Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BEER CUP II w Krakowie
#31
mezik napisał(a):Pojawiła się lista maszyn turniejowych oraz zasady rozgrywki
http://pubchmiel.eu/zasady-rozgrywek

Da się na czas turnieju Kraków przemieścić gdzieś bliżej Poznania? No chociaż w okolice Wrocławia. Żeby pociąg nie jechał 12 godzin.
#32
theadam napisał(a):
mezik napisał(a):Pojawiła się lista maszyn turniejowych oraz zasady rozgrywki
http://pubchmiel.eu/zasady-rozgrywek

Da się na czas turnieju Kraków przemieścić gdzieś bliżej Poznania? No chociaż w okolice Wrocławia. Żeby pociąg nie jechał 12 godzin.
Zobacz na PolskiBus - z Poznania do Wrocławia ok. 3,5 godziny, z Wrocławia do Krakowa drugie tyle.
#33
NEX napisał(a):
Cytat:Wojtek nie może wybierać do gier Black Knighta 2000, Siwy Demolki a Mezik Dinera. Bo tak!
:mrgreen:
No co? Porządek jakiś musi być!
#34
1 Armand Maculewicz
2 Marcin Krysiński
3 Daniel Kaczmarek
4 Jakub Ciepliński
5 Mariusz Tkacz
6 Łukasz Wawryka
7 Maciej Olesiak
8 Michał Klimaszewski
9 Sebastian Lasek
10 Jakub Tkacz
11 Sebastian Gwizdała
12 Tomasz Kubiak
13 Hubert Krysiński
14 Piotr Kochański
15 Rafał Bytomski
16 Łukasz Dziatkiewicz
17 Piotr Czubkowski
18 Marcin Moszczyński
19 Piotr Wiszniewski
20 Jakub Steczko
XIX
#35
Właśnie wróciłem z Chmielu po 18 godzinach grania Smile

Dzięki Maciek za świetny turniej i organizacje tego wszystkiego! Gratuluję zwycięzcom, a Armandowi to podwójnie, bo miau 55 milionów na Kotach! Ah zazdroszczę tego medalu...
Ale ze swojej postawy też jestem bardzo zadowolony, bo dojście do półfinałów nie zdarza mi się za często Wink

Na koniec dwie drobne uwagi Wink

Brak Radicala w losowaniu maszyn po eliminacjach - specjalnie na nim ćwiczyłem, bo wpierw było podane, że wszystkie flippery mogą brać udział w dalszej rozgrywce.

A druga - że JUŻ nie było piwa Czarny Kot na barze, a czeskiego piwa Kocour JESZCZE Wink

Za to żurek pyszny - zjadłem chyba ze cztery porcje, bo musiałem mieć siłę by wytrwać do tej 5 nad ranem.

Tu link do filmiku z turnieju - kto nie był, niech żałuje.

https://www.youtube.com/watch?v=-gj9Pfp7efo

dobranoc
#36
Gratulacje dla nr.1,dzięki za fajną impreze,to mój powrót po 20latach przerwy,nie przypuszczałem że jeszcze pogram a już z takimi championami ;-) w tym roku miałem ciężkie przejscia życiowe,m.in dzięki flipperom jakoś udało się to przetrwać ;-) ,fajni ludzie i piękne maszyny,tylko troche luzu panowie bo środowisko jest małe i trzeba się łączyć a nie dzielić,flippery muszą przetrwać,do następnego :-P
#37
Również dziękuję za fajną imprezę. Plusy dodatnie to sprawne maszyny, no i trofea za "miSZCZa" na poszczególnych flipperach. Plusy ujemne: skandalicznie nierówno pocięte karteczki-kupony do realizacji w barze Wink
#38
Zostaly po turnieju biale sluchawki nauszne.
Mezik
#39
Ja również dziekuje! polecilem juz lokal oraz organizatora sasiadom, rodzinie i niezyczliwej kioskarce! Oby tak dalej! Alleluja i do przodu! Darz bór!
#40
Bardzo fajnie, dobry wynik, świetna rywalizacja - stan maszyn technicznie całkiem spox - może ciutkę bardziej bym poczyścił, ale to moje zboczenie.
Szkoda, że tak mało osób było - next time musi być więcej bo jest to taka nasza Balaszowa Piwniczka 2 Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#41
W czwartek byly super wyczyszczone a w sobote juz krakowskie powietrze i liczni fani flipperow dokonali niechlubnych zabrudze na playfieldzie!
Mezik
#42
mezik napisał(a):W czwartek byly super wyczyszczone a w sobote juz krakowskie powietrze i liczni fani flipperow dokonali niechlubnych zabrudze na playfieldzie!
Niektórzy to np. brudne szyby przed turniejem rozbijali - a co!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości