Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY IV 22-23 SIERPNIA w DŹWIRZYNIE
#76
To robimy tak:

25 FLIPPERÓW TURNIEJOWYCH + 10 FLIPPERÓW FREE PLAY GWARANTOWANE !!!

Aby wszystkich uszczęśliwić zmieniam ceny ale wpisowe płatne wcześniej na konto:

DO KOŃCA MAJA:

SOBOTA - 100zł

NIEDZIELA - 80zł

SOBOTA + NIEDZIELA - 150zł


DO KOŃCA CZERWCA:

SOBOTA - 110zl

NIEDZIELA - 90zł

SOBOTA + NIEDZIELA - 170zł


LIPIEC I SIERPIEŃ:

SOBOTA - 120zl

NIEDZIELA - 100zł

SOBOTA + NIEDZIELA - 190zł


Kto zdecydowany zgłoszenia można wysyłać na plazaparkpinballparty@o2.pl

Najpóźniej 25.05 podam numer konta na który należy wpłacać wpisowe.
#77
Dobre podoba mnie sie, jestem za ale zrob pierwsza wplace 139 zlotych a nie 150 bo inaczej ze 150 i tak pozostaniesz najdrozszym turniejem Big Grin 35eurosow po 4zl mniej wiecej 140 Big Grin
Mezik
#78
jak najdroższy = najlepszy = największe koszty organizacji to mogę takim być :-D

3 osoby chętne ...

informacje o wpłacie wpisowego na konto wysyłam po zgłoszeniu na: plazaparkpinballparty@o2.pl
#79
Jadę na 100%. Poprzednie dwie edycje PPPP (szczególnie ta z roku 2013) były - jak dla mnie - bardzo udanymi imprezami.

Powoli zaczynam rozglądać się za jakąś miejscówką. Myślę jeszcze tylko czy jechać w czwartek czy w piątek.
#80
Z noclegami musicie ogarniać na własną rękę bo kolega co miał mieć pensjonat jednak go nie wzioł ...

Zgłoszeń na turniej jest zaledwie kilka więc dopisek do informacji turniejowych:

LICZBA FLIPPERÓW MOŻE SIĘ ZMNIEJSZYĆ ZE WZGLĘDU NA MAŁE ZAINTERESOWANIE TURNIEJEM
#81
marcinkg napisał(a):... ZE WZGLĘDU NA MAŁE ZAINTERESOWANIE TURNIEJEM
Panie i Panowie! Co to ma znaczyć??? Jeden z najfajniejszych turniejów w kraju, Marcin staje na głowie żeby uatrakcyjnić imprezę, a Wy co? Zapisywać się!
#82
Poznań +2 :!: :!:
#83
No ja sie nie zapisuje bo nie jestem pewien na 100%, ale wlasciwie mozesz mnie Marcin liczyc Wink
#84
Mnie też licz zapłacę na miejscu.
#85
RAV napisał(a):Jeden z najfajniejszych turniejów w kraju
Podpisuje się pod tym Smile

Kto nie był a zastanawia się czy warto, niech zajrzy do Galerii:
GALERIA PLAZA PARK PINBALL PARTY
#86
Napisał do mnie ktoś (prawdę mówiąc nie znam) jak to to jest że miało być 35 flipperów a teraz w zależności od liczby uczestników. Odpowiedziałem na email i też do wszystkich tu odpowiem co zadają sobie to samo pytanie. Jak będzie mniej uczestników niż rok temu to będzie mniej flipperów. Nie widzę sensu postawić 35 sztuk dla 15 osób to chyba oczywiste.

My nie odpuszczamy z organizacją. Plakat jest w przygotowaniu. Do WPPR muszę zgłosić ale brak chwili żeby zasady ogarnąć. Koszulki nie wiem czy dam rade ogarnąć, pierw czekam na plakat ale w sumie jest jeszcze sporo czasu. Trofeum nie problem, muszelek nad morzem mamy sporo Smile

Zapraszam wszystkich jeszcze raz. Przypominam, że do końca tego miesiąca wysyłając zgłoszenie na email jest tańsze wpisowe.
#87
Rozumiem że liczba maszyn zależy od ilości uczestników, ale czy można wiedzieć jakie będą maszyny? Co turniejowe a co na free play?

Dziwnie zapisywać się na turniej jak nie wiadomo co będzie...
#88
Lista byla kilka postow wczesniej. Cieżko mi powiedziec na ta chwile co dokladnie bedzie free play a co turniejowe. Rodzynki tylko turniejowe. Czasu jest jeszcze sporo i bede staral sie jak najwiecej wyszykowac tytulow. Z tego co rozmawiam z ludzmi to niby "prawie wszyscy" jada do Dzwirzyna ale na zgloszenia sie to nie przeklada. Przegladajac liste wieksza polowa jest gotowa dzis na turniej wiec jak tylko czas pozwoli i checi nie braknie to powinno byc co najmniej jak rok temu.

ATTACK FROM MARS
BRAM STOKER'S DRACULA
CONGO
CORVETTE
DEMOLITION MAN
DIRTY HARRY
HURRICANE
INDIANA JONES: THE PINBALL ADVENTURE
INDIANAPOLIS 500
JACK*BOT
JOHNNY MNEMONIC
JUDGE DREDD
JUNK YARD
LETHAL WEAPON 3
MONSTER BASH
NBA FASTBREAK
NO FEAR: DANGEROUS SPORTS
NO GOOD GOFERS
POPEYE SAVES THE EARTH
RED & TED'S ROAD SHOW
REVENGE FROM MARS
SCARED STIFF
STAR TREK: THE NEXT GENERATION
STAR WARS
STAR WARS EPISODE I
STAR WARS TRILOGY
STRIKER XTREME
TALES OF THE ARABIAN NIGHTS
TERMINATOR 2
THE ADDAMS FAMILY
THE ADDAMS FAMILY SPECIAL COLLECTORS EDITION
THE CHAMPION PUB
THE FLINTSTONES
THE GETAWAY: HIGH SPEED II
THEATRE OF MAGIC
TWILIGHT ZONE
TWISTER
WHITE WATER
WHO DUNNIT
WORLD CUP SOCCER
#89
WITAM! Obecnie jestem w Dźwirzynie,pogoda nie rozpieszcza ale jak na pierwszy raz jest OK.Zagrałem na fliperze R.from.Mars w PLAZA PARK .Miejsce jak najbardziej adekwatne do tego by z organizować tam turniej,na pewno zjawię się na tym turnieju.Zagrałem też na fliperze Batman V.Wkurzała mnie gra na tej maszynie,bila zachowywała się jak by ktoś rozsypał piasek na playfieldzie,co jakiś czas zatrzymywała się w newralgicznych miejscach,potrząsanie było zgubne TILT.Na dodatek nie działał LASER KICKER. :-( Jest jeszcze FAMILY ADAMS ale uszkodzony. :-( POZDRAWIAM!
Pinball EM
#90
Moj jest tylko REVENGE FROM MARS w tej miescowosci. Dlugo jeszcze tam jestes ?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości