Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z twarzą w THE MACHINE BRIDE OF PINBOT
#16
tOmas napisał(a):...W testach zauważyłem że przy 4 twarzy nie wyświetla się tak jak u pozostałych KT=67...
Wyciągnąłeś z tego jakieś wnioski?
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#17
Z tego co widzę to już ponad miesiąc trwa lokalizacja tego chyba prostego uszkodzenia.
Patrząc na film "zapytotywuję" czy działaja styki 71 oraz 72 ale nie z palca tylko kładąc na nich delikatnie bilę?.Czy? na tescie działa cewka nr 6.
A wogóle co pisze na wyświetlaczu w pozycji Test Report?
Czy mozliwe jest przeprowadzenie kalibracji położenia twarzy?
To takie podstawowe rzeczy mogące przyblizyc do lokalizacji usterki.
W granicznym przypadku polecam przywrócenie ustawień fabrycznych.
mizet102
Odpowiedz
#18
Witajcie ponownie. Tak posprawdzałem wszystkie switche i wydają się działać poprawienie. Co do braku przy czwartej twarzy kt=67 okazuje się ze tak ma być podobno.
Mizet nie wiem gdzie mają byc te styki 71 i 72 ale prze lutowałem chyba wszystkie i nic nie pomogło.
Wydaje mi się że może być to wina przekaźnika lecz nie mam w chwili obecnej możliwości tego sprawdzenia.
Spróbowałem przetestować maszyne jesli zacznę gre startowo od 2nd twarzy i wygląda to tak:
2nd twarz - maszyna zachowuje się jak by była zalicznana 1st i przechodzi dalej
3rd twarz - maszyna zachowuje się jak by była zalicznana 2nd daje specyficzny dźwięk trzeciej twarzy i nie obraca się dalej.
Gdy robię test switch dostaje tylko informację proszę czekać kalibracja twarzy. Tam obracają się normalnie i gdy skończy się test maszyna rusza.
Odpowiedz
#19
Witajcie. Udało mi się naprawić usterkę w mojej maszynie. Okazało się ze poprzedni właściciel musiał naprawiać już ten element i na odwrót zamontował krańcówkę i po prostu ona nie dawała informacji dalej. Jeszcze raz dziękuje za porady niektóre były bardzo pomocne w naprawieniu innych usterek.
Odpowiedz
#20
tOmas napisał(a):...Jeszcze raz dziękuje za porady niektóre były bardzo pomocne w naprawieniu innych usterek.
Wiesz, co trzeba kliknąć. :->
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości