Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centaur
#1
Hej,

Uwielbiam Centaura. Jest niesamowity, wspaniale czarno-biały, mroczny. Prosty a zarazem zaskakujący i jedyny w swym rodzaju. Unikalny multiball, "otwarty" playfield bez ramp, ten moment napięcia gdy bila wpada w boczny "kanał" i nie wiadomo czy wyskoczy na łapkę czy przepadnie... wspaniała grywalnośc. Powala swym klimatem, dźwiękiem. Ścieżka dźwiękowa jest niesamowita i można przez nią mieć ciary na plecach. Mógłbym nawet nie grać a jedynie słuchać dźwięków tego flippera ;-) Playfield jest przepiękny. Zawsze chciałem na nim pograć - miałem okazję tylko w Pinball Arcade. Da się w ogóle go znaleźć gdzieś w Polsce? Ciekawe czy można go kupić za granicą... Ma swoje lata, rocznik 81 - ciekawe czy ktokolwiek kto posiada go w dobrym stanie, w ogole zechce sprzedać... Jak w ogóle mógł powstać tak genialny stół w 1981 roku Smile 34 lata temu...
Cacko, jeden z mych ulubionych - a co Wy o nim sądzicie?
Odpowiedz
#2
Ciekawy fliper z oryginalnym multiballem w stylu "add a ball". Miałem go przez pół roku, ale zamieniłem na Flash Gordona ponieważ jak dla mnie był zbyt demoniczny. Żaden ze znanych mi kolekcjonerów w Polsce nie deklaruje posiadania Centaura. Ostatnio był oferowany do sprzedania na niemieckim forum w niezłym stanie 8 stycznia. Sprzedawca z Belgii cenił go 2400 €. A wyglądał tak:

https://plus.google.com/u/0/photos/11245...7417708001
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#3
emper0r napisał(a):Hej,

Uwielbiam Centaura. Jest niesamowity, wspaniale czarno-biały, mroczny. Prosty a zarazem zaskakujący i jedyny w swym rodzaju. Unikalny multiball, "otwarty" playfield bez ramp, ten moment napięcia gdy bila wpada w boczny "kanał" i nie wiadomo czy wyskoczy na łapkę czy przepadnie... wspaniała grywalnośc. Powala swym klimatem, dźwiękiem. Ścieżka dźwiękowa jest niesamowita i można przez nią mieć ciary na plecach. Mógłbym nawet nie grać a jedynie słuchać dźwięków tego flippera ;-) Playfield jest przepiękny. Zawsze chciałem na nim pograć - miałem okazję tylko w Pinball Arcade. Da się w ogóle go znaleźć gdzieś w Polsce? Ciekawe czy można go kupić za granicą... Ma swoje lata, rocznik 81 - ciekawe czy ktokolwiek kto posiada go w dobrym stanie, w ogole zechce sprzedać... Jak w ogóle mógł powstać tak genialny stół w 1981 roku Smile 34 lata temu...
Cacko, jeden z mych ulubionych - a co Wy o nim sądzicie?



w pelni sie z toba zgadzam !!!! maszyna rewelacyjna ,juz poluje na nia od dluzszego czasu,bo musi stanac w mojej kolekcji , gram na niej przewaznie raz w tygodniu, i moge grac godzinami, klimat i dzwieki miazdza system Smile cenowo tez nie nalezy do najtanszych ,ale jest warty Smile ja go mam na lidze wiec moge sie cieszyc pieknym sprzetem Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#4
Mnie też się podoba, niezły klimat.
Odpowiedz
#5
Na pinballowners kilka osób w europie rozważa sprzedaż.
Mega oprawa graficzna ale jak usłyszałem jak to gada..... wow tak się ludzie bawili a mnie jeszcze na świecie nie było hehe
Odpowiedz
#6
Panowie, co prawa w emulatorze ale uważałem Centaura za najdziwniejszy i bezsensowny stół. Począwszy od dziwnej i nieczytelnej oprawy graficznej skończywszy na dźwiękach i nudach na playfieldzie.
Ale narobiliście mi smaka i cały wieczór przepykałem wczoraj w centaura i rzeczwyiście jest fajny... potwierdzam

Dzięki....
Odpowiedz
#7
Miło, że udało mi się kogoś przekonać do tego stołu Smile
Tak, jest specyficzny ale i jedyny w swym rodzaju. Jeśli uda mi się zagrać na prawdziwym, spełnie jedno z marzeń.
I tak. Kocham jego psychodelikę i chore straszne dźwięki oraz playfield. Nie ma żadnego stołu, który by się do niego choć zbliżył klimatem przerażenia i grozy ;-)
Odpowiedz
#8
w muzeum w budapeszcie jest Big Grin
gralem Big Grin
fajny Big Grin
Mezik
Odpowiedz
#9
...mój 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#10
Wiem ze to marna namiastka ale na pinball arcade zupelnie mnie nie zachecil do dalszej gry.
Odpowiedz
#11
Ja się napaliłem strasznie i jeden mi uciekł z Niemiec sprawny za 1100E co jest na dzisiaj super ceną.
Trzeba lubić psychodeliczny klimat.
"Wrong move human" :evil:
Jakby ktoś wiedział o jakimś w rozsądnej cenie to uprzejmie proszę o cynk.
Odpowiedz
#12
Szkoda wielka.
Odpowiedz
#13
ola80 napisał(a):Szkoda wielka.

Miło Cię poznać.
Witamy na forum.
Odpowiedz
#14
To nie ola to spam
Odpowiedz
#15
To zgodnie z zaleceniami dylecka trzeba dać w pysk, czyli po mordzie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości