Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beer Cup II
#61
Super miejsce na turniej.
Bardzo mi się podoba że można grać na fliperach turniejowych do woli...
Dzięki Mezik, żurek superSmile

PolecamSmile
#62
dzieki za turniej Smile
#63
Było fajnie, również dziękuję i gratuluję udanej imprezy a zwycięzcom... zwycięstwa.
#64
Siwy napisał(a):1. NEX
2. XIX
3. MEZ
Czyli NEX pozamiatał w obu kategoriach - gratki. Gdyby F-14 nie zepsuł się od papierosowego dymu to byłaby pełna masakra? Kolego NEX, zupełnie nie umiesz się zachować "w gościach" - he, he.
A Łukasz się wreszcie przełamał w tym roku, od razu mocne wejście na górę klasyfikacji!
#65
Na F-14 w palarni tez nagrode zgarnal Smile
Mezik
#66
Hat-trick ;-)
#67
Panie Sławku!
#68
Dzięki wszystkim za wspólną grę, emocje i świetną zabawę czyli po prostu super imprezkę.

Mezik, organizacja świetna, atmosfera i klimat rewelacyjne. Dzięki także za żurek o 2 rano i podwózkę pod kwaterę (ta skrzynka jednak trochę waży ;-) )

Miałem masę frajdy z gry na F14-tkach :mrgreen: Jeden z fajniejszych turniejów w jakich brałem udział - z chęcią jeszcze nie raz odwiedzę Chmiela, polecam także wszystkim którzy tam jeszcze nie dotarli.

Pod względem czysto turniejowym poszło faktycznie wyśmienicie - trzy wygrane w jeden dzień jeszcze mi się nie przytrafiły Smile

Jeszcze raz dzięki i do następnego razu Smile
#69
RAV napisał(a):Panie Sławku!
Aaaaaaa to po to była ta dziewczyna z aparatem podająca się za niby to jedną z gazet krakowskich Wink
#70
NEX napisał(a):
RAV napisał(a):Panie Sławku!
Aaaaaaa to po to była ta dziewczyna z aparatem podająca się za niby to jedną z gazet krakowskich Wink
Dobra, rozszyfrowałeś nas.
#71
RAV napisał(a):Dobra, rozszyfrowałeś nas.
Nie no, sam mi podsunąłeś taką myśl ;-)
#72
Nex powalczyleś , gratulacje :-D
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#73
Wysłaliście wyniki do IPFY? ;-)
#74
Wyniki to najmniejszy problem, ale wisi nademna przetlumaczenie zasad rozgrywek!
Mezik
#75
mezik napisał(a):Wyniki to najmniejszy problem, ale wisi nademna przetlumaczenie zasad rozgrywek!
To my w niedzielę będziemy grali, a Ty nie będziesz nam przeszkadzał tylko sobie spokojnie tłumaczył. Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości