Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beer Cup II
#76
mezik napisał(a):Wyniki to najmniejszy problem, ale wisi nademna przetlumaczenie zasad rozgrywek!
Czyli jeszcze tego nie wysłaliście?
Sprawdź czy nie ma jakiegoś terminu wklepania tych wyników żeby przypadkiem turnieje nie przepadły.

btw ja zawsze wszystko przekazywałem Jankowi po polsku (tak było z Warszawą, Rzeszowem i teraz z Łodzią) . Janek nigdy nie miał problemów z przetłumaczeniem kilku zdań na angielski ;-)
#77
Te wyniki będą kiedyś na WPPR? Dziś mijają 3 miesiące od turnieju... ;-)
#78
sa przeciez
http://www.ifpapinball.com/view_tourname...36#results
Mezik
#79
Oooo faktycznie są Wink Punkty za BC II są tak minimalne że nie zauważyłem Wink

A czemu TGP tylko 48.00%? W samych eliminacjach było chyba ze 20 gier...
#80
NEX napisał(a):Oooo faktycznie są Wink Punkty za BC II są tak minimalne że nie zauważyłem Wink
No tak...
#81
Cześć Mezik,
Po wizycie muszę podzielić się na forum wrażeniami z wizyty w Chmielu.
To była przyjemność gościć w Twoim pub'je.
To moja pierwsza ale nie ostatnia wizyta Smile Dla mnie wzorzec miejsca do spędzenia czasu przy maszynkach ze znajomymi. Pełen klimat i komfort dla fanów fliperów. Ze względu na osoby towarzyszące nie mogłem spędzić pełnych 8 godzin na miejscu - nadrobię następnym razem Smile.

Odnośnie wrześniowego terminu ligi to informacyjnie do uwzględnienia - w dniach 18-20 września jest Pixel Heaven i Polish Pinball Open.
RAA
#82
Mezik ponawiam swoje pytanie:

Czemu TGP wyszło 48.00%? W samych eliminacjach było chyba ze 20 gier a w sumie prawie 30 a więc chyba TGP powinno być 100%.
#83
ja w ogole nie wiem co to jest TGP.
opis turnieju ktory wyslalem wygladal tak:

"Tournament eliminations is performed on 19 machines, total time of elimination 7 hours.
12 people qualified to the next step.
Quarter-final: tree groups of four players are playing on 4 machines, two best players from group qualified to the semi-final(6 players total)
Semi-final: 6 players in two groups of 3 players, two best players qualifies to final, two players from second place from both groups re-match with each other for qualifying to the final
Final: 3 players on 3 machines
Winner was playng total on 29 machines.


Classic: mini-torunament on 3 machines without game limit, only best score qualify to next step, 4 best players plays final on 3 machines"

moze eliminacje musza byc rozegrane na min 25 maszynach zeby bylo 100%? w takim wypadku trza bedzie dokupic maszyn!
Mezik
#84
mezik napisał(a):moze eliminacje musza byc rozegrane na min 25 maszynach zeby bylo 100%? w takim wypadku trza bedzie dokupic maszyn!

Jakby tego nie liczyć 48% to stanowczo za mało. IMHO przy liczbie 29 gier TGP powinno wynieść 100%.

Żaden turniej rozegrany w tym roku w PL nie miał tak niskiego TGP jak BC2 pomimo że BC2 został rozegrany na naprawdę dużej ilości maszyn!

Moim zdaniem zostało to niewłaściwie zgłoszone do IFPA. Może na przykład (mogę tylko zgadywać) nie zgłoszono iż aby przejść eliminacje należało rozegrać 19 gier na 19 różnych maszynach

Moim skromnym zdaniem powinieneś jako organizator zainterweniować w tej sprawie do IFPA bo coś tu ewidentnie zostało spieprzone!
#85
A do kogo mam pisac? Bo jak kiedys fo nich pisalem to mnie do Lukasza odeslali.
Mezik
#86
wyniki z ostatniej kolejki klasyków:

1 Wojciech Kiełbik
2 Jakub Cieplinski
2 Daniel Nowak
4 Robert Gałązka
5 Rafał Bytomski
6 Sebastian Lasek
7 Maciej Olesiak
8 Piasecki Michal
9 Bogumiła Łyszczak
10 Marcin Dylewski
11 Tomasz Kubiak
12 Jakub Steczko
Mezik
#87
DOBRE WIEŚCI!
Punkty za Beer Cup II zostaly poprawione i TGP- 100% !
mozecie sprawdzic:
http://www.ifpapinball.com/view_tourname...36#results
Mezik
#88
SUPER!
Teraz jest tak jak powinno być zgodnie z zasadami Smile

Fajnie mezik że udało Ci się to odkręcić.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości