Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Chmielowa Liga Flipperowa" w Krakowie. Edycja II
Trzeba się zainteresować czy nie można softowo podnieść poprzeczki na 60 na początek hehe
Ale mozna skonczyc i 150 jak dasz rade. Za skakanie na skakance jest osobny wpis tak jak za nawalanie w speed bag
Mezik
mezik napisał(a):Michał KTO snuje wizje ze jego Bad Cats musza stac na palarni i beda przynosic TAAAAAAAAAKI zysk!


Nie muszą, ale lepiej już żeby stały w palarni i przynosiły Ci jakiś zysk, niż abyś pozbywał się kotków(!) i side tournament był rozgrywany na zaledwie dwóch maszynach...

Mogę nawet dokupić do nich popielniczkę - widziałem niedawno na allegro, po 50zł była Wink

Ale zakładając, że samotny palacz w ciągu wieczoru idzie ze 4-5 razy do tego pomieszczenia i podczas dymka mu się nudzi (wifi w palarni nie działa) to jak nic wrzuci złotówkę - choćby z ciekawości. Szybko straci wszystkie bile, to się wkurzy, zapali kolejnego papieroska, dobierze jeszcze piwo (jak nic Czarnego Kota, choć dla przesądnych kociarzy powinniście wprowadzić też dobrego Rudego na szczęście Smile z baru i wrzuci kolejną złotówkę Smile
Natomiast jeśli już za pierwszym razem dobrze mu pójdzie, dumny z siebie podejdzie do baru i zamówi najdroższe piwo, po czym zechce pograć ze dwie godziny na innych flipperach - o których nawet by nie wiedział że tak fajnie się gra, gdyby nie ta złotówka wrzucona z nudów do Kotów w palarni!


Jak widać, są osoby którym podoba się ten pomysł - szacunek!

Tylko Tyś się uparł i nie chcesz wstawić flippera do palarni nawet na te dwa tygodnie, tak na próbę...
Aha - jeszcze pytanko, kiedy pojawią się wyniki z 3 kolejki Chmielowej Ligi Flipperowej?

Turnieju głównego jak i classic (przy okazji uważam, że punktacja z classic też powinna być dodana na stronie www.pubchmiel.eu)
Ponaciskaj jeszcze troche o kotach w plarni a beda stac na zewnatrz.
P.S. Dlaczego maja tak rewelacyjna recepte na BIZNES nieotworzysz kacika palacza z flipperami.
Tyle w temacie palarni.
Mezik
Koncert życzeń?ja chce Harrego na sali :-) ,ChampionP fajnyy ;-)
Mezik +1
Maszyny nie w palarni, to maszyny dostepne dla wszystkich i niesmierdzace Wink
Grail napisał(a):Aha - jeszcze pytanko, kiedy pojawią się wyniki z 3 kolejki Chmielowej Ligi Flipperowej?

Turnieju głównego jak i classic (przy okazji uważam, że punktacja z classic też powinna być dodana na stronie www.pubchmiel.eu)
Popieram. Kolego Siwy, czytasz to? Czy już wiesz co powinieneś teraz zrobić?
thomy napisał(a):Koncert życzeń?ja chce Harrego na sali :-) ,ChampionP fajnyy ;-)
Oczom ich pojawił się las...
Ale on jest na sali. Głównej.
Oficjalne wyniki trzeciej kolejki wraz z aktualną tabelą (również dla klasyków) są już na stronie www.pubchmiel.eu
Jest jutro liga?
Tak jutro liga ja bede o 14 ale niestety wiekszosc pewnie o 16!
Mezik
thomy napisał(a):Jest jutro liga?
Tak, tutaj zawsze są bieżące informacje: http://www.pubchmiel.eu/
mezik napisał(a):Tak jutro liga ja bede o 14 ale niestety wiekszosc pewnie o 16!

Wcale nie - ja będe już o 13tej poćwiczyć na klasykach Wink
Grail napisał(a):
mezik napisał(a):Tak jutro liga ja bede o 14 ale niestety wiekszosc pewnie o 16!

Wcale nie - ja będe już o 13tej poćwiczyć na klasykach Wink

Masz klucze?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości