Odpowiedz
#7
Witam Kolegę,przepraszam że nie pisałem ostatnimi czasy ale przebywałem na wybrzeżu gdzie prowadzę działalnosc rozrywkową w Ustce , z tego poprostu żyję więcnie miałem czasu napisać....jutro postaram sie wymontować płytkę odpowiedzialną za głos i przesłać Mizetowi o ile zgodzi się zerknąć co i jak. Jestem już na miejscu w Krakowie to postaram się podziałać. Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości