Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Chmielowa Liga Flipperowa" w Krakowie. Edycja II
#46
mezik napisał(a):Hmmm dziwne ze kogos dziwi krotkosc playfieldu a nie dziwi ze gra niedzwiedz we fraku, meloniku i palacy cygaro.Czy wy jestescie normalni!!??

A ja myślałem, że to kot gra Wink
#47
mezik napisał(a):Hmmm dziwne ze kogos dziwi krotkosc playfieldu a nie dziwi ze gra niedzwiedz we fraku, meloniku i palacy cygaro.Czy wy jestescie normalni!!??
Niedźwiedzia we fraku, z cygarem, w meloniku już widziałem ale tak krótkiego plejfildu jeszcze nie :mrgreen:
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#48
Cena za lige to 50zl czyli:
liga jak to bylo do tej pory
liga na klasykach flipperach bez multibala
w cenie 1 lane piwo/sok/kawa/herbata/"cola"
Mezik
#49
Co prawda z powodów logistycznych nie mogłem wziąć udziału w rozgrywkach to muszę przyznać, że miejscowka i klimat jest mega. Zdaje się 21 maszyn na ten moment także myślę każdy znajdzie coś dla siebie. Pierwszy raz przeżyłem szejkera (Roadshow) i jestem zachwycony jak to nak.... Ja to chcę w domu tylko muszę kupić do kuchni meble okrętowe coby na zastawie zaoszczedzić. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten elektromechanik B&A. Cykanie liczników po trafieniu w spinnera to muzyka dla moich uszu. Miałem tylko dwie godziny żeby ogarnąć wszystkie maszyny i .........nie ogarnąłem za dużo na raz emocji. Żałuje że mam tak daleko i za często nie będe mógł tam wpadać choć na pewno jeszcze nie raz tam trafie. Tak czy inaczej Chmiel Pub to jak dla mnie obowiązkowy klub programu zwiedzania Krakowa.
Dla mnie jest tylko jedna łyżka dziegciu gdyż osobiście uwielbiam jak te maszyny do mnie mówia i grają a przy takiej ilości sprzętu te dźwięki toną w ogólnym hałasie także ja poproszę wejście na słuchawki albo jakiś transmiter BT żeby można się zespolić z maszyna.. ja wiem jestem zboczony ale nic na to nie poradzę.
Pozdrowienia dla ekipy i Kierownika zamieszania i zarazem szacun za ogarniecie naprawczo technologiczne takiej ilości sprzętu.
#50
Radsson napisał(a):(...)
Chmiel Pub to jak dla mnie obowiązkowy klub programu zwiedzania Krakowa.
(...)
Cieżko się nie zgodzićSmile
Radsson napisał(a):(...)
Dla mnie jest tylko jedna łyżka dziegciu gdyż osobiście uwielbiam jak te maszyny do mnie mówia i grają a przy takiej ilości sprzętu te dźwięki toną w ogólnym hałasie
(...)
Wpadnij tam jak niema ligi Tongue już tak dwa razy zrobiłem i cisza i spokój Big Grin
#51
Berud napisał(a):
Radsson napisał(a):(...)
Dla mnie jest tylko jedna łyżka dziegciu gdyż osobiście uwielbiam jak te maszyny do mnie mówia i grają a przy takiej ilości sprzętu te dźwięki toną w ogólnym hałasie
(...)
Wpadnij tam jak niema ligi Tongue już tak dwa razy zrobiłem i cisza i spokój Big Grin
I mniej waryjatów, panie Wink
#52
Ja tam życzę więcej wariatów Mezikowi i jak najmniej ciszy i spokoju bo takich miejsc nie ma za wiele i szkoda by było aby znikło z mapy.
A pro po waryatów to nie wiem jak można uderzyć flipera ja rozumiem że można go zelżyć a potem przeprosić ale żeby rękę podnośić na dzieło sztuki... :evil:
#53
Radsson napisał(a):...
A pro po waryatów to nie wiem jak można uderzyć flipera ja rozumiem że można go zelżyć a potem przeprosić ale żeby rękę podnośić na dzieło sztuki... :evil:

Mnie też to strasznie irytuje :evil:
#54
Radsson napisał(a):A pro po waryatów to nie wiem jak można uderzyć flipera ja rozumiem że można go zelżyć a potem przeprosić ale żeby rękę podnośić na dzieło sztuki... :evil:
Podczas ligi można spokojnie urządzić konkurs na "najwymyślniejsze lżenie maszyny". Podkategoria: szmaty Smile
#55
Grail napisał(a):
mezik napisał(a):Hmmm dziwne ze kogos dziwi krotkosc playfieldu a nie dziwi ze gra niedzwiedz we fraku, meloniku i palacy cygaro.Czy wy jestescie normalni!!??

A ja myślałem, że to kot gra Wink
Wszędzie widzisz koty, więc Twój głos się nie liczy Smile
#56
Mam 40 stopni goraczki jak wyzdrowieje jesli wyzdrowieje to przedstawie wyniki rozgrywek
Mezik
#57
Zdrówka życzę !!!
#58
Nie daj się choróbskom! Zdrowiej!
#59
Jeśli w marcu będzie jakiś "Champion Pub " to wpadnę :

http://www.luxexpress.eu/pl/warszawa-krakow
#60
W marcu bedzie liga w kwietniu myslalem nad jakims "champion pubem" wlasciwie jak bym znal uklad innych zawodow to juz moglbym podac konkretny termin

Wlasciwie termin ligowy to 15 marca
Mezik


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości