Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwa stowarzyszenia ?
#76
Zalezy jakies skladki beda Wink
Odpowiedz
#77
Berud napisał(a):jakieś newsy? czy są ludzie który należą do dwóch stowarzyszeń ?

Berud,

Widzę, że bardzo Cię ten temat interesuje. A czy Ty należysz do stowarzyszneia założonego w Bytomiu??

Najpierw podaj nam do ogólnej wiadomości (o ile nie jest to jakaś tajemnica, bo ja nie posiadam takich infomacji), kto należy do stowarzyszneia założonego w Bytomiu, wtedy będę w stanie podać czy są osoby, które należą do obu stowarzyszeń.

Oczywiście wcześniej muszę uzyskać zgodę tych osób, na podanie tych danych do publicznej wiadomości.
Odpowiedz
#78
Berud, moim zdaniem na pewno znajdą się osoby należące do 2 stowarzyszeń. Ciekawszym pytaniem jest czy znajdzie się ktoś należący do... 3 stowarzyszeń Wink
Odpowiedz
#79
ja nie nalezę do żadnego stowarzyszenia, może ktoś z Bytomia się odezwę? choć widzę że pouciekali z forum Sad a czy mnie ciekawi? pewnie że tak!

trzy stowarzyszenia !? możesz napisać więcej Nex Smile ?
Odpowiedz
#80
A to nie jest tak że stowarzyszenie w Bytomiu dopiero powstanie więc formalnie nie możliwe jest należeć do 2?
Odpowiedz
#81
RAFAL napisał(a):A to nie jest tak że stowarzyszenie w Bytomiu dopiero powstanie więc formalnie nie możliwe jest należeć do 2?

Stowarzyszenie w Bytomiu powstało pod koniec 2014.
Wszystkie pytania odnośnie tego stowarzyszenia proszę kierować do władz tego stowarzyszenia.
Wystarczy poszukać trochę w internecie i łatwo odszukać kto jest jego prezesem.
Berud, może tam uzyskasz odpowiedzi na intrygujące Cię pytania.
Odpowiedz
#82
Berud napisał(a):może ktoś z Bytomia się odezwę? choć widzę że pouciekali z forum
Jeśli już koniecznie chcesz użyć pochodnej słowa "uciekać" to w stosunku do 2 (słownie: dwóch) osób (a zgaduję że o takiej liczbie piszesz) lepiej będzie brzmiało "uciekli" niż "pouciekali" Wink
Berud napisał(a):trzy stowarzyszenia !? możesz napisać więcej Nex Smile ?
Przeczytaj wcześniejszy post Jara (nr 55 w tym wątku). Zrozumiesz dlaczego napisałem o trzech.
Odpowiedz
#83
NEX napisał(a):
Berud napisał(a):trzy stowarzyszenia !? możesz napisać więcej Nex Smile ?
Przeczytaj wcześniejszy post Jara (nr 55 w tym wątku). Zrozumiesz dlaczego napisałem o trzech.
nie wiem jak to policzyłeś ale mi wychodzi 56 post Tongue ok rozumiem juz.
Odpowiedz
#84
NEX napisał(a):[...]lepiej będzie brzmiało "uciekli" niż "pouciekali" Wink[...]
dla jednego lepiej, dla drugiego gorzej, kwestia gustu ;-)

nawet SJP jakby o flipperach :-D
Kod:
pouciekali

dopuszczalne w grach
XIX
Odpowiedz
#85
Berud napisał(a):nie wiem jak to policzyłeś
Nie liczyłem ;-) W linku do posta (na końcu) jest jego numer Wink http://forum.flippery.org.pl/viewtopic.p...c&start=55

Siwy napisał(a):
NEX napisał(a):[...]lepiej będzie brzmiało "uciekli" niż "pouciekali" Wink[...]
dla jednego lepiej, dla drugiego gorzej, kwestia gustu ;-)
nawet SJP jakby o flipperach :-D
Kod:
pouciekali
dopuszczalne w grach
Nie zrozumieliśmy się ;-) Nie twierdziłem ze forma ta jest generalnie niepoprawna tylko że kiepsko brzmi w odniesieniu do jednej lub dwóch osób.
Na przykład: głupio zabrzmi gdy powiemy że "Piotr pouciekał przed deszczem" lub "Piotr i Paweł pouciekali przed deszczem". Lepiej zabrzmi gdy powiemy "Piotr uciekł przed deszczem" czy "Piotr i Paaweł uciekli przed deszczem".
"Pouciekali" lepiej brzmi przy nieokreślonej licznie na przykład "ludzie pouciekali przed deszczem".

Pozwoliłem sobie zwrócić uwagę Berudowi ponieważ wspomniana przez Niego sytuacja dotyczyła właśnie dokładnie określonej liczby 2 (słownie: dwóch) osób :mrgreen:
Odpowiedz
#86
NEX napisał(a):
Berud napisał(a):nie wiem jak to policzyłeś
Nie liczyłem ;-) W linku do posta (na końcu) jest jego numer Wink http://forum.flippery.org.pl/viewtopic.p...c&start=55
to chyba tylko jako Admin możesz klikać wybrany post
bo ja moge tylko to kliknąć > [Obrazek: icon_minipost.gif] i to jest o ID a nie po liczbie porządkowej postu
Odpowiedz
#87
NEX napisał(a):Pozwoliłem sobie zwrócić uwagę Berudowi ponieważ wspomniana przez Niego sytuacja dotyczyła właśnie dokładnie określonej liczby 2 (słownie: dwóch) osób :mrgreen:

A to nie jest tak, że to nie oni uciekli z forum, tylko forum uciekło im z domeny? :-P
Odpowiedz
#88
"IM" - tzn. komu???

Widzę, że dokonałeś już jakiegoś podziału na "MY' "WY" "ONI".
A podobno środowisko flipperowe to ma być jedna wielka rodzina.
Odpowiedz
#89
Jaro napisał(a):"IM" - tzn. komu???

Widzę, że dokonałeś już jakiegoś podziału na "MY' "WY" "ONI".
A podobno środowisko flipperowe to ma być jedna wielka rodzina.
Nie jest i nie będzie, a kto wie, czy kiedykolwiek było rodziną. Poza tym w rodzinie nie ma frakcji i stowarzyszeń.
Cytat z klasyka: gdzie dwóch polaków tam trzy zdania. Stąd wniosek, że było podzielone zanim powstało jakiekolwiek stowarzyszenie.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#90
Krótko, zwięźle i na temat.
Nic więcej do dodania.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości