12/06/2015, 19:07
ja do tego uzywam:
2 kawalki szkla
opalarke
klade na szkle plastik i opalarka podgrzewam az zmieknie (trzebauwazac zeby nie przesadzic z temperatura
) jak juz zmieknie to przykladam od gory drugi kawalekszkla i czekam chwilke az ostygnie i tyle
![[Obrazek: 11536986_10153383181559824_1432529972_n....e=557CE465]](https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t34.0-12/11536986_10153383181559824_1432529972_n.jpg?oh=5a0ffe36465e839b8334b7168354a5d7&oe=557CE465)
2 kawalki szkla
opalarke
klade na szkle plastik i opalarka podgrzewam az zmieknie (trzebauwazac zeby nie przesadzic z temperatura
) jak juz zmieknie to przykladam od gory drugi kawalekszkla i czekam chwilke az ostygnie i tyle
![[Obrazek: 11536986_10153383181559824_1432529972_n....e=557CE465]](https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t34.0-12/11536986_10153383181559824_1432529972_n.jpg?oh=5a0ffe36465e839b8334b7168354a5d7&oe=557CE465)
