Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY IV 22-23 SIERPNIA w DŹWIRZYNIE
Pinball Wizard napisał(a):Dziękuję za słowa uznania, ale mój wkład był tylko częściowy. Gdyby Marcin nie był świadom tego, że bez części zamiennych trudno coś naprawić i nie wybulił przed turniejem niemałej kasy na części, to niewiele mógłbym zdziałać. Jak są części,to każdy może być WIZARD'em :roll:



Rozumiem ,że taka forma odpowiedzi na posta to przez skromność : :lol:
W tym roku przygotowania zaczęliśmy sporo wcześniej. "Pinball Wizard" na flippery już patrzeć nie może Smile Z roku na rok maszyny mam w lepszej kondycji i staram się o coraz lepsze tytuły. Nie udało się zrobić wszystkiego co miałem zaplanowane (2 flippery turniejowe szybko padły, 5 nie udało się wcale przygotować, w planie były jeszcze 3 inne mini turnieje na które zabrakło już czasu). Za rok nie powinno być żadnego problemu z podkręceniem rekordu ilości maszyn oraz jeszcze podniesieniem jakości samych rozgrywek (frekwencję już musicie sami zapewnić). 40 nie jest źle (rekord polski na dzień dzisiejszy) ale stać mnie na więcej. 35 musieliśmy wnieść po schodach na pierwsze piętro, a 15 z nich pierw wynieść jeszcze z piwnicy ale było warto. Szkoda tylko że frekwencja w tym roku była sporo poniżej oczekiwań.

Mieliśmy lekki foult start ale udało się naprawić prawie wszystkie usterki przy flipperach i zacząć eliminacje. Drugi etap zaczęliśmy ok 20:00, finał kończyliśmy ok 3:00 chyba. Sam nie wiem, bo nieśmiertelność mi się kończyła… Niedziela przebiegła zgodnie z planem, czekaliśmy gotowi jak nigdy od godziny 10.00 (kolejny dzień kilka godzin snu tylko) na uczestników ale późny finał nie pozwolił wszystkim stawić się punktualnie Smile Niska frekwencja drugiego dnia pozwoliła sprawnie przeprowadzić turniej ELITE i każdy grał z każdym 1 grę.

Dodatkową atrakcją oprócz samego turnieju i fajnych nowych tyulów u mnie był POPAY NA PLAŻY Smile Na PPPP II wynieśliśmy FISH TALES nad brzeg morza a w tym roku wybór padł na POPAY. Udało się zdobyć mega długi przedłużacz i każdy mógł zagrać na flipperze oraz zrobić sobie przy tym kilka zdjęć. Pozował z nami znany z SUNRISE FESTIVAL gość w żółtym garniturze z kula dyskotekowa na głowie - MIRRORBALL !!! taki flipperowy PINHEAD.

Podziękowania dla wszystkich którzy pomogli mi w organizacji turnieju, podrzucali pomysły oraz przypominali o wszystkim czego moglem zapomnieć. Wielkie dzięki równiez dla samych zawodników za przyjazd z różnych zakątków polski oraz również im za pomoc w przygotowaniach.

Za rok jak uda się zorganizować turniej, a będzie to już mini jubileusz bo V edycja, życzyłbym sobie większej frekwencji i może jakiś gości z zagranicy.
Pinball Wizard - jak ktoś jest spec to wszystko jest proste Smile Dołączam się do wyrazów uznania. Również miałem przyjemność widzieć cię w akcji - Szacunek!
RAA
Co do turnieju w Dźwirzynie w 2016 to po prostu musi się odbyć. 5 edycja to dobra okazja do jubileuszu. Akcje informacyjno-zachęcającą można zacząć już dziś. Po tegorocznym udziale w imprezie będę w kraju i za granicą wszystkich zachęcał do udziału.
RAA
To było też mistrzostwo działający Flipper na plaży.


https://youtu.be/rpwiy2PSjQY
Proszę również o słowa krytyki, co było źle, nad czym jeszcze trzeba popracować. Czego było za mało, czego było za dużo itp. Pomoże to w organizacji na przyszły rok.-
Skoro organizator szuka dziury w całym Smile Trzeba przemyśleć eliminacje. Trochę rozjechały się czasowo i było czekanie na włączenie maszyny oraz spisanie wyniku. Na tą chwilę nie ma jeszcze prozycji ale obiecuję coś podesłać. Chwilka czasu jeszcze została...
RAA
Wyniki turnieju niedzielnego

1 Marcin Kisiel
2 Konrad Masłowski
3 Cezary Głowala
4 Jurek Węglarz
5 Rafał Bytomski
6 Jakub Tkacz
7 Artur Natorski
8 Mariusz Tkacz
8 Sebastian Gwizdała
8 Szymon Marciniszyn
11 Rafał Jodełko
12 Radosław Słotwiński
13 Bartosz Rodomyski
14 Arkadiusz Marciniszyn
15 Daniel Górecki
16 Natan Krupa
17 Marta Ścibisz
18 Fiona Krupa
19 Marek Kotkiewicz

W przypadku takiej samej liczby punktów sprawdzany był wynik meczu pomiędzy danymi zawodnikami. Mariusz, Sebastian i Szymon zdobyli po 10 punktów - zostali sklasyfikowani na tej samej pozycji ponieważ Szymon wygrał z Sebastianem, Sebastian z Mariuszem a Mariusz z Szymonem.
W sam raz na PPPP X ;-)
http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto...xLokCzeImg
Czy wyniki zostały wysłane do IFPy?
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Niestety jeszcze nie ... :oops:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości