Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORT ŁÓDŹ PINBALL CUP - 13.06.2015
#31
Pierwszy Port Łódź Pinball Cup to już przeszłość. Ciekaw jestem jak oceniacie imprezę i czy będzie kiedyś Drugi PŁPC ?

Gratuluje wygranym - a mieliśmy tu nowość na liście przebojów Smile
1. ANDRZEJ KARPIŃSKI
2. KONRAD MASŁOWSKI
3. JAKUB CIEPLIŃSKI


Dziękuję organizatorom za udostępnienie i zwiezienie maszyn z dużej odległości, przygotowanie wszystkiego i super poprowadzenie zawodów (dopięli takie detale że aż szok) - Paweł, Jacek, Kuba, Jaro - GREAT JOB !!!

Lokalnie wsparła nas sporą ilością flipperów rodzina Mazurkiewiczów za co ogromne podziękowania !!! A dla Waszej wiadomości info - że dostarczone przez nich flippery zostały w Porcie Łódź i dostawione do dotychczasowych Sternów dają liczbę 9 flipperów w jednym miejscu dostępnych 7 dni w tygodniu !

Także thanx Sebastian za udostępnienie STERNÓW - jeden z nich użyty w Wielkim Finale ! Finale, który na telebimie oglądała i oklaskiwała większość zawodników zawodów mimo meczu rozgrywanego w Stadionie Narodowym !

Odrębne podziękowania Andrzejowi (drugi raz !) za serwis maszyn - oj napracował się, napracował na starcie !

Jeśli o kimś zapomniałem to sorki - ale teraz dzięki wszystkim uczestnikom, którzy mimo pięknej letniej pogody poświęcili jeden dzień na udział w turnieju - była nas prawie trzydziestka a to oznacz, że jak na pierwszą edycję w nowym miejscu frekwencyjnie było BARDZO DOBRZE .

Z imprezy będą zajefajne foty dzięki Studio Klatka, zorganizowanemu tak jak i kilka innych spraw ( m. in. nagłośnienie turnieju) przez Dział Marketingu Portu Łódź. THANX

Andrew
Andrew
#32
Nic dodać, nic ująć.
Dzięki wszystkim za pomoc i do następnego!!!

[Obrazek: 4129b10b203e1ac1.jpg]
[Obrazek: d94c2ba40954580e.jpg]
[Obrazek: 10de4d1b2b0d5f09.jpg]
[Obrazek: 064ebeef1fb46516.jpg]
[Obrazek: e59b49e1330cc523.jpg]
[Obrazek: 4a2ecc530f825480.jpg]
[Obrazek: 4db00dd12b69471b.jpg]
[Obrazek: fa80d16e8571c9aa.jpg]
[Obrazek: e3c65507c0ed89e2.jpg]
[Obrazek: 00fe19cb2a69fb99.jpg]
[Obrazek: c302ba8443a09682.jpg]
[Obrazek: a11f5a1c2d19bb27.jpg]
#33
No nie, jak stoją teraz na stałe, to ja za blisko mam z Łodzi żeby nie zajechać. Zajadę!
#34
jakubce napisał(a):Nic dodać, nic ująć.
A ja coś bym jednak dodał Smile Podziękowania nalezą się jeszcze (a w zasadzie przede wszystkim) Andrzejowi Cieślikowi - bez niego nie byłoby tego turnieju Smile

Turniej faktycznie dopięty na ostatni guzik, organizacyjnie super - Paweł, Kuba, Jaro, Jacek - gratulacje.

Super że właściciele jednej z dwóch największych fliperowych kolekcji w tym kraju (obok kolekcji Marcina Kisiela) udostępnili na ten turniej część swoich zbiorów, cieszy także że maszyny te zostają w Porcie Łódź!

Warto wspomnieć o tym iż zaplanowany na 19:30 finał odbył się dokładnie o 19:30 Smile Sam finał zorganizowany bardzo widowiskowo - podest, kamery, nagłośnienie - wypas! Smile
[Obrazek: 1.jpg]

Andrzej K - GRATULACJE wygranej, w sobotę byłeś nie do pokonania! Smile

Strefa FreePlay (RS, WC, LW3, NBA) była dostępna dla wszystkich przez cały czas trwania turnieju.

Ja najmilej wspominam grę na Addamsach - dawno już jakiś fliper na turnieju nie dał mi tak pograć Wink

Jeśli miałbym się (na siłę) do czegoś przyczepić to finał na jednej maszynie (na 3 IMHO jest lepszą opcją). Wybór maszyny finałowej moim skromnym zdaniem tez nie do końca trafiony (z uwagi na niezbyt turniejową opcję "mustang multiball")

Te drobne minusy nie przeszkadzają mi jednak w tym aby napisać że turniej był bardzo udany i że bardzo cieszę się że wziąłem w nim udział.

Andrew napisał(a):czy będzie kiedyś Drugi PŁPC ?
Pytanie powinno brzmieć nie "czy" ale "kiedy" Smile A odpowiedź: jak najszybciej - to świetne miejsce na turnieje! :-D

Dzięki wszystkim za super zabawę i miło spędzony czas.
#35
1 Andrzej Karpiński
2 Konrad Masłowski
3 Jakub Ciepliński
4 Mateusz Gwizdała
5 Marcin Dylewski
6 Daniel Nowak
7 Jakub Tkacz
8 Cezary Głowala
9 Mariusz Tkacz
10 Jarosław Rupiewicz
11 Sebastian Gwizdała
12 Michał Piasecki
13 Tomasz Buczek
14 Artur Natorski
15 Paweł Nowak
16 Darek Mazurkiewicz
17 Robert Zasina
18 Edek Dolata
19 Piotr Pęciak
20 Andrzej Cieślik
21 Marek Szymborski
22 Piotr Dylewski
23 Piotr Płaczek
24 Paweł Ogledziński
Jacek Napióra
26 Marcin Brodziak
27 Radosław Matusiak
#36
+ gratulacje dla Mateusza za wynik.

[Obrazek: be028a1afa0afddd.jpg]
#37
Dziękuję za fajny turniej ,to były emocje ! Jest motywacja do kolejnego spotkania Smile
[img][Obrazek: 34655c6957906aadmed.jpg][/img]
#38
[Obrazek: 800.jpg]
#39
50 + Jeszcze żyjemy !


Brawo Andrzej.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości