Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Turniej Flipperowy PINBALL BASEMENT PARTY
#1
[img][Obrazek: mariopinbalplakat.jpg] Uploaded with ImageShack.us[/img]


[shadow=green]ZAPRASZAMY!![/shadow]
Mario
#2
Zapraszam wszystkich maniaków flipperów do mojej piwniczki na 2 oficjalny TURNIEJ Do dyspozycji 10 fliperów !!!

Indiana Jones
Indianapolis 500
Whitewater
Theatre Of Magic
Shadow
Secret Service
Creature Black Lagoon
Dracula
Who Dunnit
Fish Tales


Trzy pierwsze miejsca premiowane Pucharami i nagrodami
Punkty wpisane do rankingu światowego www.pinballrankings.com

ZAPRASZAM
Mario
#3
witam , ja tak tylko chcialem swoje 3 grosze wrzucic odnosnie punktow,nie wiem czy wiecie ale jezeli jakis turniej jest rozgrywany dwa razy w roku w tej samej lokalizacji to punkty na liste sie dziela na pol !! to znaczy ze kazdy z was grajacych otrzyma tylko 50 % ogolnej punktacji to znaczy przypuscmy za pierwsze miejsce jest 25 punktow,to w razie drugiego turnieju wygrywajacy otrzymuje tylko 12 punktow ,i to sie dotyczy wszystkich bioracych udziaj w turnieju.to tyle z mojej strony .


pozdro do zobaczenia za tydzien
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#4
Czyli jak rozumiem jeśli u Mariusza odbędą dwa turnieje rocznie to zwycięzcy otrzymają każdego roku 25 + 12,5 = 37,5 pkt? No to przecież i tak lepiej niż jeden turniej za 25 pkt Smile

Poza tym nie tylko o punkty chodzi - liczy się zabawa a ta podobno ostatnim razem była przednia Smile

btw punktacja na WPPR jest ostro porypana. Za wygranie Ligi Daniel otrzymał zaledwie 25 pkt a Liga to przecież 7 spotkań w których brało udział prawie 40 osób.
#5
NEX napisał(a):btw punktacja na WPPR jest ostro porypana. Za wygranie Ligi Daniel otrzymał zaledwie 25 pkt a Liga to przecież 7 spotkań w których brało udział prawie 40 osób.
tutaj wpływ miała bardziej "lokalność" wydarzenia, niż ilość spotkań
#6
janekV8 napisał(a):tutaj wpływ miała bardziej "lokalność" wydarzenia, niż ilość spotkań
Możesz rozwinąć to zdanie? Co masz na myśli pisząc "lokalność"? Przecież była to impreza ogólnopolska....
#7
ogólnopolska - tak, lecz rangą odbiegająca od MP w CDQ, gdzie pojawiają się gracze zza granicy
#8
NEX napisał(a):25 + 12,5 = 37,5 pkt?


nie 25 tylko 12,5 !!
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#9
kij z punktami Smile ja będę , mam wolne miejsca w aucie więc mogę kogoś zabrać.
#10
janekV8 napisał(a):ogólnopolska - tak, lecz rangą odbiegająca od MP w CDQ, gdzie pojawiają się gracze zza granicy
Ale co ma PLF do MP? Poza tym dlaczego ilość graczy z za granicy ma wpływać na ilość możliwych do zdobycia punktów. Pewnie gdyby była to liga niemiecka, szwedzka lub holenderska to punktacja byłaby (znacznie) wyższa....

Skyline chyba nie rozumiemy się Smile Zapytam inaczej: punkty za pierwszy turniej u Mariusza zostały już rozdane... (zwycięzca otrzymał 25). Ile w takim razie otrzyma zwycięzca drugiego turnieju?

Paweł napisał(a):kij z punktami Smile
Dokładnie :mrgreen: Kij z punktami i kij z całym tym porypanym rankingiem w którym za jeden mały turniej dostaje się tyle samo punktów co za całą roczna serię rozgrywek. W tym rankingu i tak liczą się przede wszystkim miejsce zamieszkania i aktywność a nie faktyczne umiejętności.

Paweł napisał(a):mam wolne miejsca w aucie więc mogę kogoś zabrać.
Wiesz już kiedy dokładnie chcesz wyruszyć i kiedy wrócić? Pytam o dokładne godziny Smile
#11
NEX napisał(a):Skyline chyba nie rozumiemy się Smile Zapytam inaczej: punkty za pierwszy turniej u Mariusza zostały już rozdane... (zwycięzca otrzymał 25). Ile w takim razie otrzyma zwycięzca drugiego turnieju?

to znaczy ze punkty zwyciezcy pierwszego turnieju zostana rozpolowione czyli zamiast 25 dostanie on tylko 12,5 punkta ,jezeli beda 3 turnieje tu punkty beda dzielone na trzy itd....


NEX napisał(a):Dokładnie Kij z punktami i kij z całym tym porypanym rankingiem w którym za jeden mały turniej dostaje się tyle samo punktów co za całą roczna serię rozgrywek. W tym rankingu i tak liczą się przede wszystkim miejsce zamieszkania i aktywność a nie faktyczne umiejętności.

tu masz racje ,ja mieszkam akurat w takim rejonie gdzie jest bardzo duzo turniejow rozgrywanych ,ale czlowiek musi tez troche umiec grac Smile posiadac jakies umiejetnosci Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#12
Witam i Pytam ? kogo się spodziewać 10 grudnia ;-)
Niestety nie będzie flippera Fish Tales
Ale będzie za niego coś innego "Hasta la vista, baby" chyba wiecie o co chodzi ?

Piszcie kto przyjedzie
Mario
#13
MARIO napisał(a):Niestety nie będzie flippera Fish Tales
no straszna tragedia, nie wiem jak zniosę brak Fish Tales :lol: :lol:
od nas zapowiada się 4
#14
...a jakbys nam wynalazl jakis niedrogi nocleg to wybacze brak Fishtalesa ;-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#15
Ja mocno rozwazam swoj przyjazd, bo na ostatnim turnieju bardzo mi sie podobalo, tylko myslowice jeszcze dalej od kolobrzegu : (


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości