Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY IV 22-23 SIERPNIA w DŹWIRZYNIE
#61
Niedogodzisz panie nie dogo dzisz. Za tanio za drogo za malo flipperow za duzo za malo grania za duzo grania.
Mezik
#62
Jakbym miał je w tym miejscu cały rok i tylko musiał do prądu włączyć to co innego. Wtedy nie problem zrobić kilka turniejów w roku. Zobaczymy czy będzie za drogo - frekwencja pokarze. Jak turniej się nie uda za tą cenę a za 30zł taniej to byłaby super impreza to za rok zrobi się turniej na 20 flipperach taniej lub flippery zostaną w magazynie Cry
#63
DAL.CG napisał(a):
marcinkg napisał(a):PLAZA PARK PINBALL PARTY IV - 22.08.2015r (sobota)

PLAZA PARK PINBALL PARTY IV ELITE - 23.08.2015r (niedziela)

17-21.08.2015r (poniedziałek - piątek) - 10 flipperów na wrzutkę
drobne nagrody za GRAND CHAMPION I HIGH SCORE

CENNIK:

SOBOTA - 120zl

NIEDZIELA - 100zł

SOBOTA + NIEDZIELA - 190zł......
Co tak ostro z kasą za dwa dni? EPC w Belgii jest tańsze za trzy dni grania... Confusedhock:
Skromnie napiszę że np. w Belgii nie zobaczysz i nie zagrasz z tyloma znajomymi "gębami" - bezcenne! Przy okazji turnieju u Marcina można również zrobić sobie mini, albo całkiem normalne wakacje.
#64
Niektorzy ludzie chyba sobie nie zdaja sprawy ile kosztuja maszyny ile kosztuje ich przygotowanie rozstawienie wniesienie itp. Najlepiej przyjsc na gotowa rzucic 10 zl i grac tydzien.
Mezik
#65
Ostatnio kumpel mnie rozwaliłl stwierdzeniem, że fajnie jakby taki bar był z grami ale żeby granie za darmo było :mrgreen:
#66
Radsson napisał(a):Ostatnio kumpel mnie rozwaliłl stwierdzeniem, że fajnie jakby taki bar był z grami ale żeby granie za darmo było :mrgreen:
da się zrobić :p tylko piwo droższe Wink
#67
Przy jednym piwie cały wieczór grania to ja też się piszę..... Albo tak... kupujesz karnet na 10 piw i grasz za darmo :mrgreen: . Przepraszam za OT
#68
Nie wiem jeszcze może znowu wpadne,do zasad się nie wp..bo mnie mało interesują,jade pograć/pograć i tylko po to,Marcin lepiej nie szalej z tą ilością maszyn,lepiej mniej a bardziej przygotowane znaczy proste i z nóżkami :-)
#69
thomy napisał(a):Nie wiem jeszcze może znowu wpadne,do zasad się nie wp..bo mnie mało interesują,jade pograć/pograć i tylko po to,Marcin lepiej nie szalej z tą ilością maszyn,lepiej mniej a bardziej przygotowane znaczy proste i z nóżkami :-)
Nie mam nic więcej do dodania.
#70
Jaro napisał(a):
thomy napisał(a):Nie wiem jeszcze może znowu wpadne,do zasad się nie wp..bo mnie mało interesują,jade pograć/pograć i tylko po to,Marcin lepiej nie szalej z tą ilością maszyn,lepiej mniej a bardziej przygotowane znaczy proste i z nóżkami :-)
Nie mam nic więcej do dodania.
Marcin, jednak musisz przykręcić te nogi. No i zgodnej o przynajmniej +/- 10 centymetrów wysokości Wink
#71
I nie zapomnij do prądu włączyć.
#72
RAV napisał(a):
DAL.CG napisał(a):
marcinkg napisał(a):PLAZA PARK PINBALL PARTY IV - 22.08.2015r (sobota)

PLAZA PARK PINBALL PARTY IV ELITE - 23.08.2015r (niedziela)

17-21.08.2015r (poniedziałek - piątek) - 10 flipperów na wrzutkę
drobne nagrody za GRAND CHAMPION I HIGH SCORE

CENNIK:

SOBOTA - 120zl

NIEDZIELA - 100zł

SOBOTA + NIEDZIELA - 190zł......
Co tak ostro z kasą za dwa dni? EPC w Belgii jest tańsze za trzy dni grania... Confusedhock:
Skromnie napiszę że np. w Belgii nie zobaczysz i nie zagrasz z tyloma znajomymi "gębami" - bezcenne! Przy okazji turnieju u Marcina można również zrobić sobie mini, albo całkiem normalne wakacje.
No bez przesady ;-) Jest jeszcze parę miejsc w kraju, gdzie prawie regularnie spotykam znajome "gęby" ;-) a Dźwirzyno ma swój klimat, choć na wakacje znam fajniejsze miejsca na morzem... Drogo za ten turniej i tyle Undecided
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#73
Zgłosiły się już 2 osoby więc nie wszystkim jest za drogo :-P

Nie będę płakać dlaczego wpisowe jest takie a nie inne, bo każdy chyba się orientuje ile co kosztuje. Turniej nie ma sponsora który wykłada kasę na jego organizacje, a ja tylko otwieram drzwi od magazynu i gram sobie bez stresu jak reszta na turnieju popijając piwko. A za resztę kasy od sponsora kupuję sobie kilka nowych sternów i jeszcze dzień po turnieju jadę na wczasy.

Jeżeli ktoś już pomaga to są to sami flipperowcy którzy przez druki, nagrody, koszulki, smycze, pomoc w noszeniu, naprawę drobnych usterek, robienie fotek, zapowiedzi, przygotowanie plików exela do obsługi turnieju a nawet proste przetarcie szyb czy rady co jak zrobić tworzą wspólnie ze mną wydaję mi się że fajną imprezę.

W tym roku będzie "drogi turniej" z bardzo duża ilością grania na jak najlepszych tytułach stając przy tm na rzęsach aby wszystkim dogodzić (sorry na nowe sterny, wizard of oz czy Medieval Mardness mnie długo jeszcze nie będzie stać).

Dołożę wszelkich starań aby Ci którzy jednak się pojawią byli zadowoleni z przyjazdu.

Jeżeli ten najdroższy turniej w historii polskich turniejów będzie miał niską frekwencję, polecą hejty że było drogo i do dupy lub inny drastyczny scenariusz, no to z góry za to przepraszam i na kolejny rok od razu robię zmianę myślenia.

W takiej sytuacji wpisowe na kolejną PLAZA PARK za 2 dni to będzie 100zł - 15 flipperów turniejowych lub 70zl i turniej na 10 sztukach, bez FREE PLAY, można pograć na 15 flipperach za wrzutkę 2zł - 3 kule, a tytuły uważane za lepsze jak MB, AFM, TOM, TZ itp. w sumie z 10 czy 15 sztuk zrobimy po 5zł - 3 kule (przecież wartość co niektórych to jak STERNY LIMITED EDITION. Jak coś padnie z maszyn turniejowych to pogramy na kilku sztukach co zostaną. W strefie 2zl i 5zł trochę grosza wpadnie bo Ci którzy czekają w kolejkach na swoją kolej muszą coś z czasem zrobić, a jak coś się popsuję to zarobię kilka złotych mniej, ale dla bogatych będzie sporo grania. Pierwszy dzień turniejowy ile by nie było osób z eliminacji wyjdzie góra 16 osób, czyli o 18 reszta do domu lub do strefy po 2zł i 5zł reszta zagramy coś żeby do 24 maks się wyrobić. Drugi dzień jakiś szybki system żeby dużo prądu nie naciągnąć.

Przyszłoroczna opcja dla mnie jest o niebo lepsza. Z samych turystów powinna się uzbierać ładna grupa graczy więc wpisowe się wyrówna. Dodatkowa kasa z wrzutek. Zero stresu. I pewnie ostatni turniej który zorganizuję ...
#74
ty się nie ciśnieniuj tylko rób swoje :mrgreen: , jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził, a i każdy ma prawo swoje zdanie wypowiedzieć jak np. Czarek ;-)
#75
Spoko, nie mam pretensji do Czarka. To jest obiektywne stwierdzenie bo wpisowe 190zl jest chyba najwyższe jak dotychczas na turniej flipperowy w PL.

Wyjaśniam tylko kilka kwestii jak wygląda organizacja. Wolę robić turniej raz w roku na grubo i co za tym idzie drogo niż średni turniej na który większości nie będzie się przyjechać bo za daleko.

jak są chętni to prosiłbym już o zgłoszenia na plazaparkpinballparty@o2.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości