Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beer Cup II
#16
theadam napisał(a):(...)
- Beer Geek Madness
- Turniej w Chmielu (w terminie najfajniejszego piwnego festiwalu!)
- Niespodziewana opcja na wyjazd na narty
oj tam beer geek madness, to nie jest festyn piwny? jasne jest sporo nowości na ten festiwal ale to wciaż impreza gdzie glownie kupujesz piwo i pijesz piwo, no chyba że forum dyskusyjne czy jakiś kurs Cie interesuje..
#17
mezik napisał(a):tylko co ja z tym biednym z 75 roku boe and arrow zrobie.
jestem gotów się poświęcić i zabrać go do siebie :-)
XIX
#18
Mezik, słowo "wrzutka" jest mocno umowne - to może być żeton dodawany jako gratis do każdego kupionego piwa lub napoju Smile
#19
Kurde NEX masz kiepełe! Jak bym nakupil duzo 20 z nowotka to mozna by super dodatkowo klimat oddac! To jest mysl! Juz szukam 20!
Mezik
#20
mezik napisał(a):Kurde NEX masz kiepełe! Jak bym nakupil duzo 20 z nowotka to mozna by super dodatkowo klimat oddac! To jest mysl! Juz szukam 20!

Masakra, wlasnie wrocilem z domu rodzinnego gdzie mam cale sloiki starych monet Sad
#21
Aaaa ja 20 minut ide ulice obok kupic 42 monety z nowotka po 1 zl za sztuke!
Mezik
#22
Theadam alemprzeciez ty chyba na Beer Cup II sie nie wybierasz?
Mezik
#23
Nie dosc, ze sie nie wybieram, to dom rodzinny kawalek stad i przed impreza nie zajade. Ale moglbym wyslac, gdybym wiedzial tak 10 godzin temu Smile
To bylo takie bardziej: "o zesz, jakby wiedzial to bym wyslal". Leza w tych slojach i tak sami z ojcem nie wiemy po co. Kurde, nie wiedzialem ze to chodzi zlotowka za sztuke Wink Te nasze sa w takim stanie wiesz. Jak to fura monet w duzym sloiku Wink
#24
No to wlasnie takie max po zlotowke chodza.

Dobra jak znajde wrzutnik, a moze ktos z was ma wrzutnik na stare 20 skalibrowany?!
To zarzadzam tak:
Bedzie maszyna wydzielona na granie na 20!
Kazdy gracz w cenie biletu dostanie (jeszcze nie wiem ile mi sie uda uzbierac) co najmniej 1x20 nowotke!
Jak ktos przyniesie swoje zlomy nowotkowe lub pasujace to moze grac ile tych monet sobie przywiezie.
Najlepszy wynik na tej maszynie nagradzany bedzie jakims 10 a moze nawet 20 pakiem piwa!
Mezik
#25
mezik napisał(a):Kurde NEX masz kiepełe! Jak bym nakupil duzo 20 z nowotka to mozna by super dodatkowo klimat oddac! To jest mysl! Juz szukam 20!
jak nic +100 do klimatu :mrgreen:
mezik napisał(a):Najlepszy wynik na tej maszynie nagradzany bedzie jakims 10 a moze nawet 20 pakiem piwa!
I "problem" maszyny starszej niż "80-tki" rozwiązany
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
#26
mezik napisał(a):...
Najlepszy wynik na tej maszynie nagradzany bedzie jakims 10 a moze nawet 20 pakiem piwa!
Ty na pewno z Krakowa jesteś? Wink
#27
dobra jest nieźle!
wrzutnik mam!
kasa jest!
jeszcze tylko wybrac maszyne (moze wstawic na palarnie Big Grin?)
[Obrazek: 11134383_10153207444154824_554217503_n.j...31e08c0d16]
Mezik
#28
[Obrazek: PSDdsst.jpg]
#29
postanowienia końcowe co do totalnie pobocznej zabawy turniejowej
zabawa w stylu PRL:
w Palarni będzie ustawiony automat (na 95% F-14) na monety 20zl z PRL (nowotki oraz wieżowiec i kłosy)
kazdy dostanie (jak juz pisalem wczesniej) 1-2 monety (zalezy ile jeszcze monet uda mi sie zdobyc) Wlasne monety z domu sa dozwolone
najlepszy wynik zgarnia kszyneczke piwa.
Mezik
#30
To co z Bow & Arrow?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości