Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus 18stka Huberta Turniej 31.01
#1
Nie wiem czemu nie ma tutaj tej informacji ale wklejam link do wydarzenia na fb gdyby ktoś był zainteresowany.. szkoda że się dzieli Polska scena flipperowa.

oficjalne wydażenie na fb
Cytat:Turniej z okazji osiemnastych urodzin Huberta. Specjalna formuła rozgrywek oraz małe przyjęcie (napoje, tort, przekąski, itd.) z tej okazji.
Maksymalnie 50 osób. Turniej zgłoszony do WPPR 5.0

Formuła rozgrywek: turniej jest rozgrywany w dwóch fazach: eliminacyjnej i playoff. W fazie eliminacyjnej w każdej rundzie trzech graczy gra z Hubertem na wybranej maszynie (czyli 4ch graczy). Pozostali gracze grają w trzyosobowych grupach. Punktacja: za pokonanie Huberta 1 pkt, Hubert dostaje tyle punktów, ilu graczy pokonał (max. 3pkt); grupy trzyosobowe wg systemu 2;1;0. Ilość rund eliminacyjnych zależna od ilości uczestników, ale będziemy się starać aby rund było tyle ile maszyn (z wyłączeniem klasyków).
Playoffy: w zależności od ilości osób: 8 lub 16 graczy.

Rejestracja: przez wiadomość prywatną FB (imię, nazwisko, nick, ifpa id, email)

Wpisowe:

Upominek dla solenizanta Smile
#2
Zazwyczaj to organizator umieszcza na forum (zakłada nowy temat) o imprezie, wydarzeniu.
Więc pytanie powinieneś skierować do organizatorów.
#3
Berud napisał(a):Nie wiem czemu nie ma tutaj tej informacji ale wklejam link do wydarzenia na fb gdyby ktoś był zainteresowany.. szkoda że się dzieli Polska scena flipperowa.

sama się nie dzieli...
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#4
To prawda, w sumie nie wiem do końca o co chodzi.. ale smutne to trochę.
#5
czy ja dobrze widzę że tam dwa Sterny są ;p ? nie chwalą się Bytomiaki jakie fajne stoły mają (o Oz już nie wspomnę).
#6
Berud napisał(a):czy ja dobrze widzę że tam dwa Sterny są ;p ? nie chwalą się Bytomiaki jakie fajne stoły mają (o Oz już nie wspomnę).
Dobrze widzisz :-)
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#7
DAL.CG napisał(a):
Berud napisał(a):czy ja dobrze widzę że tam dwa Sterny są ;p ? nie chwalą się Bytomiaki jakie fajne stoły mają (o Oz już nie wspomnę).
Dobrze widzisz :-)
Niektórzy to mają jeszcze fajniejsze Sterny w domu Wink
#8
ktoś tu sie chwali czy plotki rozpowiada Tongue ?
#9
Berud napisał(a):ktoś tu sie chwali czy plotki rozpowiada Tongue ?
Plotki. Sterny lubią okolice Warszawy Wink
#10
Chyba Rzeszowa Smile
Mezik
#11
I Łodzi.
#12
Jakieś Sterny są w Warszawie i okolicy ... :-P
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości